Anonim: Walka z depresja

W chwili obecnej jestem w trakcie odmawiania 3 nowenny. Swoja przygode z nowenna zaczelam w 2014, kiedy to modlilam sie o szczesliwy porod i zdrowie dla dziecka, dzis jestem mama pogodnej 4-latki. druga moja intencja dotyczyla radzenia sobie z obowiazkami w pracy. Mimo iz od 9 lat zmagam sie z ciezka depresja udaje mi sie jakos funkcjonowac w pracy. obecnie modle sie o uwolnienie z depresje, chociaz nie wiem czy jest to mozliwe. Zostalo mi ufac Bogu i Naszej Matence, Ona wie co dla nas najlepsze.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
AgaAgnieszkaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Uwolnienie z depresji jest możliwe, bo u Matki Bożej wszystko jest możliwe. Dowodem na to są tu zamieszczane świadectwa o uzdrowieniu z depresji. Módl się i ufaj. Pomodlilam się w Twojej intencji. Serdecznie pozdrawiam.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

JA KIEDYŚ MIAŁAM DEPRESJE NIE WIEM CZY CIEŻKĄ ALE CHODZIŁAM DO PSYCHOLOGA I PSYCHIATRY. Miałam myśli samobójcze. PAN BÓG MNIE Z TEGO WYPROWADZIŁ. Dzisiaj jestem osobą raczej pogodną lubie sie śmiać. WRĘCZ MI SIE WYDAJE ŻE MAM DOBRE POCZUCIE HUMORU. MODLIŁAM SIE TAKIM WIERSZEM THOMASA MOORE O POGODĘ DUCHA. CHWAŁA PANU

Aga
Gość
Aga

o co chodzi?

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ