Ania: Przez Maryję Bóg dał mi nowe życie

Jeszcze dwa lata temu byłam w okropnym stanie psychicznym, lęk i stany depresyjne doprowadzają człowieka do wraku. Na moje 30 urodziny prosiłam Matkę Bożą Licheńską o uzdrowienie. Nie stało sie to zaraz ale..
Zawsze gdy byłam w złym stanie psychicznym pisałam do Matki Bożej Licheńskiej. Odmawiałam z wiarą Nowennę Pompejańską. Matka Boża usłyszała moje wołanie. Na moje 31urodziny przez wstawiennictwo Maryi Bóg z Jezusem dali mi Nowe Życie. Dowiedziałam się o Kursie Nowe Życie , chłopak z nerwicą (na stronie internetowej Dotyk Boga) opowiedział swoje świadectwo z życia, postanowiłam że i ja uczynię podobnie. Kurs Nowe Życie wypadł 28 września akurat w moje 31urodziny i trwał od piątku do niedzieli. Postanowiłam że zmienię diametralnie moje życie , chodzę do wspólnoty , nawróciłam się choć pomimo tego że byłam wierząca moja wiara była słaba.
Postawiłam na Boga. Po tym czasie moje życie bardzo się zmieniło. Odzyskałam siły, wiarę. Zimę przetrwałam super (a właśnie w zimie bałam się najbardziej że dostane ataku i wtedy tak było miałam ataki).
Nie dostałam żadnego ataku paniki, czuję się dziś bardzo dobrze. Oczywiście są wzloty i upadki , są i gorsze dni ale jest bez porównania. Dzięki Matce Bożej Bóg uratował mi życie. Tak uratował mi życie i wiem że poukłada mi życie osobiste i zawodowe i wszystkie sprawy i drogi wyprostuje! Bóg mój Tatulek kochany wyciągnął mnie z największego bagna. Mam nadzieję że to nie moje ostatnie świadectwo. Bogu , Jezuskowi , Duchowi Świętemu , Matce Bożej niech będą dzięki.

Proszę was mówcie do Boga – Tato, Tatusiu.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina
Paulina
02.06.19 19:30

Gratuluję Aniu, że udało Ci się z tego wyjść. Ja ciągle tkwie w tym…
Niedawno miałam urodziny i myślałam że będzie lepiej.

Anna
Anna
02.06.19 23:31
Reply to  Paulina

Paulinko u mnie to nie stało się od razu.
Dojrzewałam do tego. I to jest ciągły proces.
Jak bys chciala popisac ze mna to zapraszam.

Paulina
Paulina
03.06.19 20:38
Reply to  Anna

Chętnie Aniu 🙂 Proszę podaj swojego maila jeśli możesz .

Anna
Anna
05.06.19 19:41
Reply to  Paulina

Podaj maila jesli chcesz, odezwe sie do ciebie.

Anonnimowa
Anonnimowa
05.10.19 12:50

Ja nigdy się chyba z tego nie wyciągnę,ale dzięki modlitwie czuję że nie jestem sama….

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x