Lucyna: Nawrócenie syna

Chce napisać swoje świadectwo ponieważ bardzo wierzę że Maryja mnie wyslucha i mój syn zacznie na nowo poznawać Boga.To jest moja 3 nowenna pompejańska od samego początku czuje że Maryja jest przy mnie. Maryja mi się przyśniła i powiedziała odmawiaj różaniec to mnie zmotywowało aby modlić się za moje dzieci.Jestem taka spokojna o moje dzieci gdy ja odmawiam .Odmawiam także koronkę do Miłosierdzia bożego i Nowennę do łez Matki Bożej .Wiem że Maryja jest przy mnie i mojej rodzinie.Kocham Cię Maryjo prowadź mnie droga wiary .Módlcie się a Maryja was nie opuści.

Święta Rita

Patronka na nasze czasy!

Poznaj życiorys tej "wyjątkowo skutecznej Świętej" i oddaj Jej swoje troski w modlitwie.


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Agnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ooo, jak miło ,ja też oprucz nowenny pompejańskiej odmawiam koronkę do Miłosierdzia Bożego i krwawych łez Matki Bożej. Aż tak pięknie Matka Boża mi się nie śniła, ale miałam kilka snów w których wiem że Maryja dawała mi do zrozumienia że jest i chce abym się modliła. Pamiętam sen ,gdy wokół była jakby wojna, wszędzie lęk i przerażenie, ja pobiegłam na podwórko prywatnego domu(za mego dziecinstwa odprawiano tam nabożeństwo majowe i czerwcowe) i widzę że stoi tam figura Matki Bożej Fatimskiej wielkości takiego naturalnego ludzkiego wzrostu, ja zaczynam prosić o pomoc, i w tym momencie Matka Boża pochyla się i… Czytaj więcej »