Krystyna: W intencji córki

Modlę się ponad rok w intencji córki, ktora choruje na depresję. Zachorowała w wieku 15 lat. Podczas odmawiania nowenny przeżyłam chwile nadziei, jak i chwile zwątpienia. Corka rok czasu się leczy, caly czas wierzę, że depresja w koncu ustąpi, że odzyskam moją córeczkę tę radosną, pełną energìi z okresu przed chorobą. Proszę o modlitwę w intencji Kasi.
Krystyna

Msza Święta 

- 25 września 2019 -

w Pompejach

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
KrystynairenaMariaAnonimMariusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Pomodliłem się Pani Krysryno. Proszę zachować ufność. Z tych trudności Pan Bóg wyprowadzi dobro. Matka Najświętsza wyprosi potrzebne łaski. Czym większe zaufanie tym więcej łask. Jestem duchowo z Wami.

Krystyna
Gość
Krystyna

Dziękuję za modlitwę. Jestem bardzo wdzięczna. Krystyna

Anonim
Gość
Anonim

Walic w przyczyne

Maria
Gość
Maria

Nowenna ma wielką moc. Ja modliłam się o uzdrowienie wnuczki z anoreksji. Matka Boża wysłuchała mojej prośby. Wnuczka wraca do zdrowia. Niebawem napiszę świadectwo. Pomodlilam się o zdrowie Twojej córki. Nie trac nadziei i ufaj. Serdecznie pozdrawiam.

irena
Gość
irena

Mario pamietam jak o tym pisalas ,ciesze sie razem z toba ,Bogu niech beda dzieki

Maria
Gość
Maria

Ireno, dziękuję, że mnie pamietasz. To Ty chcialas mi wtedy pomóc, pisząc, że ktoś z Twojej rodziny też chorował i wyzdrowiał. Dziękuję za nadzieję jaka wtedy umocniła mnie. Chyba się nie myle, że to byłaś Ty?

irena
Gość
irena

Witaj Mario ,tak to ja ci o tym pisalam ,chodzilo o corke mojej kuzynki,nie tylko wyzdrowiala ,ale i pozniej zostala mama ,wszystko z nia dobrze na ta chwile ,jesli chodzi o nadzieje to ona mi pozwolila wiele razy przetrwac bardzo ciezkie chwile,wiec teraz staram sie w innych ja wzbudzac ,bardzo ale to bardzo sie ciesze ze twoja wnuczka wraca do zdrowia.

Maria
Gość
Maria

Dziękuję Ireno. Jestem Ci bardzo wdzięczna.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?