Kasia: Wysłuchane modlitwy i bliskość Boga

Odkąd na nowo w swoim życiu odnalazłam Boga i zaczęłam odmawiać kontakt z nim, poprzez czytanie Pisma Świętego, modlitwy i zwyczajną rozmowę z Bogiem odmówiłam 2 nowenny. Obie były w bardzo zbliżonej intencji: modlilam się o to, aby jeżeli to możliwe i dobre dla nas wszystkich moja rodzina znowu była razem, o to aby ojciec mojego dziecka dojrzał i abyśmy znaleźli wspólne porozumienie. Minęło dużo czasu, w trakcie którego starałam się jak najbardziej zbliżyć do Boga i Jezusa i swoim życiem świadczyć o Ewengelii. I tak, po prawie 1,5 roku zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, próbujemy naprawić to co wcześniej w nas nie pozwoliło stworzyć nam szczęśliwego związku i szukamy drogi na scalenie naszej rodziny. Jestem bardzo szczęśliwa i moje życie niesamowicie zmieniło się na lepsze odkąd opieram się w nim na wstawiennictwie i wsparciu Maryi i odkąd zamieszkał w nim Jezus.

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria
Maria
17.05.19 18:12

Pan Bóg jest najlepszym terapeutą. Potrafi rozwiązać wszystkie zawiłości naszego życie. Niech nam wszystkim błogosławi 🙂

Emka
Emka
17.05.19 18:13

Amen

Agata
Agata
17.05.19 21:41

Piekne swiadectwo. Jezeli mozesz Kasiu to napisz prosze, czy rozstaliscie sie jak byliscie malzenstwem. Pytam, poniewaz sama modle sie o odrodzenie mojego malzenstwa. I takie swiadectwa jak Twoje dodaja mi nadziei, ze i moje prosby zostana w koncu wysluchane. Z Panem Bogiem.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x