Kasia: Wysłuchane modlitwy i bliskość Boga

Odkąd na nowo w swoim życiu odnalazłam Boga i zaczęłam odmawiać kontakt z nim, poprzez czytanie Pisma Świętego, modlitwy i zwyczajną rozmowę z Bogiem odmówiłam 2 nowenny. Obie były w bardzo zbliżonej intencji: modlilam się o to, aby jeżeli to możliwe i dobre dla nas wszystkich moja rodzina znowu była razem, o to aby ojciec mojego dziecka dojrzał i abyśmy znaleźli wspólne porozumienie. Minęło dużo czasu, w trakcie którego starałam się jak najbardziej zbliżyć do Boga i Jezusa i swoim życiem świadczyć o Ewengelii. I tak, po prawie 1,5 roku zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, próbujemy naprawić to co wcześniej w nas nie pozwoliło stworzyć nam szczęśliwego związku i szukamy drogi na scalenie naszej rodziny. Jestem bardzo szczęśliwa i moje życie niesamowicie zmieniło się na lepsze odkąd opieram się w nim na wstawiennictwie i wsparciu Maryi i odkąd zamieszkał w nim Jezus.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
AgataEmkaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Pan Bóg jest najlepszym terapeutą. Potrafi rozwiązać wszystkie zawiłości naszego życie. Niech nam wszystkim błogosławi 🙂

Emka
Gość
Emka

Amen

Agata
Gość
Agata

Piekne swiadectwo. Jezeli mozesz Kasiu to napisz prosze, czy rozstaliscie sie jak byliscie malzenstwem. Pytam, poniewaz sama modle sie o odrodzenie mojego malzenstwa. I takie swiadectwa jak Twoje dodaja mi nadziei, ze i moje prosby zostana w koncu wysluchane. Z Panem Bogiem.