Karolina: Zdrowie syna

Moje modlitwy nowenny zostały wysłuchanie po raz drugi. Prosiłam o zdrowie syna. Podejrzewali u niego autyzm. Gdy usłyszałam wstępną diagnozę zaczęłam się modlić, w tym samym dniu zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską , tylko w nowennie znalazłam ratunek. Gdy skończyłam cześć blagalną, pojechaliśmy z mężem na ostatnią wizytę, by postawili nam diagnozę czy nasze dziecko choruje na autyzm. Okazało się że jest zdrowe jednak jest w grupie ryzyka. Co oznacza że Matka Boska dała nam tą szansę na zdrowie i normalne życie. Dziękuję. Wszędzie będę głosić jak dobroltliwe obeszłaś się, że mną już drugi raz.

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sylwia
Sylwia
16.05.19 10:46

Karolino, jeśli mogę coś doradzić…
Nie wiem w jakim wieku jest synek, poczytaj sobie o wpływie gry na instrumencie na mózg dziecka, gra bardzo rozwija, ułatwia przyszłą naukę, ogranicza problemy wychowawcze itp. Niekoniecznie chodzi od razu o regularną szkołę muzyczną. Wystarczy nauczyciel i lekcje indywidualne. Nawet dla przedszkolaków są organizowane takie zajęcia, ogniska muzyczne itp., dla maluszków oswajanie z grą. W większych miastach są również społeczne szkoły muzyczne czy szkoły Suzuki, które uczą metodami bez napięcia i stresu. Naprawdę polecam

Agnieszka
Agnieszka
16.05.19 20:25

Zostawcie może trochę Panu Bogu A nie medycynie i ludzkiemu myśleniu czy to nie Jego chwałę tu głosimy Czy to nie on decyduje o chorobach i śmierci?

tez Ania
tez Ania
16.05.19 20:37
Reply to  Agnieszka

Bóg może posłużyć się także lekarzami, medycyną. Wszechmoc Boga nie wyklucza działania medycyny. Fakt, ze się modlimy nie oznacza, że mamy przestać chodzić do lekarza.

Agnieszka
Agnieszka
17.05.19 05:28
Reply to  tez Ania

Dokładnie ale czy kieruje wami i waszymi myślami może poproście Ducha św. O oświecenie czy szczepić czy nie chyba on wie lepiej bo chyba od niego pochodzi mądrość lekarzy i medycyny i ewentualnie wasza?

Kinga
Kinga
16.05.19 20:35

Znam bardzo dobrze angielski i wiem co oznaczają komórki diploidalne – komórki z abortowanych płodów to linia pozyskiwana już w latach 60. Przeczytałam także ulotki szczepień od producenta w języku angielskim, w pl dużo jest powikłań i skład pominiętych. Pracuje w irlandzkiej służbie zdrowia i monitoruje pacjentów po szczepionkach wiec nie mam powodu żeby wymyślać. Jest metoda wyizolowania wirusa z lini papilarnych kciuka. W Bośni wybuchła epidemia krztuśca, i co się okazało ? Zachorowali wszyscy szczepieni, był to wirus krztuśca szczepionkowy. Zdrowia życzę. Jeśli pani nie wierzy to proszę postępować wedle własnych zaleceń, ja staram się przestrzegać przykazania ,, nie… Czytaj więcej »

Krystyna
Krystyna
16.05.19 21:02
Reply to  Kinga

Jestem biologiem z wyksztalcenia i pierwszy raz slysze aby DNA dziecka zabitego w czasie aborcji wbudowywalo sie w genom juz kilkuletniego czy nawet kilkumiesiecznego dziecka szczepionego. Czy moze mi pani podac ikonkretne zrodlo naukowe gdzie o tym mowa ? NIe mowie o artykulach w prasie popularnonaukowej ale konkretne wyniki badan ? Kto , gdzie i na kim badal ?

Agucha
Agucha
16.05.19 23:43
Reply to  Kinga

dna ze szczepinek nie wbudowuje sie w dna dziecka – to nie jest mozliwe – mielbysny wtedy dostep do np terapi genowych 🙂 a to jest nadal w sferze marzen. za to moze powodowac reakcje ukladu immunologicznego przeciw wlasnym komorkom – np nieswoiste zapalenie mozgu dlatego EMA naklada konkretne ograniczenia na ilosc dna w szczepionce na producentow – wartosc maksymalna ok 10 ng, niestety nie zawsze jest to przestrzegane.

tez Ania
tez Ania
16.05.19 21:50

Nasz dyskusja została usunięta. W sumie nie dziwię się Administratorom. To nie jest forum medyczne. Jeśli Administratorzy pozwolą, chciałam napisać tylko jeden komentarz. Wypracowanie obecnego stanu wolności od wielu chorób zakaźnych (które przez wieki zabijały) w naszej części świata zajęło wiele dziesięcioleci. Nie marnujmy tego. Ruchy antyszczepionkowe bazują m.in. na teoriach spiskowych i na fakcie, że my już nie znamy epidemii, które dziesiątkują całe obszary. Jeżeli jesteśmy od tego wolni, to właśnie dzięki szczepionkom. Namiastkę takiej sytuacji mieli mieszkańcy Wrocławia latem 1963 r., gdy epidemię ospy prawdziwej zatrzymano tylko dzięki szczepionkom. Nie mówię żeby szczepić na hurra, czasem warto szczepić… Czytaj więcej »

tez Ania
tez Ania
16.05.19 22:19

do Meny – Meno, ja nie kwestionuję Twoich doświadczeń. Ja tylko jestem przerażona beztroskim nawoływaniem do całkowitego zaniechania szczepień – nie piszę tu o Tobie rzecz jasna, tylko o antyszczepionkowcach. Nie chcę się powtarzać – warto współpracować z lekarzami, jak trzeba – szczepić wolniej, ustalić z lekarzem dziecku inny kalendarz szczepień, ale nie rezygnować całkowicie jak namawiają antyszczepionkowcy. Agucha – już nie przeczytałam Twojego wpisu bo zniknął. Dużo dobra dla Was i dla Waszych dzieci.

Agucha
Agucha
16.05.19 23:47
Reply to  tez Ania

a chcialam powiedziec ze szczepionka na rozyczke jest z lini komorkowych ludzkich uzyskanych w latach 60 w wyniku aborcji – papieska akademia zycia wydala nawet opibie w tej sprawie aby ludzie szczepiac dzieci nie czuli sie moralnie odpowiedzialni za aborcje. oraz ze mamy tak naprawde 3 grupy ludzi – za, przeciw szczepieniom i tych trzecich – wg mnie najliczniejszycg – posordku, chcacych szczepic ale nie tak jak to w Polsce jest dostepne tj bez koreanskich szczepionek, monowalentami czy wg innego kalendarza. I ze nie idea szczepien jest zla bo jest swietna, tylko jakosc produktow – szkoda, ze nasz kraj nie produkuje wlasnych szczepionek.

tez Ania
tez Ania
16.05.19 23:59
Reply to  Agucha

Agucha, ja zgadzam się z wieloma Twoimi spostrzeżeniami. Warto współpracować z lekarzem, dopytywać o zamienniki, jeżeli tylko są lepsze jakościowo szczepionki to wybierać te lepsze (choć mam świadomość, że tu niestety w grę wchodzą też finanse).

Kinga
Kinga
17.05.19 10:37

Nie ma tkanek, są POZOSTAŁOŚCI z linii komórkowej, czyli resztki błon komórkowych oraz FRAGMENTY DNA abortowanego płodu, czyli DNA tego dziecka. – DNA z abortowanych płodów w NATURALNYM stanie posiada tzw. DEKORACJE i nazywamy tę dziedzinę EPIGENOMIKĄ. Te fragmenty DNA niosą ze sobą bardzo niepokojące ryzyka dla dzieci, którym są one wstrzykiwane. Mogą wywoływać choroby autoimmunologiczne oraz wpasowywać się w genom dziecka i powodować MUTACJE. – 30%-40% dzieci z autyzmem ma przeciwciała przeciwko LUDZKIEMU DNA, dr Theresa Deisher

też Ania
też Ania
17.05.19 11:30
Reply to  Kinga

Teresa Deisher nie ma ani jednej publikacji naukowej indeksowane w bazie Scopus, w ClinicalKey też ani jednej. Kinga, znasz naukowe pracę tej Pani. Naukowe nie popularnonaukowe. Wiesz gdzie publikuje i kto ją cytuje? Pytam bo to ważne! Wg scopus ta Pani nie ma publikacji naukowych.

też Ania
też Ania
17.05.19 11:33
Reply to  Kinga

Pubmed rejestruje tylko 7 publikacji wspolautorskuch tej Pani. Ostatnią z 2016 roku. Wg ebsco ta pani ostatnia prace opunlikowala w 2013 r. To żaden dorobek naukowy jak na autorytet w dziedzinie szczepionek.

też Ania
też Ania
17.05.19 11:50
Reply to  Kinga

Czy ta Pani bierze udział w konferencjach, kongresach. Kto cytuje jej prace? W jakich naukowych czasopismach są one publikowane? To są podstawowe pytania jeśli chodzi o naukowców. Jeżeli ktoś od kilku lat nie publikuje, to znaczy, że od kilku lat nie prowadzi badań naukowych. Pytanie, czy taka osoba może być autorytetem? A jeśli nie pracuje naukowo, jaki jest tego powód? Czemu odeszła z uczelni czy instytutu?

Katarzyna
Katarzyna
17.05.19 15:04
Reply to  też Ania

Też Aniu problem z „antyszczepionkowcami” to w/g mnie sprawa ideologii a nie wiedzy merytorycznej.Szkoda czasu na spory bo nikt nikogo nie przekona.Inną rzeczą jest z pewnością jakość szczepionek oferowanych w Polsce ich skład i data przydatności. Ciekawe swoją drogą jak mamy antyszczepionkowe posyłają swoje dzieci do przedszkoli ,żłobków bo przecież tam wymagane są aktualne szczepienia?

też Ania
też Ania
17.05.19 15:31
Reply to  Katarzyna

Masz sporo racji Katarzyno. Właściwie podpisuje się pod Twoim komentarzem. Pozdrawiam

Kinga
Kinga
17.05.19 16:47

Pani Aniu, powinna się pani doszczepić, przecież szczepionki do największe osiągniecie ludzkości. Proponuje 8 różnych szczepionek, taka ilość otrzymują noworodki na well baby check up w USA wiec do dzieła !!!! Wtedy pani zweryfikuje wszystkich antyszczepionkowcow, na pewno nic się złego nie będzie działo !!!!

tez Ania
tez Ania
17.05.19 18:35
Reply to  Kinga

Kingo, zwróć uwagę, że nie odpowiedziałaś na ani jedno moje pytanie. Pytania, które Ci zadałam to podstawowe pytania odnośnie każdego naukowca: miejsce pracy i prowadzenia badań naukowych, publikacje w czasopismach naukowych i cytowania także w czasopismach naukowych, udział w zespołach badawczych i zadaniowych, szkoleniach, konferencjach i sympozjach. Pytanie Krystyny o naukowe źródła na temat rzekomego wbudowywania się DNA abortowanego dziecka w genom dziecka przyjmującego szczepienie także pozostało bez odpowiedzi. Nawiasem mówiąc Agucha już wyjaśniła jak było ze szczepionkami z abortowanych płodów. Katarzyna trafnie ujęła to, że dyskusje między zwolennikami szczepionek, a antyszczepionkowcami to spór ideologiczny, nie naukowy. Zwyczajnie szkoda mi… Czytaj więcej »

tez Ania
tez Ania
17.05.19 19:17
Reply to  Kinga

I jeszcze jedno – na pytanie, co jeśli po Twoich radach rodzice nie zaszczepią dziecka i to dziecko zachoruje i będzie miało nieodwracalne powikłania (nawet kalectwo lub śmierć!), także nie odpowiedziałaś.

Kinga
Kinga
17.05.19 20:31

A co jeśli ktoś po Twoich radach zaszczepi dziecko i mu umrze bądź zostanie kaleka ? Nie dociera do Cb ze aluminium i rtęć są silnymi neurotoksynami ? Raczej po Twoich żałosnych przekonaniach dzieci mogą umrzeć i dorośli również. Sam producent informuje o neurotoksynach nie mówiąc o tym ze fundusz kompensacyjny w USA wypłaca milionowe odszkodowania. Nie będę dyskutować z osoba do której nie dociera co oznacza aluminium i rtęć w krwiobiegu.

tez Ania
tez Ania
17.05.19 21:12
Reply to  Kinga

Ja także nie zamierzam już dyskutować. Kingo to nie jest dyskusja naukowa, to dyskusja ideologiczna. Proponuję tylko pojechać do krajów tzw. Trzeciego Świata gdzie epidemie są na porządku dziennym.

Kinga
Kinga
17.05.19 21:22

Ja natomiast radzę doedukować się o poprawie warunków sanitarnych które przyczyniły się do spadku epidemii o prawie całkowicie ich wygaśnięcia zanim szczepionki się pojawiły , są przeciez wykresy i spadki chorób, wodociągi kanalizacjie , brak pływających kup w wodzie, poprawia żywienia, sterylność w szpitalach , a Afryce chyba brak idealnych warunków ? Epidemie cholery ? Brak wody pitnej czystej, gowna w wodzie po przejściu cyklonów. Dr Moulden pisze o mikroudarach które występują po szczepieniu, brak symetryczności gałek ocznych plus asymetria kącików ust, znajomi którzy szczepią dzieci wszystkimi szczepionkami maja dzieci które maja pokrzywione buzie jakby miały udary, tylko jedno z… Czytaj więcej »

tez Ania
tez Ania
17.05.19 21:25
Reply to  Kinga

Ponawiam zestaw pytań:, kto to jest dr Moulden – imie?, gdzie pracuje, jakie badania naukowe prowadzi i gdzie, gdzie publikuje swoje prace naukowe (czasopisma naukowe) i kto go cytuje? Do jakich towarzystw naukowych należy, czy bierze udział w konferencjach i sympozjach? – czy bierze udział w projektach badawczych i zespołach zadaniowych? to podstawowe pytania odnośnie każdego naukowca. Rzucenie nazwiska to trochę mało, przedstaw tą osobę i jej dokonania naukowe.

enia
enia
17.05.19 23:00
Reply to  tez Ania

„też Ania” pisałam już,aby nie wchodzić w dialog z osobą,która teraz zabłysła jako gwiazda Kinga…
„wszechwiedząca”.

tez Ania
tez Ania
17.05.19 23:14
Reply to  enia

Eniu, fakt, dalsza dyskusja nie ma sensu.

Kinga
Kinga
18.05.19 11:29
Reply to  enia

W odróżnieniu od Cb Enia ja widzę powikłania poszczepienne na okrągło i nie ma tu nic wspólnego z błyszczeniem i szukaniem atencji, jesteś bardzo niekulturalna i brakuje Ci pokory może dlatego ze nie dopuszczasz wgl powikłania poszczepiennego i go nie widziałaś. Niech Ci Bóg błogosławi a Duch Święty niech Cię obdarzy rozumem!

Emek
Emek
18.05.19 00:12

Miałem już tu nie pisać ale to mnie rozbawiło na maxa dr Moulden koleś który nie wierzy że od wirusów i bakterii człowiek może zachorować , i to ma być ten autorytet.Koleś nie miał nic pojęcia o układzie odpornościowym miał wykształcenie bodajże neurologiczne.Ufać jego brednią to tak samo jak zaufać Ziębie że na zawał pomorze ucisk punktu na nosie.Boże święty kiedyś jak nie było internetu to słuchało się autorytetów a teraz wynajduje się idiotów i z nich się robi autorytety. HAHAHA to się uśmiałem.

enia
enia
18.05.19 07:31
Reply to  Emek

Witaj Emek, ha ha ja też uśmiałam sie z Twojego wpisu. Może była potrzebna ta dyskusja dla Twojego odezwania się na forum i ważne żeś się też usmiał.
Wszystkim radosnej,wesołej soboty

enia
enia
18.05.19 08:07
Reply to  Emek

Emek później napisze Ci modlitwę najskuteczniejszą, jaką Matka Boza nauczyła Luise Piccarettę

enia
enia
18.05.19 08:13
Reply to  Emek

Tom 11 KSIĘGI NIEBA, 15 czerwiec 1916 – Całą noc spędziłam z Jezusem w Jego Woli. Czułam następnie obecność mojej Królowej Matki, mówiła do mnie “Moja córko, módl się. ” A ja, “Matko, proszę, módlmy się razem, bo nie wiem jak mam się modlić”. A Ona dodała, “Modlitwa najskuteczniejsza dla Serca Mojego Syna, która łagodzi Go najbardziej, to taka, kiedy stworzenie przyoblecze się w to, co On sam uczynił i przecierpiał, oddając to wszystko stworzeniu jako prezent. Dlatego też, moje dziecko, włóż na swoją głowę koronę cierniową Jezusa. Zakropl swoje oczy kroplami Jego łez. Nasyć swój język Jego goryczą. Oblecz… Czytaj więcej »

irena
irena
18.05.19 08:18
Reply to  Emek

witaj Emek ja tez sie ciesze ze sie odezwales.Co tam u ciebie?

Emek
Emek
18.05.19 11:25

Jakoś leci już lepiej sobie radzę ze swoimi dolegliwościami , zrozumiałem że przez nie Pan Bóg chce mnie czegoś nauczyć.

irena
irena
18.05.19 11:37
Reply to  Emek

Emek moja siostra juz jakis czas temu miala operowana reke ,ta reka caly czas ja boli po tej operacji ,minelo chyba pol roku .Kiedy jej powiedzialam ze bardzo mi jej zal ze juz tak dlugo cierpi ,odpowiedziala ze moze dzieki jej cierpieniu komus pomoze,powiedziala tez tak jak ty ,ze moze Pan Bog chce ja czegos nauczyc

Gosia
Gosia
18.05.19 12:07
Reply to  Emek

Trzymaj się Emek, też Cię pamiętam
Widocznie to dla Twojego dobra, choć brzmi paradoksalnie
Aż miło Cię znowu przeczytać, pozdrawiam

enia
enia
18.05.19 12:27
Reply to  Emek

Emek te cierpienia ofiaruj za dusze czyśccowe

Klara
Klara
18.05.19 12:33
Reply to  Emek

Dużo zdrowia Emek !

tez Ania
tez Ania
18.05.19 15:30
Reply to  Emek

Emku, miło Cię czytać. Pozdrawiam

56
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x