JB: Niebo istnieje

Chciałem dać świadectwo zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej. Zapewniłem Maryję, że jeżeli zostanę wysłuchany po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej, dam świadectwo. Takie zapewnienie pada przecież wielokrotnie podczas odmawiania Modlitwy Końcowej w Nowennie Pompejańskiej, gdzie mówimy: „… bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś …”.
Tak więc owe świadectwo powinienem złożyć już 3 – 4 lata temu, bo wtedy zostałem wysłuchany. Modliłem się o poczęcie naszego drugiego dziecka (pierwsze już chodziło po tym świecie). Starania o dziecko trwały długo, około 2 – 3 lat. Do Nowenny Pompejańskiej wciąż nie mogłem się zabrać, wiedząc że to nie lada wyczyn. W końcu zabrałem się za szturm nieba. Gdy byłem w okolicach połowy Nowenny, Małżonka moja oświadczyła, że jest w ciąży. Nowennę oczywiście dokończyłem zgodnie z obietnicą, a dzidziuś urodził się po 8.5 miesiącach cały i zdrowy.

… a następnie, po około roku od narodzin pragnienie kolejnego / trzeciego dzieciątka, kolejne próby i wysiłki na miarę ludzkich możliwości i jak zwykle bez rezultatu. Dlatego, nauczony już doświadczeniem że to Pan Bóg przynosi nam Dzieci, rozpocząłem odmawianie kolejnej Nowenny Pompejańskiej. Jakieś dwa tygodnie później, Małżonka ponownie przyniosła dobrą nowinę. Kolejna ciąża, kolejny dzidziuś. W obecnej chwili gdy piszę owe świadectwo, prawą nogą bujam leżaczek ze zdrową, dwumiesięczną dziewczynką. Chwała Panu za wszystkie Cuda jakie nam uczynił. I jego Mamie, a także i naszej – bo jak widać mocno wstawia się za nami. Trzeba tylko podjąć wysiłek różańcowy.

  • Chciałam dać świadectwo , ze dwoje dzieci , a właściwie dwóch chłopców wyprosiłam odmawiając Nowennę Pompejańską. Chwała Panu Jezusowi i Najświętszej Panience. Dziękuję Ci Matuchno nasza ,że wysłuchujesz naszych próśb. Anna.

 • Też odmówiłam NP o poczęcie trzeciego dziecka – córeczki bo mam juz dwóch synów i czekam cierpliwie bo wierzę, że zostanę wysłuchana zawsze zgodnie z wolą Bożą. Dziękuję za piękne świadectwo.

 • To święta prawda, za każdym razem jak odmawiam nowennę pompejańską jestem wysłuchany. Stało się tak już trzykrotnie. Dla Boga niema nic niemożliwego. Chwała Panu. Ilekroć prosimy a jest to dobre dla nas przez Maryję Pan wysłuchuje.

 • Bardzo się cieszę, że Matka Boża tak szybko Cie wysłuchała. Ja już odmówiłam 3 nowenny, teraz odmawiam czwartą w tej samej intencji i ciągle nic, staramy się już 2,5 roku. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  STRON 

  dla "Królowej  Różańca Świętego"

  8