JB: Niebo istnieje

Chciałem dać świadectwo zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej. Zapewniłem Maryję, że jeżeli zostanę wysłuchany po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej, dam świadectwo. Takie zapewnienie pada przecież wielokrotnie podczas odmawiania Modlitwy Końcowej w Nowennie Pompejańskiej, gdzie mówimy: „… bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś …”.
Tak więc owe świadectwo powinienem złożyć już 3 – 4 lata temu, bo wtedy zostałem wysłuchany. Modliłem się o poczęcie naszego drugiego dziecka (pierwsze już chodziło po tym świecie). Starania o dziecko trwały długo, około 2 – 3 lat. Do Nowenny Pompejańskiej wciąż nie mogłem się zabrać, wiedząc że to nie lada wyczyn. W końcu zabrałem się za szturm nieba. Gdy byłem w okolicach połowy Nowenny, Małżonka moja oświadczyła, że jest w ciąży. Nowennę oczywiście dokończyłem zgodnie z obietnicą, a dzidziuś urodził się po 8.5 miesiącach cały i zdrowy.

… a następnie, po około roku od narodzin pragnienie kolejnego / trzeciego dzieciątka, kolejne próby i wysiłki na miarę ludzkich możliwości i jak zwykle bez rezultatu. Dlatego, nauczony już doświadczeniem że to Pan Bóg przynosi nam Dzieci, rozpocząłem odmawianie kolejnej Nowenny Pompejańskiej. Jakieś dwa tygodnie później, Małżonka ponownie przyniosła dobrą nowinę. Kolejna ciąża, kolejny dzidziuś. W obecnej chwili gdy piszę owe świadectwo, prawą nogą bujam leżaczek ze zdrową, dwumiesięczną dziewczynką. Chwała Panu za wszystkie Cuda jakie nam uczynił. I jego Mamie, a także i naszej – bo jak widać mocno wstawia się za nami. Trzeba tylko podjąć wysiłek różańcowy.


Nasze intencje modlitewne:

 

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
SylwiaKrzysztofMariaJoannaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jak
Gość
Jak

Wspaniałe świadectwo

Anna
Gość
Anna

Chciałam dać świadectwo , ze dwoje dzieci , a właściwie dwóch chłopców wyprosiłam odmawiając Nowennę Pompejańską. Chwała Panu Jezusowi i Najświętszej Panience. Dziękuję Ci Matuchno nasza ,że wysłuchujesz naszych próśb. Anna.

Monika miechurska
Gość
Monika miechurska

Maryjo Wielbie Cie za to swiadectwo

Ania
Gość
Ania

Też odmówiłam NP o poczęcie trzeciego dziecka – córeczki bo mam juz dwóch synów i czekam cierpliwie bo wierzę, że zostanę wysłuchana zawsze zgodnie z wolą Bożą. Dziękuję za piękne świadectwo.

Joanna
Gość
Joanna

Chwała Panu

Maria
Gość
Maria

Błogosławiony Pan, który daje Życie ❤

Krzysztof
Gość
Krzysztof

To święta prawda, za każdym razem jak odmawiam nowennę pompejańską jestem wysłuchany. Stało się tak już trzykrotnie. Dla Boga niema nic niemożliwego. Chwała Panu. Ilekroć prosimy a jest to dobre dla nas przez Maryję Pan wysłuchuje.

Sylwia
Gość
Sylwia

Bardzo się cieszę, że Matka Boża tak szybko Cie wysłuchała. Ja już odmówiłam 3 nowenny, teraz odmawiam czwartą w tej samej intencji i ciągle nic, staramy się już 2,5 roku. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego