Jakub: Dar łaski wytrwania

Pragnę podzielić się świadectwem odmawiam drugą i trzecią nowennę. Piszę drugą i trzecią ponieważ w trakcie odmawiania drugiej dowiedziałem się o chorobie mamy mojej żony stan był bardzo żły można by powiedzieć krytyczny więc postanowiłem odmówić nowennę w jej inntencji o uzdrowienie i nadeszła na mnie myśl nie przerywaj dotychczasowej nowenny lecz odmawiaj dwie jednocześnie i tak się stało, kiedy odmawiam nowenny w czasie dnia dwa razy modlę się na klęcząco cała nowenna zajmuje mi to jedna około osiemdziesięciu minut bo odmawiam cztery tajemnice a druga około godziny bo w tej modlę się trzema tajemnicami. Moje świadectwo jest takie za co gorąco dziękuję Matuchnie Różańcowej tylko ona daje mi siłę wytrwani tak długiej modlitwy na klęcząco daje mi siłę i to że nie czuję żadnego bulu nóg i ciała moje nogi i ciało są tak jakby były w stanie uniesienia. Kiedy odmawiałem pierwszą nowennę były dni ciężkie brak skupinia trudności z ukończeniem nowenny oblewały mnie zimne i gorące poty coś mnie wstrzymywało ale za każdym razem nie poddawałem się . Dzisiaj kiedy odmawiałem nowennę część trzecią i drugą tajemnicę przeżyłem coś wspaniałego zapragnołem dokończyć nowennę z uniesionymi rękoma ku górze i poczułem wielką radość w sercu i na duchu z tego co robię.

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Agnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bravo Ty, dwie Nowenny razem , Super☺. Ja odmawiam jedną ze czterema tajemnicami i też czas odmawiania to około 80 minut.
Dziś kurier dostarczył mi paczuszkę z 200 obrazkami Nowenny Pompejanskiej, bardzo się cieszę z tego powodu. Mateńko Najświętsza spraw aby te wszystkie obrazki przyprowadziły do ciebie 200 osób, którzy będą do Ciebie się modlić na Twoją Cześć i Chwałę i we własnych intencjach. O gdyby conajmniej jeden członek rodziny modlił się do Matki Bożej świat byłby o wiele szczęśliwszy.
Pozdrawiam Was wszystkich. Szczęść Boże

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?