Ela: Rodzice, módlcie się za dzieci

Moje dziecko było uzależnione. Kolejne terapie pomagały na krótki czas. Poruszałam niebo nieustanną modlitwą. Było bardzo ciężko. Przełom nastąpił, kiedy syn poszedł do spowiedzi. Był wciąż uzależniony, ale Jezus zaczął usuwać z jego życia wszystko co przeszkadzało w podjęciu kolejnego dłuższego leczenia.
Tym razem ośrodek był daleko od domu i terapia miała trwać rok. Kiedy jechaliśmy, wszyscy byliśmy z jednej strony pełni nadziei ale też pełni lęku, jak długo wytrzyma.
Kiedy wróciłam do domu moim największym pragnieniem była modlitwa o łaskę przejścia syna przez całą terapię bo tylko to dawało szansę na nowe życie.
Postanowiłam po raz pierwszy odmówić w tej intencji Nowennę Pompejańską. Wcześniej kilka razy patrzyłam na obrazek z instrukcją jak odmawiać ale wydawało mi się , że to dla mnie za trudne.
Na youtube znalazłam nagranie Nowenny Pompejańskiej z o. Adamem Szustakiem i modliłam się razem z nim. Dzisiaj mijają dwa lata życia mojego dziecka w abstynencji. Syn był ponad rok w ośrodku, teraz pracuje i studiuje. Ukochana Mateczka wysłuchała mnie.
Modlę się prawie nieustannie o różne łaski dla syna i zawsze Maryja przychodzi z pomocą.
Polecam każdej mamie, żeby modlitwą do Królowej Różańca Świetego z Pompejów wspierały swoje kochane dzieci. Dziękuję Maryjo za Twoje wstawiennictwo i trzymaj nas w swoich rękach. Amen

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Joanna
Joanna
22.05.19 10:23

Chwała Panu za to świadectwo

Agucha
Agucha
22.05.19 10:56

Z dzisiejszej Ewangelii: „Trwajcie we Mnie, a Ja w was będę trwać. Podobnie jak latorośl nie może przynosić owocu sama z siebie – jeżeli nie trwa w winnym krzewie – tak samo i wy, jeżeli we Mnie trwać nie będziecie.” Myślę, że Pan Bóg mocno może działać przez nas – rodziców, gdy trwamy w Nim (tak jak podobnie mocno działa przez o.Szustaka, którego posługa wydaje piękne owoce u ludzi). Co my bez Niego możemy? ale czy umiemy sami to przyznać, czy wierzymy w słowa ‚beze mnie nic nie możecie uczynić’, komu przypisujemy zasługi swojej wiary – sobie czy Bożej łasce?… Czytaj więcej »

Maria II
Maria II
23.05.19 19:09
Reply to  Agucha

Agucha, bardzo dziękuję za podpowiedź z Mszami Wieczystymi.Zamówiłam teraz u Księży Werbistów.Kiedyś się już przewinął temat, ale mi umknął.
Dużo dobrego .

Agucha
Agucha
23.05.19 23:09
Reply to  Maria II

hehe widzisz Maria, jak to Pan Bóg nawet takimi osłami jak ja się posłużyć umie ;D a tak odnośnie Was to szczerze powiem, że myślałam, że temat dentysty zakończy te bóle głowy u syna ;/ Maria, jakbyś chciała to jest taka książka ‚Walka Jakuba’ Molinie (francuski dominikanin) i inna ‚Odważyć się na lęk’ – polecam obie ale szczególnie tę pierwszą – myślę, że może najpierw Ty byś mogła rzucić na nią okiem, ale potem również syn w kryzysie wiary mógłby zechcieć ją przeczytać – te książki miażdżą ale też prostują bardzo – najlepiej sama oceń. Pozdrawiam 🙂

Maria II
Maria II
24.05.19 08:45
Reply to  Agucha

Dlaczego tak siebie określasz? A tak w ogóle to P.Jezus posługiwał się osiołkiem, bo przecież kazał przyprowadzić tego, który był przywiązany do płotu, wjechał do Jerozolimy:)) Tutaj na stronie już tak jest, że pamiętamy sprawy- problemy drugich i to jest miłe.Sprawa Syna bólu głowy jest skomplikowana, pisałam o tym.To są domniemania, że od zębów i drogą eliminacji ma usuwane .Poleciłam to Matce Bożej, bo przez okres ponad roku to nie poradziłabym.Wydawało się, że już jest wszystko poza nami, wróciło. Książki sobie kupię i przeczytam tylko ogarnę trochę codzienne modlitwy, bo podjęłam się dość sporo. Natomiast nie podsuwam książek Synowi, to… Czytaj więcej »

też Ania
też Ania
24.05.19 08:56
Reply to  Maria II

To forum dla wielu z nas jest jedynym miejscem, w którym mogą szczerze pogadać o tym, co ich boli, co trudne i niezrozumiałe. Co prawda wirtualnie, ale to i tak bardzo cenne. Sama też piszę to szczerze o tym, co dla mnie trudne.

irena
irena
24.05.19 10:19
Reply to  Maria II

Mario II czy twoj syn byl u okulisty? Pytam bo moja dobra znajoma czesto skarzyla sie na bole glowy i jeden lekarz odeslal ja do okulisty przebadac wzrok,u niej sie okazalo ze bole glowy sa od oczu ,teraz nosi okulary i jest wporzadku

Maria II
Maria II
24.05.19 11:11
Reply to  irena

Tak był, tomograf, rezonans głowy zrobiony- wszystko b.z., teoria, że to bruksizm, bezwiedne zaciskanie szczęk głównie podczas snu.Zrobiona indywidualnie zrobiona specjalna wkładka NTI na górną szczękę .W Polsce 6% ludzi cierpi na to.
Modlę się do Ducha św.żeby oświecił lekarzy i w końcu zdiagnozowali właściwie.

irena
irena
24.05.19 11:14
Reply to  Maria II

A o tym tez czytalam

enia
enia
24.05.19 13:22
Reply to  Maria II

Koleżanka miała dosć częste bóle głowy,takie do przetrzymania,brała proszki od bólu. Jak zaczęła nosić okulary o wiele lepiej zaczęła się czuć,mineły te bóle.Moze i coś w tym jest co pisze irena.

wiesia
wiesia
24.05.19 13:31
Reply to  enia

Eniu, w mojej rodzinie też był taki przypadek. Zona mojego siostrzeńca, też miała nieustanne bóle głowy. Zadne proszki i medykamenty nie pomagały. I w Końcu któryś z lekarzy zasugerował, żeby zbadała wzrok i to był strzał w dziesiątkę. Od kiedy zaczęła nosić okulary, skończyły się bóle głowy. Pozdrawiam Eniu serdecznie i gorąco. Buziaki dla Ciebie. Z Panem Bogiem

enia
enia
24.05.19 14:04
Reply to  wiesia

buziaki,buziaki

Maria II
Maria II
24.05.19 13:35
Reply to  enia

Oczy przebadane na wszystkie możliwe sposoby, nosi okulary .Nic nie wydumam tym bardziej, że jest za oceanem- tylko modlitwa i interwencja Boża.
Dziękuję za troskę.

enia
enia
24.05.19 14:40
Reply to  Maria II

Maria II moze to Cię pocieszy, mam znajomą,jej syn w młodym wieku dostał tak silnych bóli głowy,zmiany miał TK,EEG , myślała że jest po nim, nie znała NP, tak dziwne to było,nagle ten problem zdrowotny się ujawnił i tak nagle zniknął. Wszystko samo….ustało. Był nawet w wojsku desantowym, wszystko wporzadku jest z nim

mena
mena
24.05.19 15:54
Reply to  Maria II

MarioII błogosław głowę syna codziennie. Może być na odległość .
Ps. Ja jak mniałam potworne bóle głowy ostatnio to okazało się ,że mam problem z tarczycą i za namową lekarza pomógł bardzo błachy sposób codzienne spacery po 1 godzinie dziennie ,pomogło jak ręką odjął . Sama byłam w niezłym szoku.Warto spróbować napewno nie zaszkodzi. Dodam tylko ,że inne ćwiczenia nie dawały takiego rezultatu.

mena
mena
24.05.19 16:03
Reply to  mena

Jeszcze jedno ,jeżeli ból jest z tyłu głowy to może być ,problem z minerałami przeważnie za wysoki , mgnez a zaniski potas i wapń .Zwłaszcza jak ktoś bierze magnez dodatkowo.
Warto sprawdzić też poziom witaminy „d”

też Ania
też Ania
24.05.19 16:27
Reply to  mena

Proponuję sprawdzać ciśnienie tętnicze. Ból głowy zwłaszcza z tylu może być od wzrostu ciśnienia

mena
mena
25.05.19 09:07
Reply to  też Ania

zgadza się jednak często wysokie ciśnienie spowodowane jest spożywaniem małej ilości potasu w jedzeniu , pomimo ,że potas wychodził w normie nie zawsze to każdemu wystarcza . Proponuje zwiększenie ilości soków warzywno owocowych ,a problem się zmiejszy.
Ps. Często herbata czarna i zielona podnosi ciśnienie można to sprawdzić rezygnując na dwa tygodnie z tych herbat a pić owocowe bez lucerny.

Maria II
Maria II
24.05.19 16:46

Ale akcja;)) dziękuję Wam z całego serca i obiecuję modlitwę.Spiszę te Wasze
sugestie i prześlę Synowi, to się zorientuje, które badania miał a które nie. Na spacery chodzi, ćwiczy, na weekendy daleko od miasta, masaże, siłownia.Boli jedna strona głowy , więc uważają, że od zębów.To nie jest tak intensywny ból jak na początku.
Będę sugerować dopiero gdy będzie mieć wynik ze skanu „podejrzanego” zęba .Dzięki

też Ania
też Ania
24.05.19 17:51
Reply to  Maria II

Ja też będę wspominać w modlitwie o Twoim synu i tym kierunku też. Dużo dobra

Maria II
Maria II
24.05.19 19:06
Reply to  też Ania

Też Aniu, niech dobry Bóg stokrotnie Ci wynagrodzi.

Maria II
Maria II
24.05.19 17:11

PROŚBA O MODLITWĘ

W dniu 23.V. kleryk Michał Łos FDS przebywający w stanie ciężkim w szpitalu onkologicznym w Warszawie złożył śluby wieczyste w Zgromadzeniu Zakonnym Małe Dzieło Boskiej Opatrzności.
24.V.- dzisiaj przyjął święcenia diakonatu i kapłańskie.
Wszystko odbyło się dzięki P.Bogu i Ojcu Świętemu Franciszkowi, który udzielił niezbędnych dyspens.
Matko Boża Pompejańska miej tego Kapłana w opiece.

Bardzo proszę o modlitwę.

irena
irena
24.05.19 17:38
Reply to  Maria II

Mario II odmowilam 10tek rozanca za tego kleryka .

Maria II
Maria II
24.05.19 17:40
Reply to  irena

Bóg zapłać.

Gosia
Gosia
24.05.19 17:40
Reply to  Maria II

Ja też się za niego pomodle

Maria II
Maria II
24.05.19 17:42
Reply to  Gosia

Pięknie

26
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x