Dziś 8 maja, jedna z dwóch okazji w roku – odmów suplikę do Matki Bożej Pompejańskiej!

Tylko dwa razy w roku – 8 maja i na październikowe święto Królowej Różańca odmawiamy modlitwę zwaną Supliką do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.
Pomódl się i Ty, sam lub z rodziną! Zawierz swoje życie Maryi, by Jej droga iść do Jezusa! Oto modlitwa:

Czcigodna Dziewico Zwycięska, Pani nieba i ziemi, na imię Której cieszą się niebiosa i drży piekło, o chwalebna Królowo Różańca Świętego my oddane Twoje dzieci, zgromadzeni w twoim Sanktuarium w Pompejach w tym uroczystym dniu, wylewamy uczucia naszego serca i z ufnością synowską przedstawiamy Ci nasze troski. Z tronu łaskawości, gdzie zasiadasz Królowo, zwróć o Maryjo, Twoje litościwe spojrzenie na nas, na nasze rodziny, na cały świat. Niech wzbudzą w Tobie współczucie zmartwienia i cierpienia, które zaprawiają goryczą nasze życie. Zobacz, o Matko, ile czyha na nas niebezpieczeństw duszy i ciała, jak wiele uciska nas nieszczęść i udręk.O Matko, wybłągaj dla nas miłosierdzie u Twego Syna Bożego i pozyskaj Twoją łaskawością serca grzeszników. To są nasi bracia i Twoje dzieci, za które Jezus Chrystus zapłacił swoją Krwią, a którzy zasmucają najczulsze Twoje serce. Okaż się wszystkim, że jesteś Królową pokoju i przebaczenia.

Zdrowaś Maryjo!

To prawda, że my pierwsi, chociaż jesteśmy Twoimi dziećmi, nie przestajemy przyczyniać się naszymi grzechami do krzyżowania Jezusa i wciąż na nowo przebijamy Twoje serce.
Wyznajemy, że zasłużyliśmy na najcieższe kary, lecz wspomnij, że na Golgocie wzięłaś razem z Krwią Przenajświętszą testament umierającego Odkupiciela, który ogłosił Cię Matką, naszą Matką grzeszników.
A więc Ty, jako nasza Matka, jesteś naszą Orędowniczką, naszą nadzieją. a my, jęcząc, wyciągamy do Ciebie błagalnie nasze ręce i wołamy do Ciebie: Miłosierna!
O dobra Matko, zlituj się nad nami, nad naszymi duszami, nad naszymi rodzinami, nad naszymi krewnymi, przyjaciółmi, nad naszymi bliskimi zmarłymi, a nade wszystko nad naszymi nieprzyjaciółmi i nad tylu ludźmi, którzy chociaż noszą imię chrześcijan, to jednak wciąż obrażają łaskawe Serce Twojego Syna. prosimy Cię dzisiaj o miłosierdzie dla zdeprawowanych narodów, o miłosierdzie dla całej europy, dla całego świata, aby pełen skruchy powrócił do Twojego Serca.Miłosierdzie dla wszystkich, o Matko Miłosierdzia!

Zdrowaś Maryjo!

O Maryjo racz nas przychylnie wysłuchać! Jezus Chrystus złożył w Twoje ręce wszystkei skarby swoich łask i swego miłosierdzia.Ty zasiadasz po prawicy swego Syna, Dziewico królewska i ukoronowana, jaśniejąca nieśmiertelną chwałą ponad wszystkie chóry Aniołów. Ty rozpościerasz swoje panowanie tak daleko, jak daleko siegają niebiosa, i Tobie są poddane ziemia i wszystkie stworzenia.
Tobie została udzielona wszechmoc przez łaskę nad Sercem twojego Syna i dlatego możesz nas wspomagać. Jeśli Ty nie chciałabyś nas wspomagać, ponieważ jesteśmy synami niewdzięcznymi i niegodnymi Twojej pomocy, nie wiedzielibyśmy do kogo mamy się zwrócić. Twoje matczyne serce nie dopuści do tego, żebyśmy, Twoje dzieci zostali zgubieni.
Dziecię, które widzimy na Twoich kolanach i mistyczna korona różańca, którą dostrzegamy w Twojej ręce, napełniają nas ufnością, że będziemy wysłuchani. Pokładamy całkowicie zaufanie w Tobie, oddajemy się, jak słabe dzieci, w ramiona najczulszej spośród Matek i dzisiaj właśnie oczekujemy od Ciebie upragnionych łask.

Zdrowaś Maryjo!

Prośmy Maryję o Jej błogosławieństwo. Prosimy Cię teraz, o Królowo, o ostatnią łaskę, której nam nie możesz odmówić w tym tak uroczystym dniu. Udziel nam wszystkim Twojej niezmiennej miłości i w sposób specjalny Twojego macierzyńskiego błogosławieństwa.
Nie odejdziemy od Ciebie, dopóki nas nie pobłogosławisz. Błogosław o Maryjo w tej chwili Ojca św. Do dawnych blasków Twojej Korony, do zwycięstwa Twojego Różańca, ze względu na które zostałaś nazwana Królową Zwycięską, dołącz jeszcze i to o Matko: daj zwycięstwo religii i pokój wspólnocie ludzkiej. Błogosław naszych biskupów, kapłanów a szczególnie tych wszystkich, którzy gorliwie zabiegają o sławę Twojego sanktuarium. Błogosław wreszcie wszystkich złączonych z Twoją świątynią w Pompejach i tych, którzy zabiegają i troszczą się o nabożeństwo Różańca świętego.

O błogosławiony Różańcu Maryi, słodki łańcuszku, który nasz wiążesz z Bogiem w związku miłosci, który jednoczysz nas z aniołami. Wieżo zbawienia przeciwko napaściom piekła! Najpewniejszy porcie dla rozbitków, nie opuścimy Cię już nigdy.Ty będziesz nam umocnieniem w godzinie konania, tobie poślemy ostatni pocałunek życia, które będzie gasnąć.Ostatnim słowem naszych warg będzie Twoje słodkie imię, o Królowo Różańca świętego z Pompejów, o Matko nasza droga, o Ucieczko grzeszników, o Pani pocieszycielko strapionych.
Bądź wszędzie błogosławiona dzisiaj i na zawsze na ziemi i w niebie. Amen.

Witaj, Królowo, Matko miłosierdzia,
Życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj.
Do Ciebie wołamy wygnańcy, synowie Ewy.
Do Ciebie wzdychamy, jęcząc i płacząc na tym łez padole.
Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć.
A Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż.
O, łaskawa,
O, litościwa
O, słodka Panno Maryjo.

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
14 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
16 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
16 Autorzy
Zofia KapustaJadwigaAlinagrazynaMarzena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mieczyslawa
Gość
Mieczyslawa

Piękna modlitwa. Wierzę, ze będzie wysłuchana. AMEN.

Janusz Ochalek
Użytkownik
Aktywny
Janusz Ochalek

Piękna modlitwa Amen.

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Dziękuję za wysłuchanie mojej modlitwy i błagania o zdrowe oczka mojej wnuczki .9Piękna Modlitwa.AMEN. Nowennę odmawiam dwa lata. AMEN.

Zofia
Gość
Zofia

Stokrotne dzieki za opieke nad moja rodzina,dalej prosze o opieke błogosławieństwo dla nas , naszych dzieci i wnukow.Prosze tez o cud macierzynstwa dla naszej corki.Dziękuję tez i prosze w wiadomej sprawie.

Maria
Gość
Maria

Z wielką ufnością odmawiam nowennę pompejanska

Monika miechurska
Gość
Monika miechurska

Amen Maryjo Matko i Krolowo moja.

Mirka
Gość
Mirka

Matko Boza Pompejanska,wysluchaj mojej modlitwy w intencji mojego syna,Macka.

Bogusia
Gość
Bogusia

Maryjo-Krolowo !!!
Dziekuje za wszelkie Laski i prosze o wszystko to, co Tobie i Bogu wiadome.
Blagam …, NIE odmawiaj mi dzisiaj rozwazania moich trudnych zyciowych sparw.
Prosze o uzdrowienie z choroby nowotworowej moja ciezko chora siostre , o zdrowie i sile,dla mamy w tych trudnych chwilach. Maryjo …,poukladaj zycie moich dzieci i pokolen.
DZIEKUJE Mateczko i BLOGOSLAWIE Cie ! Amen!

Marzena
Gość
Marzena

Maryjo krolowo
Proszę Cię o łaskę wyjścia zdepresjii i. O. Odzyskanie rodziny

Kinga
Gość
Kinga

Niestety nie znalazłam tej modlitw wczoraj, ale mam nadzieję, że zostanie wysłuchania…

Dominika
Gość
Dominika

Dziękuję Mateczko Kochana.

Grażyna
Gość
Grażyna

Piękna modlitwa

Wanda
Gość
Wanda

Dziekuje Mateńko za opiekę nademną i moją rodziną.Amen

grazyna
Gość
grazyna

Matko Boza POmpejanska dziekuje ze zyje za wszystkie laski dziekuje, o calkowite uzdrowienie prosze i opieke nad rodzina wszystkimi ktorzy modla sie za mnie i polecali sie modlitwie mojej.

Alina
Gość
Alina

Przepiękna modlitwa, która przenika serca.Amn

Zofia Kapusta
Użytkownik
Zofia Kapusta

Piękna Modlitwa dowiedziałam się późno ale myślę że Będzie Wysluchana