Basia: Brak miłości, praca, walka, zdrowie

O nowennie dowiedziałam się dawno temu, pierwsza nowennę Odmowilam za potrzebne laski dla siebie.. był to szok bo naprawdę widzialam wiele pozytywnych sytuacji, odmieniło się moje życie..wyprowadzilam się jako 21 letnia dziewczyna.. Po jakims czasie zaczęły się problemy ze zdrowiem, musialam porzucić swoją pasję dla zdrowia .. zaczelam całkiem inna pracę, nie sprawia mi tyle satysfakcji ale ma inne plusy, dzięki którym chce tam dalej pracować.
Poza tym jestem sama, samotna..Odmowilam nowennę za meza, moja mama też odmówiła.. non stop dzieją się takie rzeczy, które cały czas mi pokazują ze mil osci juz w tych czasach nie ma ..nie ma wartości..jest to bardzo przykre z tym sie pogodzić..
W sumie nie ma żadnej miłości w moim zyciu, nie robię nic co kocham, ne ma osoby która moglabym kochać i że wzajemnościa.. ciągle słyszę jak ludzie się rozstaja..
Przeżyłam już kilka związków . Pierwszy związek był toksyczny później mialam 3 ,5 roku przerwy po czym bylam z 4 facetami przez rok, teraz… Jestem wypalona..Nie wiem kim jestem I kogo powinnam szukać, czy w ogóle szukac.. wierzę że nic nie dzieje si3 bez przyczyny ale naprawdę zło bardzo o mnie walczy ..
Maryja i Jezus wiem że mnie kochają i walczą o mnie, Sprawili ze nie boję się tak żyć jak kiedyś. Jednak wciąż malo jest w tym życiu radości i miłości.
W zasadzie nie wiem kim jestem już .

W sumie Odmowilam trzy nowenny pierwsza za siebie druga za ułożenie spraw po czym dostałam dobra pracę..ale musialam z niej zrezygmowac dla zdrowia
trzecia za meza ..I nic
W zasadzie nie wiem po co to wszystko ..czuje jak walczą o mnie dwa światy..
Nie mam siły już..

Jestem wdzięczna za pracę dzięki której mogę być niezależna ale jak zwykle człowiekowi zawsze malo i potrzebuje cały czas czegoś więcej..
Ciężko to powiedzieć ale wiem że nic się dzieje się bez przyczyny i wiem że Bóg nas kocha.

Msza Święta 

- 25 września 2019 -

w Pompejach

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
AgaPawełewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ewa
Gość
ewa

Mi bardzo pomagaja nagrania i rozne publikacje o Augustyna Pelanowskiego, czysta ewangelia, Bog przemawia do mojej duszy, sprobuj Basiu, pozdrawiam

Aga
Gość
Aga

Ja tracę już nadzieję na cokolwiek dobrego w moim życiu. Modliłam się wiele razy, od wielu lat o miłość, o męża I nic. Cisza, Bòg nie odpowiada, a proszę go chociaż o najmnieszy znak.

Paweł
Gość
Paweł

Nie poddawaj się moja droga. Całkiem niedawno przechodziłem dość trudny okres w swoim życiu i miałem bardzo podobne odczucia do ciebie, że walczą o mnie dwa światy, że jestem tylko pionkiem w jakiejś chorej grze. Ale to wszystko chce ci wmówić zły duch, chce Cie złamać, sprawić żebyś odeszła od Boga. Wiem dobrze jak to jest mieć takie poczucie bezsilności, gdy wszystko się sypie, nie mieć już siły. Ale pamiętaj, że po deszczu zawsze w końcu nadejdzie słońce, w twoim życiu też tak będzie, Bóg cię kocha i chce twojego dobra. Nie trać wiary w miłość, bo wciąż są ludzie… Czytaj więcej »

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?