Anna: Mąż na terapii uzależnienia od alkoholu

Chcę Wam napisać o wielkiej łasce jaką otrzymaliśmy z mężem kiedy odmówiłam nowennę pompejańską w intencji obdarzenia łaskami potrzebnymi dla mojego męża. To była moja siódma nowenna. Właściwie nie wiedziałam o co prosić Matkę Bożą w tej nowennie dla mojego męża, bo pomysłów miałam mnóstwo. Zapytałam więc mojego przyjaciela w Panu. On powiedział mi, żeby prosić o łaski a Matka Boża będzie już wiedziała co z tym zrobić. 🙂 I tak się stało. W ostatnim dniu części błagalnej mój mąż zdecydował o podjęciu terapii uzależnienia od alkoholu i trwa w niej do dziś. Jest trzezwy od trzech miesięcy i chodzi na terapię. Zmagał się z chorobą alkoholową od kiedy go znam, a jesteśmy małżeństwem ponad szesnaście lat. Wydawało mi się to niemal niemożliwe że zdobędzie się na leczenie, całe życie wypierał swój problem z alkoholem i zaprzeczał chorobie .
Módlcie się do Matki Bożej , ta intencja jest tak naprawdę na drugim planie, módlcie się do Niej bo Ona nigdy Was nie zostawi i da Wam to czego najbardziej potrzebujecie. Ona wie najlepiej. Oddajcie się Jej pod opiekę a Wasze życie nabierze kolorów, odwagi, spokoju, cierpliwości, miłości, pociechy w każdym ucisku. Nie wszystkie moje nowenny zostały wprost wysłuchane, ale mimo to ja wiem że Ona wie z Jezusem czego mi naprawdę potrzeba . I prowadzi mnie do zbawienia. Dziś nie wyobrażam sobie dnia bez różańca. Obiecałam Matce Najświętszej , że będę jej rycerzem w modlitwie. Amen. Nie bójcie się, pozwólcie Jej działać a uczyni cuda w Waszym życiu. :)))

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
BeataAgucha Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Anna, jeśli można coś jeszcze zaproponować to może rozważ czy Ty też nie wybrałabyś się na terapię – do AlAnon – polecam gorąco 🙂 I książki ks Marka Dziewieckiego np ‚zagrożeni alkoholem, chronieni miłością’ czy inne tego autora oraz książkę ‚miłość to wybór’ wydawnictwa ‚W drodze’. Okres trzeźwienia jest często dość trudny, warto aby obie strony miały wiedzę i narzędzia do pracy w tym czasie 🙂 powodzenia!

Beata
Gość
Beata

Wierze w to wszystko poniewaz jak w zeszlym roku po raz pierwszy zaczelam odmawiac nowenne po dzisiejszy dzien kolejna to duzo dobrego sie dzieje w moim zyciu emanuje spokojem cierpliwoscia niektore nowenny zostaly wysluchane u wszystko sie dzieje wedlug woli Matki Przenajswietszej i Boga. BOG ZAPLAC ZA TA I INNE MODLITWY