Agnieszka: Cud poczęcia

Mam na imię Agnieszka, jestem mężatką od 10lat… W tym 8 lat to lata starania się o dziecko… Czasem był to czas intensywnego leczenia, czasem poprostu odpuszczalismy…i nie wiem skąd, choć czasami bywało beznadziejnie, nie traciłam nadziei i z tyłu głowy pojawiała się myśl: widocznie jeszcze nie teraz, może nie jesteśmy gotowi, może musimy dojrzeć… Modlilam się do różnych świętych, nigdy nie odpuszczam w modlitwie prośby o cud poczęcia…dopiero informacja o guzie o granicznej złośliwości na jajniku popchnela mnie i męża do dmawiania nowenna pompejanskiej.. Miałam mieć kolejna laparoskopie, która potwierdzi lub zaprzeczy innym ogniskom guza.. Ta operacja miała być decydującą.. Albo usuna mi jeden jajowod z jajniki em objętym choroba, albo usuna wszystko.. I wtedy szansa na poczęcie będzie żadna… Dopiero wtedy, na kilka dni przed umówieniem się na z
Operacje padlam na kolana i zaczęłam płakać jak dziecko kierując moje myśli do Matki Boskiej… Prosiłam, żeby operacja dała mi konkretną odpowiedź.. Czyli albo niech usuna wszystkie narządy, bo już nie mam sił tyle czekać, albo niech zostanę matka tak jak ona….. Zaczęliśmy z mężem odmawiać nowennie, o której już dawno słyszeliśmy… Przed operacja pojechaliśmy też do Częstochowy i tam zawierzylismy się Matce Najświętszej…. Po powrocie do domu coś mnie tchnelo i zrobiłam test ciążowy, który wskazał dwie kreski… A to było zaledwie kilka dni po tym jak zaczęliśmy ODMAWIAĆ nowennie pompejanska!!! Do operacji nie doszło, ciąża zaleczyla problem z jajnikami, dzisiaj też mogę tulic w ramionach Nasz Cud!!! MATKO! DZIĘKUJĘ CI Z CAŁEGO SERCA… KOCHANI! ZAWIERZAJCIE SIĘ MATCE BOŻEJ, odmawiajcie rozaniec, módlcie się Nowenna Pompejanska! Matka Boża NIKOGO NIE ZOSTAWI W POTRZEBIE!!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
BeataajmElaAleksandraMalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Malena
Gość
Malena

Twoje świadectwo jest cudowne, daje nadzieje.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Piękne. Chwała Panu i Jego Matce!

Ela
Gość
Ela

Piękne świadectwo, czyta się ze łzami w oczach. Wszystkiego dobrego dla Was.

ajm
Gość
ajm

AVE MARYJA!!!

Beata
Gość
Beata

piękne świadectwo – dziękuję…. 🙂
my z mężem staramy się od prawie 7 lat (jesteśmy 8 po ślubie)
odmówiłam już 3NP w intencji poczęcia, teraz jestem w trakcie 4tej.
czasem już tracę nadzieję i nie mam sił się modlić. gdy czytam takie świadectwa łezka się kręci czemu to nie ja mogę tak właśnie napisać…? że spotkał nas w końcu tak upragniony cud.
życzę dużo zdrowia i miłości :*

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ