Wznawiamy akcję wysyłki obrazków z nowennami pompejańskimi!

Kochani,

w ubiegłym roku organizowaliśmy kilkukrotne edycje wysyłek nowenn pompejańskich do każdego, kto chciał rozpowszechniać obrazki w swoim otoczeniu. Po tym zapadliśmy w „sen zimowy” – nawał pracy w naszej Fundacji, a szczególnie nad zakończeniem filmu o Michale Archaniele – spowodowały, że musiałem odsunąć wiele spraw na bok. Film już zakończyłem, stąd pora na otworzenie zaległych projektów!

Najpierw podziękowania dla tych:

  • którzy rozpowszechniają obrazki – to wspaniała forma apostolstwa różańcowego! Zawsze możesz dołączyć do nas tutaj: www.apostolat.rozaniec.info !
  • którzy wspierają tę inicjatywę, dzięki czemu to w ogóle jest możliwe!

Bez Was to by się nie udało. Dziękuję!

A oto plan na najbliższe dwa miesiące:

Przychodzą wciąż prośby o obrazki, dlatego po raz szósty wydrukujemy i przygotujemy przynajmniej tysiąc pakietów (łącznie 70.000 obrazków) z nowennami pompejańskimi. Obrazki wyślemy do każdej chętnej osoby.

Począwszy od marca 2019, znacznie usprawniliśmy proces pakowania i wysyłki obrazków, tak, że odbywa się on niemal na bieżąco!

Jeśli podoba Ci się ten pomysł, wesprzyj go!

Nasza Fundacja daje ręce do pracy. Obrazki należy jednak wydrukować w drukarni i zapłacić Poczcie za przesyłkę. Musimy zatem unieść ten koszt razem. Proszę więc Ciebie o wsparcie choćby symboliczną złotówką. Skoro tyle razy się udało, dlaczego miałoby się nie udać tym razem? Wszystko w naszych rękach! Jak wesprzeć – zobacz niżej. 

Gdzie można zamówić swój pakiet z obrazkami?

Przejdź na tę stronę i podaj swoje dane do wysyłki: Kliknij tutaj.

Gdzie można wesprzeć?

Na stronie wdowigrosz została otwarta specjalna zbiórka. Zobacz tutaj.

Serdecznie Cię zapraszam do tej formy apostolatu różańcowego!

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego


Nasze intencje modlitewne:

 

Dewocjonalia

i książki 

związane

ze św. Ritą!