Wznawiamy akcję wysyłki obrazków z nowennami pompejańskimi!

Kochani,

w ubiegłym roku organizowaliśmy kilkukrotne edycje wysyłek nowenn pompejańskich do każdego, kto chciał rozpowszechniać obrazki w swoim otoczeniu. Po tym zapadliśmy w „sen zimowy” – nawał pracy w naszej Fundacji, a szczególnie nad zakończeniem filmu o Michale Archaniele – spowodowały, że musiałem odsunąć wiele spraw na bok. Film już zakończyłem, stąd pora na otworzenie zaległych projektów!

Najpierw podziękowania dla tych:

  • którzy rozpowszechniają obrazki – to wspaniała forma apostolstwa różańcowego! Zawsze możesz dołączyć do nas tutaj: www.apostolat.rozaniec.info !
  • którzy wspierają tę inicjatywę, dzięki czemu to w ogóle jest możliwe!

Bez Was to by się nie udało. Dziękuję!

A oto plan na najbliższe dwa miesiące:

Przychodzą wciąż prośby o obrazki, dlatego po raz szósty wydrukujemy i przygotujemy przynajmniej tysiąc pakietów (łącznie 70.000 obrazków) z nowennami pompejańskimi. Obrazki wyślemy do każdej chętnej osoby.

Począwszy od marca 2019, znacznie usprawniliśmy proces pakowania i wysyłki obrazków, tak, że odbywa się on niemal na bieżąco!

Jeśli podoba Ci się ten pomysł, wesprzyj go!

Nasza Fundacja daje ręce do pracy. Obrazki należy jednak wydrukować w drukarni i zapłacić Poczcie za przesyłkę. Musimy zatem unieść ten koszt razem. Proszę więc Ciebie o wsparcie choćby symboliczną złotówką. Skoro tyle razy się udało, dlaczego miałoby się nie udać tym razem? Wszystko w naszych rękach! Jak wesprzeć – zobacz niżej. 

Gdzie można zamówić swój pakiet z obrazkami?

Przejdź na tę stronę i podaj swoje dane do wysyłki: Kliknij tutaj.

Gdzie można wesprzeć?

Na stronie wdowigrosz została otwarta specjalna zbiórka. Zobacz tutaj.

Serdecznie Cię zapraszam do tej formy apostolatu różańcowego!

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego

Obrazki z nowenną pompejańską?