Robert: Poprawa duchowa i materialna

Nowennę zacząłem odmawiać kiedy zawiodły inne środki a ja nie miałem już sił by dalej żyć. Byłem w beznadziejnej sytuacji życiowej. Kiepskie finanse, brak perspektyw na znalezienie dobrej pracy. Atmosfera w domu też była nie najlepsza. Nic się nie układało. Nie miałem ochoty wstawać rano. Miałem myśli samobójcze. Wszystko było szare i nic mnie nie cieszyło.
Postanowiłem odmawiać Nowennę w intencji: „Poprawy duchowej i materialnej w mojej rodzinie”
Po rozpoczęciu odmawiania zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Minął może tydzień. Zadzwonił do mnie kolega, który nie odzywał się już kilka miesięcy. Zaproponował mi pracę. Dużo by opowiadać, ale ta praca była dla mnie darem od Maryi. Praca była blisko domu, dobrze płatna i pracowali w niej jak się okazało bardzo fajni ludzie. Nowenna Pompejańska zmieniała mnie z dnia na dzień. Poszedłem do spowiedzi, poświęciłem Różaniec. Odczuwałem obecność Maryi każdego dnia w swoim życiu.
Wyciągając wnioski. Teraz wiem, że jedyną drogą jest ta blisko Maryi. Królowa Różańca jest potężna i może wszystko. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej możemy być blisko Boga i Jezusa.
Jeśli jesteś w beznadziejnej sytuacji nie wiesz co możesz zrobić, życie nie ma już sensu. Oddaj siebie w ręce Królowej. Niczego nie stracisz a dostaniesz tak wiele…

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
eniaMagdalenaWojtek Kondra ZamośćElaMagda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Dziękuję

Ela
Gość
Ela

Dziękuję za to świadectwo.

Wojtek Kondra Zamość
Gość
Wojtek Kondra Zamość

Dobrze płatna, tzn ile 10 tyś miesięcznie?

Magdalena
Gość
Magdalena

Dla każdego dobrze płatna oznacza co innego. Jeden będzie się cieszył z pracy za najniższą krajową, a drugi bedzie chciał pracę za 10 tys. To nie jest reguła.

enia
Gość
enia

Wojtek w Świeto Miłosierdzia zrób sobie DOBRĄ! spowiedź. Odsłuchaj na yt ks.Michał Misiak Spowiedź generalna, to Ci pomoże się przygotowac do spowiedzi, popisz na kartce i z kartką do konfesjonału. Jest taki mocny,działąjący błyskawicznie ,”święty XI godziny” Sw.Ekspedyt,to jest najlepszy orędownik przy poszukiwaniu pracy.Oczywiście odmawiaj NP,już Rózańca nie wypuszczaj z rąk. Nie narzekaj i nie zazdrość innym.Głowa do góry!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ