Milena: Zdane egzaminy

Nie ma słów ,by móc podziękować Maryjo za pomoc jaką mi okazalas. Jestem studentką na drugim roku . Szczerze mówiąc ,przedmioty i cały zakres materiału był dla mnie bardzo ciezki . Wiele osób modliło się za moje egzaminy . Ja odmawiałam nowennę . Kochani, egzaminy poszły mi świetnie zdałam wszytsko w najpierwszych terminach . Szczerze mówiąc ,nic nie wiedziałam . Sesja poszła mi rewelacyjnie . Kiedy sprawdzałam oceny sama nie wierzyłam ,że to moje i ,że ja która nie miała zielonego pojęcia zdała to!!! Dziękuję ,za pomoc . Dziękuję Wszystkim ,którzy się za mnie modlili . Kochani pamiętajcie ,nie poddawajcie się módlcie się ,modlitwa zdziała Cuda . Wierzcie w to i trwajcie w modlitwie .
Ps. Osobiście odmawiam 5 nowenne . 4 nowenny odmawiam i intencji dobrego męża . Wierzę w to głęboko,że i w tej kwestii Maryja mnie wysłucha i mi pomoże . Wierzę w to i tylko to mi pomaga 😁 Dziękuję ! Proszę Matko Kochana ,nie wstawiaj mnie samej ,pomóż mi .

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agata
Agata
08.04.19 19:42

Dziękuję. Takie świadectwa są budujące, budujace jest to ze Nowennę odmawiają młodzi ludzie. Ufajmy, ufajmy Maryji Mateczce naszej kochanej. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x