Marzena: Miejsce na uczelni dla syna

Jestem mamą 20 letniego Wojtka i 14 letniego Michała. W minionym roku nasza rodzina doznała wielkiej łaski za wstawiennictwem Matki Boskiej z Pompejów. Nasz starszy syn w styczniu 2018 r po udaniu się z grupą kolegów na Jasną Górę, podjął decyzję o ubieganiu się o miejsce na wyższej uczelni wojskowej. Na wybrany przez niego kierunek było tylko 20 miejsc, o które starali się absolwenci szkół średnich z całej Polski. Udaliśmy się do Królowej Polski całą rodziną i wspólnie z mężem podjęliśmy modlitwę Nowenną Pompejańską w intencji Wojtka. Po wnikliwych badaniach lekarskich, uzyskaniu wyników egzaminów maturalnych syn wątpił, by udało się zrealizować jego zamierzenia. Pojechał na egzamin sprawnościowy, który zdał pomyślnie. Synowie wraz z nami około 10 lat temu przyjęli w Czermnej Szkaplerz Karmelitański Matki Bożej. 16 lipca w dniu święta Matki Bożej z Góry Karmel Wojtek otrzymał informację, że dostał się na wymarzoną uczelnię, lecz na inny kierunek.
W lipcu, na urlopie nad morzem codziennie uczestniczyliśmy w Eucharystii, kontynuowaliśmy z mężem modlitwę Nowenną Pompejańską. Pojechaliśmy do sanktuarium objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie, oraz do cudownej Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Przyjmowaliśmy wolę Bożą co do przyszłości Wojtka. Ostatnim punktem naszej małżeńskiej pielgrzymki było sanktuarium Św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym.
W drodze powrotnej do domu otrzymaliśmy od Wojtka informację, iż zwolniło się jedno miejsce na jego wymarzonym wydziale i może podjąć szkolenie wojskowe w wybranej przez siebie dziedzinie. To wielka łaska Matki Bożej, ukochana Matka prowadzi swoimi drogami, wie co dla nas najlepsze. Wybrała dla Wojtka trudne studia i służbę. Piętrzą się trudności, zmagania z własnymi słabościami i ograniczeniami. Ufamy jednak, że pod opieką Maryi Wojtek zrealizuje przeznaczoną dla siebie misję, wypełni swoje zadania.
Wdzięczni rodzice Marzena i Janusz

 • Tak, Tak działa modlitwa Pompejańska i trwanie rodzinne przy Maryi, Niepokalanej Matce Boga!
  Chwała Panu Bogu, w Trójcy Świętej Jedynemu!

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  STRON 

  dla "Królowej  Różańca Świętego"

  8