Karolina: Dostałam więcej niż prosiłam…

Na NP natknęłam się całkiem przypadkiem , informacja wyświetliła mi się w internecie. Jednak nic się nie dzieje bez powodu , więc do końca nie był to przypadek. Zaczęłam się modlić w intencji mojego taty , który jest alkoholikiem. Tata znalazł się w szpitalu w ciężkim stanie , gdyż przewrócił się i miał uraz głowy. Stan był krytyczny. Stwierdziłam, że NP to jedyny ratunek dla mojego taty. Było ciężko a nawet bardzo ciężko , gdyż tata po wyjściu ze szpitala pił jeszcze więcej ale wierzyłam i płacząc modliłam się dalej. Oczywiście były zawahania czy znajdę czas , przecież to tyle dni w modlitwie. I teraz wszystkim kochani mogę powiedzieć , że jak już zaczniecie się modlić to naprawdę czas się znajdzie zawsze.
Prosiłam o uzdrowienie z choroby mojego taty , a podczas odmawiania NP poznałam chłopaka ( obecnie narzeczonego , bierzemy ślub w tym roku). I wiem , że to własnie zasługa modlitwy. Tata oczywiście nie wyzdrowiał od razu po skończonej NP. Jednak widzę, że z czasem jak dowiedział się o weselu i założeniu rodziny przeze mnie jest dużo lepiej . Zaczął się bardzo angażować i nie ma już „czasu ” na picie. Oczywiście zdarza mu się wypić przysłowiowe „piwo” jednak poprawa jest ogromna i nie ma już ciągów w piciu po kilka tygodni. Wiem , że to wszystko za sprawą Najświętszej Marii Panny. Więc wymodliłam nie tylko polepszenie zdrowia taty ale również męża. Wierzcie w ogromną moc NP i trwajcie w modlitwie, a otrzymacie dużo więcej niż prosicie.
Dodam jeszcze tylko , że tata nie wiedział o mojej modlitwie w jego intencji. A któregoś dnia podszedł do mnie i powiedział” córko módl się dalej o mnie , bo tylko to jest w stanie mi pomóc „.

NABOŻEŃSTWO

Nie ma bowiem takiej sprawy, której Maryja

nie może rozwiązać!

NA CD!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Halina PiechaczekDominikateż AniaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję.

też Ania
Gość
też Ania

Piękne świadectwo. Dużo dobra dla Ciebie i Twoich Bliskich 🙂

Dominika
Gość
Dominika

Wzruszyłam się, wszystkiego dobrego!

Halina Piechaczek
Użytkownik
Halina Piechaczek

Mam inne zdanie na ten temat -człowiek musi walczyć z nałogami i słabościami naszego ciała -Biblia jest księgą która daje odpowiedź na nasze pytania -dzięki Biblii dowiadujemy się jakie zamierzenie ma Bóg co do ziemi i ludzkości -że Szatan panuje na ziemi i popycha człowieka do najgorszych rzeczy które człowiek nie jest w stanie zapanować bez pomocy Boga bo tylko Bóg jest w stanie nam pomóc .On daje rady wskazówki za pomocą Biblii.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ