Bartłomiej: A jednak…

Swoje świadectwo zamieściłem na tej stronie trzy lata temu (w 2016 r.).

Można przeczytać je tutaj: http://pompejanska.rosemaria.pl/2016/05/bartlomiej-mam-13-lat-16-maja-zaczalem-pierwsza-nowenne/

A więc mam obecnie 16 lat.

W swoim życiu odprawiłem tylko jedną nowennę pompejańską. To prawda, niekoniecznie się do niej przykładałem. Odkładałem odmawianie wszystkich czterech części Różańca na wieczór. Kończyłem przed północą.

Nowennę pompejańską zakończyłem 8 lipca 2016 r. i czekałem na cud. Byłem może zbyt wymagający dla Pana Boga. Nie napisałem wprawdzie wtedy Wam, i dzisiaj też chyba tego do końca nie zrobię, w jakiej intencji się modliłem. Jest to dość wstydliwe dla mnie. Miałem pewne problemy związane z ciałem.

W drugim tygodniu maja 2017 r. było coś, co dawało jakąś nadzieję na zmiany. Ale jako symboliczny dzień traktuję 13 maja 2017 r., 100. rocznicę pierwszych objawień w Fatimie. Miałem tego dnia jechać na pielgrzymkę do pewnego sanktuarium maryjnego. Niestety (albo stety), nie pojechałem. Otóż tego dnia w nocy, po godzinie pierwszej, stało się coś, co zapadło głęboko w mojej pamięci. A potem to było coraz lepiej i coraz wspanialej. Aż do dzisiaj, kiedy patrząc na te wszystkie wydarzenia, pojawia się szeroki uśmiech na twarzy, ale jednocześnie zdziwienie, że kiedyś było inaczej.

Wierzę, naprawdę wierzę, że to wszystko to wielka łaska Boża.

Zachęcam wszystkich do odprawiania nowenny pompejańskiej.

Msza Święta

25 GRUDNIA 2019

w Pompejach

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
tercjankaAna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ana
Gość
Ana

Bartku, jestem pełna szacunku i podziwu dla Ciebie i Twojego zaufania Bogu i Maryi. Trzymaj się różańca, jak dziecko Matczynej dłoni, jakkolwiek ułoży Ci się przyszłość. Niech Bóg ma Cię zawsze w Swej Opiece.

tercjanka
Gość
tercjanka

dziekuje Ci ze dzielisz sie z nami Twoim swiadectwem

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ