Anna Maria: Wiele łask

Nowennę pompejańską odmawiam z krótkimi kilkudniowymi przerwami (spowodowanymi wyjazdami) od 2014r. Wiele próśb zostało wysłuchanych. Moje dwie córki, pomimo początkowych trudności z zajściem w ciążę (endometrioza) i nawet negatywnych opinii lekarzy, zostały matkami. Ja od pewnego czasu zmagałam się z depresją. Kilka miesięcy temu przy badaniach kontrolnych okazało się, że moje wyniki krwi są bardzo złe. Żaden z lekarzy nie umiał znaleźć przyczyny. Zastosowane leki nie tylko nie pomogły, wręcz przeciwnie, wyniki się znacznie pogorszyły. W dodatku wpadłam w silną depresję i nerwicę lękową z atakami paniki i bezsennymi nocami. Pomyślałam sobie: „Któż jak Bóg”. Przecież to najlepszy lekarz i zna mnie najlepiej. Byłam w trakcie odmawiania kolejnej intencji, ale nie przerwałam jej , tylko dołożyłam drugą o zdrowie. Kosztowało mnie to trochę siły i samozaparcia, ale dałam radę. Skończyłam pierwszą i już w trakcie odmawiania tej drugiej spłynął na mnie błogi spokój. Byłam pewna ,że będzie dobrze. I tak też było. Kolejne badanie, wykonane w odstępie miesiąca, wykazało kolosalna poprawę. Poprawiło się też moje samopoczucie. Dziś nie odczuwam skutków depresji. Dalej się modlę nowenną pompejańską i nie zamierzam przestać. Oprócz tego odmawiam różaniec transmitowany na FB .Czekam zawsze na niego zawsze z niecierpliwością, ponieważ daje mi poczucie wspólnoty z modlącymi. Dziękuję Marku.!!Wszystkim wątpiącym przypominam.:Któż jak Bóg” i nasza ukochana pośredniczka Maryja.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MagdalenaTeresaKarli Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Karli
Gość
Karli

Jeśli chodzi o krew. To oczywiście poza lekami i kontrola lekarza no i poza modlitwa, musisz kontrolować dietę. Jest mnóstwo składników, które trzeba stosować każdego dnia dla oczyszczenia krwi jak i takich, których trzeba unikać.

Teresa
Gość
Teresa

Jestem pezsilna mam syna 47 lat jedynego ktorego kocham bezhranicznie mieszka z rodzina w Polsce czesto zaglada do kieliszka lekarze twierdza ze to nie alcoholism poniewaz nie pije codziennie pracuje nie wunosi nic z domu na sprzedarz ale jak zalapie pije tydzien bez przerwy nie pracuje dotad az przyjezdza pogotowie zabiera do szpitala pomoga jakis czas jest spokoj I na nowo zaczyna nie chce oddac die leczeniu w zadnum wypadku cuz istnieje jeszcze jakas pomoc dla nieho.

Magdalena
Gość
Magdalena

Alkoholizm nie polega na codziennym piciu tylko na tym, że po pierwszym kieliszku istnieje silny przymus wypicia następnego i następnego. Nie można się zatrzymać. Alkoholik może mieć przerwy w piciu, nawet wielomiesięczne. Więc niewykluczone, ze Twój syn, Tereso, jednak jest alkoholikiem. Problem w tym, że alkoholik sam musi chcieć się leczyć, zauważyć swój problem. Powinien zgłosić się na terapię odwykową i / lub na mitingi AA.

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ