Św. Józef pomaga w sytuacjach bez nadziei! Wyproś łaski od Niego w miesiącu mu poświęconym!

Błogosławiony Bartolo Longo to nie tylko pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej, lecz także wielki orędownik św. Józefa. Pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego w Pompejach za wstawiennictwem tego świętego, Bartolo postanowił zbudować ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo do św. Józefa.

„Od wielu lat moja siostrzenica nie mogła doczekać się dziecka. Z mężem leczyli się, jeździli po lekarzach, ale niestety bez skutku. Nie było nadziei.” Tak zaczyna się świadectwo o skuteczności tego nabożeństwa do św. Józefa. ” W intencji cudu poczęcia dziecka odmówiłam za nią nowennę pompejańską. Jednak nadal nie było łaski macierzyństwa. Wtedy sąsiadka poleciła mi nabożeństwo: „Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych” autorstwa Bł. Bartolo Longo. Zaczęłam odmawiać je z wiarą. Tuż po ukończeniu otrzymuję wspaniałą wiadomość – siostrzenica jest w upragnionej ciąży! Gdy rodzina zwątpiła św. Józef wysłuchał i uprosił ten cud. Chciałabym zaświadczyć o tej łasce i wszystkim polecić w trudnych sprawach to nabożeństwo!” To świadectwo pani Danuty.

A może i Ty masz trudną sprawę? Spróbuj udać się do św. Józefa w tym właśnie nabożeństwie.

Nabożeństwo jest dostępne tu:

Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych (oprawa miękka)

Cena promocyjna 19,90 zł Cena 25,00 zł

Jak mówiła św. Teresa – nie ma takiej sprawy w której św. Józef by nie pomógł! Pamiętaj o tym zwłaszcza teraz w roku i miesiącu św. Józefa! Św. Józef opiekował się Jezusem, zaopiekuje się też Tobą!

Figurka św. Józefa (20 cm)

34,00 zł

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
irenatez Aniakyyy Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
kyyy
Gość
kyyy

Chciałam dołączyć do nowenny do św. Józefa (10-18 marca), wpisałam swój mail, zaakceptowałam, ale niestety nie dostałam nic na maila, sprawdzałam też w folderze spam, było to już kilka godzin temu. To normalne, czy u mnie coś nie zadziałało?

tez Ania
Gość
tez Ania

A gdzie masz skrzynkę? Ja na onet dostaję info z nowenn do powiadomień albo do ofert. Maile z nowenn nie wpadają mi ani do spamu ani do skrzynki odbiorczej tylko do powiadomień lub ofert. Z pocztą na wp może być podobnie – tam są różne foldery i musisz w każdy wejść i sprawdzić.

kyyy
Gość
kyyy

Dziękuję! faktycznie było w ofertach 🙂

irena
Gość
irena

Mateuszu jesli sie nie myle to zawsze nowenny koncza sie wlasnie 1 dzien przed swietem kazdej swietej osoby do ktorej nowenne odmawiamy