Ola: Chłopak na studniówkę

Obecnie mam 20 lat , swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w listopadzie ,3 kl. liceum tuż przed balem maturalnym , w intencji poznania chłopaka z którym mogłabym pójść na studniówkę. Za nim zaczęłam się modlić czułam się samotna i przygnębiona faktem zbliżającej się matury. Całe dnie po powrocie ze szkoły spędzałam przy książkach, stąd też nie miałam za bardzo możliwości poznania kogoś nowego. Muszę przyznać szczerze ,że moja wiara w tamtym okresie nie była zbytnio gorliwa ale głęboko wierzyłam , w pomoc Najświętszej Panienki.
W trzecim dniu modlitwy na forum społecznościowym napisał do mnie znajomy ,z którym urwał mi się kontakt 3 lata temu. Z dnia na dzień nasza relacja się pogłębiała. Oczywiście z chęcią zgodził się pójść na studniówkę. Tak się wszystko dobrze złożyło i byliśmy razem. Nasz związek trwał niewiele ponad rok. Niestety od dłuższego czasu się nie dogadywaliśmy. Dziś mija miesiąc od rozstania i wiem że do dobra decyzja, jednak jest mi trochę ciężko.
Od rozpoczęcia mojej nowenny coraz bardziej wierze, chodzę częściej do kościoła. Wierze ,że dzięki Maryi rozpoczęła się moja wyproszona znajomość.
Amen.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Maria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Olu, cieszę się, że miałas z kim iść na studniówke. Dziękuję za świadectwo.