Łukasz: Dobra przemiana i trwanie w nowennie pompejańskiej

Pragnę złożyć moje kolejne świadectwo. Pierwszą moją Nowennę zacząłem odmawiać 08.05 2016 roku, a więc w niedzielę w dniu Święta Matki Bożej Pompejańskiej zupełnie przez przypadek zacząłem w tym dniu. Wiem, że ta data była dana mi przez Maryję. Od tamtej pory nieprzerwalnie trwam i odmawiam Nowennę Pompejańską. Zdarzały się momenty, gdzie się myliłem lub miałem chwile zwątpienia lub brak czasu. Ale Matka Boska czuwa nade mną i daje mi wiele sił , aby być wierny jej pięknej modlitwie różańcowej! Obym do końca swojego życia nieustannie odmawiał Różaniec! Maryjo dopomóż. Obecnie odmówiłem 18 Nowenn i jestem w trakcie odmawiania 19 Nowenny Pompejańskiej „O zdrowie i potrzebne Łaski, dla moich rodziców”, co uważam za wielki mój sukces. Bardzo dużo moich prośb zostało wysłuchanych. Na niektóre prośby wciąż czekam i wiem, że się spełnią tylko w odpowiednim czasie i chwili, która będzie, dla mnie najbardziej odpowiednia dana przez Maryję i Jezusa Chrystusa. Bóg czyni w moim życiu wiele dobra, niesamowite chwile, doznaję wiele Łask Bożych, wiem że mam opiekę daną z góry od JEZUSA CHRYSTUSA, MARYJI i ŚW. JÓZEFA. Każdego dnia doświadczam opieki i pomocy Maryji i Jezusa. Bardzo dużo spraw trudnych, szybko się rozwiązało, w pracy częste nieporozumienia i konflikty z pracownikami praktycznie zniknęły. W domu też relacje z rodzicami i siostrami uległy znacznej poprawie. Widzę wyraźną poprawę mojego życia i to jest cudowne, jak Matka Boża Pompejańska działa. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny pompejańskiej. Codziennie Odmawiam również Koronkę Do Miłosierdzia Bożego, Modlitwę do Maryji Rozwiązującej Węzły i Tajemnicę Szczęścia, zachęcam was moi drodzy do odmawiania także tych wspaniałych modlitw, naprawdę działają cuda. Maryjo dziękuję za wszystko i proszę o dalszą opiekę i pomoc w moim życiu. Bóg zapłać. Królowo Różańca Świętego Módl się za nami! Jezu Ufam Tobie.

Msza św. w Pompejach

- 25 CZERWCA 2019 -

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
MałgorzataKasiaŁukaszMarek (adm.)Łukasz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Angelika
Gość
Angelika

Pieknie. Jak znajdujesz codziennie czas na tyle modlitw? Masz swoja rodzine?

Łukasz
Gość
Łukasz

Witam, jest bardzo ciężko, rano krótko się modlę przed pracą, ale staram się codziennie tak rozplanować dzień, aby po pracy zacząć różaniec i wieczorem zakończyć przed snem cały Różaniec i modlitwy. Nieraz brakuje sił i jestem bardzo zmęczony. Matka Boska i Jezus Chrystus czuwają i dodają mi sił każdego dnia. Powodzenia życzę i wytrwania w modlitwie Różańcowej. Pozdrawiam serdecznie. Z Jezusem i Maryją.

Kasia
Gość
Kasia

Życzę ci Łukaszu, abyś w trakcie odmawiania różańca poczuł to, co ja poczułam dziś. Totalny błogostan, jakby mi ktoś moje serce wywietrzyl z wszelkich złych emocji, jakbym zjadła najpyszniejsza czekoladę na świecie. Akuratnie odmawiam w drugim podejściu (w pierwszym skapitulowalam po 4 dniach ) Rozwiązującą Węzły w intencji rozwiązania węzła (dziś 5 dzień), który przedszkadza mi w znalezieniu pracy dla siebie. Pierwszy raz coś takiego poczułam i to utrzymuje się nadal, mimo, że skończyłam modlić się kilkanaście minut temu. Coś niesamowitego, wszystkim tego życzę 🙂

Monika miechurska
Gość
Monika miechurska

Piękne świadectwo. Dzuekuje

Łukasz
Gość
Łukasz

Ja nadal nie wiem jak mam odmawiać to noweene a bardzo tego chce pomóżcie mi napiszcie jak to robić tak w prosty sposób

Marek (adm.)
Admin
Wytrwały
Marek (adm.)
Łukasz
Gość
Łukasz

Nowenna pompejańska krok po kroku Najpierw żegnamy się znakiem krzyża. Potem podajemy intencję i mówimy: „Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca świętego”. Przechodzimy do modlitw początkowych różańca (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu) – odmawiamy jeden raz, na początku nowenny w danym dniu. Następnie odmawiamy różaniec – piętnaście tajemnic (15 dziesiątek) – nie musisz wszystkich na raz. Po skończeniu różańca modlimy się krótką modlitwą (błagalną lub dziękczynną – zobacz niżej). Wystarczy tę modlitwę odmówić raz na dzień, na końcu różańca. Na samym końcu modlimy się modlitwą „Pod Twoją obronę” oraz trzy razy z ufnością… Czytaj więcej »

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Jest apilkacja na telefon i wszystko tam jest po kolei.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną