Kasia: Odrodzone małżeństwo

Nowennę zaczęłam odmawiać, kiedy w moim życiu wszystko zaczęło się sypać. Problemy ze zdrowiem, ciężkie sytuacje w domu i w pracy. W tym czasie z mężem staliśmy się sobie obcymi ludźmi, których nawet męczyło przebywanie obok siebie. Jeszcze wtedy nie wiedziałam że mój mąż się zakochał w koleżance z pracy. W trakcie odmawiania nowenny czułam spokój i wiarę, że wszystko się między nami ułoży. Po 4 miesiącach od odmówienia nowenny zauważyłam pierwszą zmianę w postawie mojego męża w stosunku do mnie. I od tej pory wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze. Jednak po kilku miesiącach znalazłam stary telefon mojego męża z esemesami do koleżanki. Zły chciał nam zabrać to co udało się odbudować. Po długiej rozmowie pełnej bólu i łez nastąpił nasz prawdziwy powrót do siebie. Dzięki Maryi byłam w stanie naprawdę wybaczyć mężowi i tej kobiecie. Od tego czasu  mam nie tylko męża ale i prawdziwego przyjaciela i wiem ze mnie naprawdę kocha. To jest wielki skrót wszystkich wydarzeń. Maryja  zaprowadziła mnie także do Boga, uchronila od wypadku samochodowego a także przygotowała na walkę z ciężką chorobą. Obecnie walczę z chorobą nowotworową i wierzę że Maryja czuwa nade mną i wyprosi   mi łaskę uzdrowienia. Chwała Tobie Panie. Proszę o modlitwę w mojej intencji.

Doskonała książka

do przemyśleń dla osób, które nie rozumieją pobożności maryjnej albo uważają ją za przesadzoną.

 • Kasiu dziękuję Ci za piękne świadectwo a Matence za to że zatroszczyla się Waszym małżeństwem, Bogu niech będą dzięki niech Wam dobry Bóg błogosławi . Amen

 • Dziękuję za piękne świadectwo u mnie akurat jest odwrotnie najpierw choroba nowotworowa a teraz rozwód 6 marca w środę popielcową wierzę źe Matuchna będzie przy mnie obecnie odmawiam trzecią Nowenne modlitwa pomaga mi to wszystko znosić dlatego proszę Was o modlitwę.

 • Kasiu,dziękuję za swiadectwo,ktore daje wiarę i nadzieję tak wielu osobom.Modle sie w podobnej intencji
  i mam nadzieje,ze Matka Boza wyslucha rowniez moich modlitw. Pomodlilam sie o zdrowie dla Ciebie jak prosilas,a teraz ja proszę wejdz na youtube i obejrzyj nagrania z dr.onkologiem Hamerem,ktory tez zachorowal na nowotwor,ale nie leczyl sie chemia czy radioterapia.Jego leczenie nazywaja:germanska nowa medycyna.Duzo ludzi wyzdrowialo.Magda Dembowska filmik-zakazana medycyna uzdrawiajaca skutecznie -mowi o metodzie dr Hamera.Zacznij od niej wprowadzi Ciebie, na czym to polega.nie sa to zadne leki,ziola,hipnozy itp.Niczym nie ryzykujesz,a odzyskasz zdrowie.Życzę zdrowka i kolejnych lask od Boga.
  Zostan z Bogiem.

  • Dopóki trwa życie człowieka, Pan Bóg nie przestaje pisać scenariusza. Tylko pozwól dalej działać Bogu i Matce Bożej.

 • Kasiu, często grzybica i inne pasożyty, które dostają się do krwiobiegu, atakują organizm.
  Chemia bardzo go wyniszcza,dlatego trzeba być mocnym aby ją przetrwać.
  Spróbuj ziół piołunu, liści czarnego bzu, korzenia omanu oraz wyciągu czarnego orzecha wloskiego. Parz taki napar i pij po parę łyków przez 7 dni, potem przerwa.
  Naprawdę przez grzybice jest wiele schorzeń, które nie musiałyby się pojawić, a jak się oczyści organizm jest znacznie lepiej.Pomodlę się za Tobą.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!