Helena: Zaskoczenie

Ponieważ często czytam różne listy osób, które miały lub mają problemy z zachowaniem czystości, masturbacją itp. chciałabym napisać o moich zmaganiach z tym problemem.
Jeśli chodzi o antykoncepcję to kiedy ja postanowiłam z tym skończyć miałam obawy czy mój mąż to zaakceptuje i modliłam się w Wielkanoc przy grobie Pana Jezusa żeby mój mąż nie robił mi z tym problemów. Byłam zaskoczona jak mój mąż potem zmienił zdanie na ten temat. Poza tym miałam też swoje problemy z czystością i zaczęłam odmawiać nabożeństwo 3 Zdrowaś Maryjo. Byłam zdumiona jak te problemy od razu przestały mnie męczyć i jakie to skuteczne nabożeństwo, chociaż prawie nikt go nie zna. Po paru miesiącach zaczęłam nosić krzyż św. Kamila ( jestem osobą chorą przewlekle ) i wtedy dowiedziałam się jak on pomaga –
nie tylko na zdrowie, zniknęło wiele pokus które mnie dręczyły ( chodzi oczywiście o pokusy związane z zachowaniem czystości). Noszenie krzyża św Kamila jest też związane z codzienną modlitwą do tego świętego. Osobiście wolę codzienną modlitwę niż powracający problem.

Kim jest dla mnie Maryja

- najnowszy film

ks. Piotra Śliżewskiego

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
kochamLissaKrzysztofkasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
kasia
Gość
kasia

Jeśli jako mężatka masz problemy z czystością to myślę że nie układa wam się pożycie małżeńskie, i jest to dla Ciebie głębszy problem , może powinnaś porozmawiać o tym z mężem albo przydałaby się wam terapia małżeńska ?

Lissa
Gość
Lissa

Słaby mąż! Wbrew pozorom bardzo dużo jest takich mężczyzn nie potrafiących zaspokoić kobiety. To szybkodystansowce.

kocham
Gość
kocham

To że ktoś ma problem z czystością wcale nie znaczy że z relacja jest coś nie tak… Czasami to nie wina związku dwóch ludzi ,ale wina jednego człowieka jego nawyków, upadków, niedojrzalosci itd… Przecież nie jest powiedziane że w małżeństwie nasze wzzystkie problemy seksualne się rozwiązują i wszystkie potrzeby są zaspokajane. Małżeństwo to krzyż wstrzemiezliwosci czasowej również. (Krzyż w sensie pozytywnym bo to też buduje relacje). Chodzi mi o to że ktoś może mieć super żonę i super relacje ale sam w sercu swoim jeszcze mieć problemy natury seksualnej. Czasami zdarza się że ta druga osoba wtedy wspiera i tak… Czytaj więcej »

kocham
Gość
kocham

Każdy może mieć problem z czystością… Mężatka, siostra zakonna, osoba samotna… Każdy. Więc sam fakt posiadania męża nie znaczy że już człowiek calkowicie zaspokojony w tej sferze. Jeśli człowiek ma problem z czystością to tak czy inaczej jest to kwestia nieuporzadkowania wewnętrznego. A gdzieś przeczytałam że w pewnym sensie ci którzy zakosztowali już seksualnych uniesień w pewnym sensie bardziej cierpią gdy muszą być wstrzemiezliwi niż ci którzy nigdy tego nie zakosztowali (Oczywiście każdy jest inny i każdy inaczej wszystko Odbiera, to tylko teoria bo ciężko porównywać ciężkośc doświadczeń ludzkich). trzeba się modlić, Maryja to największa oredowniczka czystości

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Skłonność do stosowania niedopuszczalnych moralnie środków prokreacji jest przejawem absurdalnego sposobu myślenia akcentujące prawo do dziecka, – miast uznawać prawo dziecka do tego by się narodzić i wzrastać i sposób w sposób pełni, ludzki i godny.

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ