Elżbieta: Córka uwolniona ze złego związku

Moja córka od 7 lat żyła w związku niesakramentalnym, w którym partner absolutnie nie chciał się zgodzić na ślub. Z czasem jego uczucie słabło czego ona całkowicie nie dostrzegała, pojawiały się spory, ciche dni i wzajemne pretensje. Córka marząc o ślubie, o możliwości przystąpienia do Komunii Świętej jednocześnie nie potrafiła uwolnić się od toksycznego związku. 13 listopada, w dzień urodzin mojej córki i w święto Matki Bożej Pompejańskiej rozpoczęłam odmawiać nowennę pompejańską z prośbą o to by Matka Boża znalazła najlepsze rozwiązanie – ślub albo uwolnienie ze złego związku. Po 3 miesiącach chłopak znalazł w sobie odwagę żeby powiedzieć mojej córce, że nigdy nie będzie chciał ślubu a moja córka znalazła w sobie odwagę żeby dostrzec że on nigdy jej nie kochał. Rozstali się, córka po wielu latach poszła do spowiedzi i przyjęła Komunię Świętą. Dzisiaj choć żal jej straconych lat jest szczęśliwa, że uwolniła się od człowieka , który jej nie kochał.

Msza Święta 

- 25 października -

w Pompejach

15
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
13 Wątki z odpowiedziami
11 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
GosiaAgataLauraMagirena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Dziękować Bogu za to dobrodziejstwo! Pani jest cudowna matka, ze modliła się Pani o swoją córkę. Moja mama zawsze się tez o mnie modliła na swój sposób, ale nigdy nie podjęłaby się odmówienia nowenny pompejanskiej bo nie ma silnej woli. Ja gdybym tylko znała ta modlitwę wcześniej i nawróciła się przed ślubem, gdzie i tak miało do tego slubu nie dojść to dzis byłabym szczęśliwa. A tak po wielu latach znajomosci w końcu był wymuszony ślub a dwa lata później stoję w sądzie i zaraz będzie rozwód. Nie mogę pojąć dlaczego sama nawrocilam się jak już tak daleko sprawy zaszły… Czytaj więcej »

Beata
Gość
Beata

Kasiu spróbuj wejść na stronę kryzys.org. To jest forum dla małżonków sakramentalnych, których małżeństwa weszły na pokrętne drogi. Ludzie wymieniają się tam doświadczeniami, spostrzeżeniami. Warto poczytać. Naprawdę to forum to cud Boży. A tak poza tym wiem, że jest Ci źle, że jest Ci ciężko, sama przeszłam rozwód krótko po ślubie, do którego miało nie dojść i który już właściwie miał zostać odwołany. Będąc w beznadziei i rozpaczy chwyciłam się Boga, Jezusa i Maryi uwielbianej głównie przez Pompejankę i Nowennę Rozwiązującą Węzły. I wiesz co Ci powiem? Nie wiem jak będzie, czy uda nam się pojednać z Mężem (a o… Czytaj więcej »

Radek
Gość
Radek

Sa takie osoby co im wszystko jedno czy bedą po rozwodzie czy nie jak by było ważne małżeństwo to by tyle rozwodów by nie było

Gosia
Gość
Gosia

poczytaj i porozmawiaj z jakimś księdzem ,bo skoro nie mieliście dzieci to być może można to małżeństwo unieważnić. Jeśli tak by się stało to mogłabyś znowu wziąć ślub kościelny i nie byłabyś samotna( ja jestem całe życie i wiem co to znaczy- dla mnie jest za późno: dla ciebie być może jest szansa). Obfitych łask Bożych Kasiu

enia
Gość
enia

„Dzis trzeba wybrać” ks.Glas str111

Każde ZDROWAŚ MARYJO jest potężnym kopniakiem wymierzonym szatanowi.A jeśli włączy się Różaniec w cały łańcuch jednocześnie odmawianych na całym świecie Różańców,to staje się to potężną siłą,potężną bronią.

Na czym to polega?

Na bardzo zwyczajnej rzeczy.Idę sobie ulicą,odmawiam Różaniec,ale jednocześnie włączam go i siebie we wszystkie Różańce odmawiane w tej chwili na całym świecie.To jest moc,oczywiście czasami jest to trudne,czasem jest ciężko,a czasem szatan w ramach walki duchowej niemal uniemożliwia odmówienie Różańca.

Wojtek
Gość
Wojtek

Amen. Kiedyś często tak robiłem. Czas powrócić do tej praktyki.

Bożena
Gość
Bożena

Piękne świadectwo.CHWAŁA PANU ja właśnie dziś skończyłam odmawiać NP za córkę, która jest w takim toksycznym związku od dwóch lat.Wiem tylko, ze córka bardzo pragnie ślubu,ale niestety ta druga osoba podchodzi do tego zupełnie inaczej.Zmówiłam Nowennę i proszę z całego serca Naszą ukochaną Matkę i Królową o pomoc.Elżbieto cieszę się razem z Tobą, dużo błogosławieństwa Bożego dla Was.Proszę bardzo może ktoś w mojej intencji westchnie do Boga.DZIEKUJE BARDZO

irena
Gość
irena

Bozenko ja napewno westchne w twojej intencji,jak widzisz nasz Tato nas wysluchuje ,moze czasem musimy poczekac ,moze nie wedlug naszego planu, ale wysluchuje

Radek
Gość
Radek

Proszę odmówić nowenę z pięciu koronek do miłosierdzia bożego

Mag
Gość
Mag

Czy mogę prosić o szczegóły tej nowenny?

Radek
Gość
Radek

1.Panie Jezu tą koronką pragnę uwielbić twoją świetą ranę twej najświetrzej głowy i proszę o zanurzenie w tej ranie ( intencja) i cała koronka do miłośierdzia Bożego 2.Panie Jezu koronką pragnę uwielbić twoja świetą ranę twojego najświetrzego serca proszę o zanurzenie w tej ranie ( intencja) i cała koronka 3. Panie Jezu tą koronka pragnę uwielbić twoją świetą ranę twego boku proszę o zanurzenie w tej ranie (intencja) i cała koronka 4. Panie Jezu tą koronką pragnę uwielbić twoją świete rany twoich rąk proszę o zanurzenie w tych ranach (intencja) cała koronka 5. Panie Jezu tą koronką pragnę uwielbić twoje… Czytaj więcej »

Mag
Gość
Mag

Radku – dziękuję bardzo

Agata
Gość
Agata

Czyli przez 9 dni cala ta modlitwe ktora Pan napisal( 5 koronek codziennie + ,modlitwa)Dobrze rozumiem?

Radek
Gość
Radek

Dobrze pani rozumie

Laura
Gość
Laura

Dziękuję Eniu, że piszesz tutaj o tej pięknej akcji. Ponoć najbliższy weekend ma być piękny więc ruszmy na spacer po najbliższej okolicy z Różańcem na ustach. Już jedna dziesiątka może uczynić cuda! Głęboko w to wierzę.