Obietnice Pana Jezusa dla Ciebie…

To Nabożeństwo obdarzone jest aż dwunastoma obietnicami ( w tym tzw wielką obietnicą) danymi przez Pana Jezusa św. Małgorzacie Alacoque w objawieniu. Sam św. Jan Paweł II je odprawił i zalecałwszystkim, którzy chcą bliżej poznawać Serce Pana Jezusa i się Jemu ofiarować.

Pan Jezus powiedział św. Małgorzacie:

Obiecuję ci, że Moje Serce rozszerzy się, aby wylać obfitość łask Swej Najświętszej Miłości na tych, którzy będą Mu oddawać tę boską cześć.

Nabożeństwo dostępne tutaj. Kliknij  

Osobiste poświęcenie się Sercu Jezusowemu – oprawa miękka

W magazynie SKU:978-83-63110-55-0
Cena promocyjna 17,90 zł Cena 20,90 zł

Niech Najświętsze Serce Jezusa przemówi do każdego z serc!

Obietnice Serca Jezusowego

1. „Pan Nasz odsłonił… skarby miłości i łask dla tych osób, które Mu się poświęcą i ofiarują, a skarby te są tak olbrzymie, iż nie potrafię tego wyrazić…”.

2. ” Boskie Serce jest … pewnym schronieniem dla wszystkich biednych grzeszników, którzy zechcą tam się ukryć dla uniknięcia sprawiedliwości Boga…” – „Umieszczając ich na szczególnej liście Swego Serca Boskiego… Jezus zapewnia ich zbawienie…” – „Niszcząc panowanie szatana w duszach…, nie pozwoli zginąć żadnej z tych wszystkich, które Mu się poświęcą”.

3. „Nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego u tych wszystkich, którzy Mu się poświęcą i ofiarują z zapałem, przyniesie obfity owoc i dokona wielkiej przemiany wewnętrznej”.

4. W Sercu Jezusa „znajdą wszelką pomoc potrzebną w ich stanie…”.

5. Otrzymują „błogosławieństwo niebios we wszystkich swych przedsięwzięciach”.

6. Serce Jezusa będzie dla nich „ulgą w pracy”, „mocą w słabości (i) najlepszym lekarstwem na wszelkie zło”.

7. Serce Jezusa będzie dla nich „pociechą w troskach, strapieniach i smutkach”.

8. „Jako źródło wszelkich dóbr… zaradzi wszystkim ich potrzebom”, w pierwszym jednak rzędzie – duchowym.

9. „W Tym Sercu Najświętszym znajdą miejsce ucieczki w ciągu całego ich życia”.

10. „Boskie Me Serce szczególnie w godzinę ich śmierci stanie się dla nich bezpiecznym schronieniem”. – „Jakże słodko będzie umierać po życiu, w ciągu którego żywiło się czułe i ustawiczne nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego”.

11. „Pan Nasz ukazał… wiele imion Tam (w Sercu Swym) zapisanych za to pragnienie, z jakim pracują dla Jego Chwały i dlatego nie pozwoli nigdy ich stamtąd usunąć”.

12. Tzw. „Wielka Obietnica”: „W nadmiarze Miłosierdzia Mego Serca obiecuję…, że wszechmocna Ma miłośc udzieli ostatecznej łaski pomocy wszystkim, którzy przystąpią przez 9 z rzędu pierwszych piątków miesiąca do Komunii Św., tak iż nie umrą w Mojej niełasce, ani bez Sakramentów i że Boskie Me Serce będzie dla nich bezpiecznym schronieniem w ostatnim momencie (ich życia)” .

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x