Niech święty Michał broni Cię w walce!

Czy wiesz, że zrobiliśmy film o Michale Archaniele?

Tak, to obok Matki Bożej Pompejańskiej nasz drugi patron! I kolejna inicjatywa filmowa po „Tajemnicy Nowenny Pompejańskiej!”. Przejechaliśmy ponad 30.000 kilometrów, aby poznać, jakie jest przesłanie Michała Archanioła dla Europy i Polski, dla każdego z nas!

Obejrzyj krótką zapowiedź:

Kim dla nas – współczesnych jest Michał Archanioł? Czy odczuwamy jego obecność w naszym życiu? Jak obronić się przed osobowym złem? Czy jego misja wciąż trwa? Jak objawienia i interwencje świętego Michała wpłynęły na losy świata i Polski? Jakie orędzie dał nam – Polakom w proroctwie spisanym przez bł. Bronisława Markiewicza?

Naszą odpowiedzią jest dwuczęściowy film „Broń nas w walce”. Film zabierze cię w świat nieznanych i często zapomnianych miejsc związanych z objawieniami Michała Archanioła w Europie i Polsce. Ta wyjątkowa podróż za Michałem Archaniołem pozwoli ci zbliżyć się z większą ufnością i miłością do tego potężnego Obrońcy przed złem. Pozwoli ci odkryć jego moc i pogłębić więź. Bo święty Michał wciąż działa! Chroni nas, Kościół i cały świat przed odwiecznym wrogiem – Szatanem! Ten film zachęci cię do zawierzenia św. Michałowi jako skutecznemu opiekunowi i obrońcy.

Na książeczce z filmem na DVD znajdziesz dwa filmy o łącznej długości dwóch godzin.

  1. „Wielkość św. Michała Archanioła”.
  2. „Anielskie przesłanie dla Polski”.

Zamów tutaj!

Zapraszam do obejrzenia naszego filmu, a także do wsparcia projektu jego tłumaczeń na inne języki, co można dokonać na tej stronie.

Marek Woś

Fundacja Królowej Różańca Świętego

Patronaty medialne:

Zrealizowaliśmy tryptyk filmowy  Tajemnica Nowenny Pompejańskiej. Obejrzyj na DVD!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x