Marta: Wszystko na odwrót

Odmawiam nowennę w intencji lepiej płatnej i satysfakcjonującej pracy. Jest to moja druga nowenna w tek intencji, pierwsza nie została wysłuchana. Podczas obecnej nowenny, która kończę za kilka dni stało się sporo złych rzeczy. Wzięłam udział w rekrutacji, liczyłam ze uda mi się zdobyć ta prace, ale otrzymał ja ktoś inny. Byłam załamana i zrezygnowana i w tym podłym nastroju pokłóciłam się z chłopakiem, jednocześnie z nim zrywając. Myślałam jednak, ze nie będzie to koniec związku ale od miesiąca nie mamy kontaktu… Po tych wydarzeniach całkowicie straciłam wiarę w spełnienie mojej intencji, miałam wiele razy chęć przerwać nowennę. Raz przyśnił mi się obraz Matki Bożej, który był pomalowany farba, ale wyglądał mało wyraźnie. W śnie pojawiła się bliska mi osoba i powiedziała, ten obraz nie jest jeszcze dokończony, jak się go skończy to będzie wyglądać ładnie. Następnie założyła szkło i przymocowala go do ściany i miał wtedy wyraźne, ładne kolory. Pomyślałam, ze to znak by nie przerywać intencji. Obecnie zmieniłam tez trochę podejście , stwierdziłam ze bez bliskiej osoby nawet awans nie da mi pełnej radości. Nie wiem czy przykre wydarzenia to działania Zła czy po prostu tamta praca nie była dla mnie. Na obecna chwile brakuje mi nadzieji i optymizmu oraz jasnego celu w życiu.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

43
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
39 Wątki z odpowiedziami
12 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
12 Autorzy
askagośćWitekProsząca o modlitwęirena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lissa
Gość
Lissa

Marto najwidoczniej to jeszcze nie Twoj czas na pracę. Błagam modl się aby nie doszło do wojny miedzy Usraelem a Iranem! Chcą Polakow to wciagnąć! Irańczycy nam pomagali po wojnie! Jesli my ich tak zdradzimy, oni nam już dadzą wiwatu, a zwłaszcza że mają sojusz z Rosją! Dwa nuklearne państwa!

Zauwazylam, ze Bog bardziej nas wysluchuje kiedy nie jeczymy mu tylko o naszych sprawach, ale po przedstawieniu swojej intencji, modlimy się za cos zupelnie innego. Odmow nowenne za Polske i Iran! Aby to nie zniszczylo naszych dobrych stosunkow!

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Taka sama sytuacja u mnie.

Lissa
Gość
Lissa

Modl sie za ojczyzne i dobre relacje z Iranem, modl sie o dobryvh sojusznikow dla Polski a ojczyzna poprzez Boga wynagrodzi Ci to praca.

Ja mowilam na Boga ze raczej nic nie pomoze, a wychodzi na to ze zostalam wysluchana! Mod sie o Polske do Boga codziennie!!!!

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Sądzi pani, że możliwa byłaby wojna zbrojna??
Przecież teraz to łatwo państwo wykończyć finansowo, wystarczy zmowa banków światowych, różnych bogaczy i sąsiednich państw.
Mniejsze straty w ludziach a zawsze zostanie jakaś siła robocza w sterowanym państwie.

Lissa
Gość
Lissa

Tak pani Agnieszko. Proszę pogrzebać w Internecie co żydzi na nas mówią. Wybiją, a z tych co zostaną zrobią swoimi sługami i niewolnikami. Proszę poczytać o Polinie!

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Aż się boję. Nieraz naczytalam się o różnych spiskach to później człowiek jeszcze bardziej zdołowany.
Nie dość, że pech taki ogólny w życiu to jeszcze niedługo zaglada.
Nie warto było się rodzić i żyć.

Magdalena
Gość
Magdalena

Co wy wypisujecie? Po co się martwić jakąś wojną. Będzie co ma być i tyle.

Lissa
Gość
Lissa

Pani Magdalena przejmująca nie jest wojna a niszczenie więzi między Polską a Iranem!
Stawianie Polski w najgorszym świetle na arenie międzynarodowej i traktyowanie Polaków jako mięso armatnie dla interesow Usraela!

Lissa
Gość
Lissa

Cóż, wszystkie znaki w Biblii, Torze i Talmudze wskazują, że nadejście Mesjasza (żydzi) a dla nas paruzja, będzie miało miejsce w Polsce, stąd takie cyrki wiecznie od powstania tego kraju.

Brygida
Gość
Brygida

Agnieszko! Oto odpowiedź: «Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym» (Mt 24, 6). «A ty, synu człowieczy, nie bój się ich ani się nie lękaj ich słów, nawet gdyby wokół ciebie były osty i ciernie i gdybyś się znalazł wśród skorpionów» (Ez 2, 6).

Lissa
Gość
Lissa

To samo bylo przed 2wś. Nie należy niczego ignorować! A tym fragmentem nalezy sie modlic o pokoj.

Iran zostal zniszczony przez inwazje islamu! Tam mieszkaja nawet chrzescijanie w burkach! Trzeba sie modlić za nich tez!

Lissa
Gość
Lissa

Nie chcecie się modlić za Polske to pozniej nie narzekajcie,ze pracy nie macie!

Wyszukujecie tylko fragmentow z ewangelii gdzie jest napisane cos o wojnie i by nie ufac ostrzezeniom! Robicie to tylko po to by usprawiedliwic sie przed brakiem podejmowania dzialan modlitewnych za Polske!

Ignorancja to grzech i zagłada ludzkości! Zrodlo nieszczęść na swiecie!

hope
Gość
hope

Żydzi sa po prostu niewdzieczni. Jak oni śmią nas posądzać o antysemityzm? Moja śp babunia zawsze wspominala ile to razy nakarmili zydowska rodzine choc sami nie mieli jedzenia bo wojsko zabralo im konia i krowy niby ze na wojnę potrzebne. Nie mieli nawet czym ziemi obrobić by zasiać zboże na chleb. A teraz ładnie nam dziękują! Nasi przodkowie ryzykowali zycie przechowujac ich w stodolach i piwnicach na ziemniaki.

irena
Gość
irena

Hope ,rodzice moje tesciowej ukrywali zydowska dziewczyne,podobno po wojnie przychodzily jakies listy ale w jezyku ang,niestety nikt tych listow nie przetlumaczyl a szkoda ,bo moze by sie dowiedzieli o dalszych losach tej dziewczyny,moze zyje do dzis

Prosząca o modlitwę
Gość
Prosząca o modlitwę

Moi pradziadkowie też ukrywali kobiety pochodzenia żydowskiego, dawali im jeść. W okolicy była filia obozu koncentracyjnego, one ciężko pracowały. Nie miały stałego nadzoru ale po całym dniu pracy wracały do obozu pod karą śmierci dla wszystkich jeśli któraś ucieknie. Większość i tak zmarła z głodu lub wycieńczenia. Opowiadał nam o tym dziadek, który pamiętał te kobiety. Cały czas żałował, że nie ma kontaktu z jedną z nich. Ponoć przeżyła i wyjechała.

Witek
Gość
Witek

Moi pradziadkowie ukrywali młodą Żydówkę, którą znajomy Niemiec ( a właściwie Ślązak w niemieckiej armii ) wywiózł ciężarówką z Oświęcimia. Przeżyła wojnę i wyjechała do Belgii. Po latach przyjechała podziękować im za ocalenie. Może jeszcze żyje…
Krew mi się burzy jak słyszę te oskarżenia pod adresem Polaków. Żydzi chcą od nas wyciągnąć odszkodowania za majątki pożydowskie i stąd się to bierze. Niemcy się „wykupili” ogromnymi sumami w latach 60-tych i 70-tych więc ich nie atakują – wręcz przeciwnie zbrodnie niemieckie stały się jakimś cudem zbrodniami nazistowskimi, nie mającymi przynależności narodowej.

Lissa
Gość
Lissa

Pani Hope- oni oskarżają nas o Holocaust! Żyd nigdy by nie ryzykował życia dla Polaka.
Ok. 11 tys. Zydów otrzymuje co roku Polskie obywatelstwo! Za co ja się pytam!

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Dlatego staram się o tym jak najmniej słuchać, czytać.
Co ma być tego i tak nie uniknę, jestem tylko pyłem w wszechświecie.
Modlilam się i modlę się za moją ojczyznę.

Lissa
Gość
Lissa

To bardzo dobrze, pani Agnieszko. Pani moze narzekac na zycie, ale byc moze to pani modlitwy sprawią że Polska stanie się turbo potęgą i pokona Usrael!

gość
Gość
gość

Po co Polska miałaby pokonywać Usrael? I właściwie co to za twór ten Usrael? Niby przestrzegasz przed wojnami,a judzisz o pokonywaniu kogoś. Pomieszanie z poplątaniem.

Bożena
Gość
Bożena

Nie ustawaj w modlitwie Bòg wie co jest dla nas najlepsze i kiedy jest na to najlepszy czas.Dziś coś wydaje się nam beznadziejne a za jakiś czas przekonujemy się żeby nie ta sytuacja to nie wydarzyło by się coś pięknego .
Zasługujesz na wszystko co najlepsze,a Bòg Cię bardzo kocha.

Lissa
Gość
Lissa

Podsumowując POLSKA SŁOWIAŃSKA, CHRZEŚCIJAŃSKA NIGDY ŻYDOWSKA!

Witek
Gość
Witek

Tylko nigdy, przenigdy nie uogólniajmy. Jezus Chrystus, Najświętsza Maryja Panna i św. Józef to przecież też Żydzi.

Lissa
Gość
Lissa

Przede wszystkim Polska słowiańska! Żydzi jak Anglicy zupełnie inna mentalność!
To nie ogólnianie! Zachowanie tożsamości narodowej to nie ogólnianie. Równie dobrze możemy bronić islam bo tam w końcu wierzą w Jezusa też!

Witek
Gość
Witek

W Islamie nie ma Boga prócz Allaha a Mahomet jest jego prorokiem więc trudno mówić, że wierzą w Jezusa w taki sposób jak my Chrześcijanie. Jezusa traktują jako jednego z proroków i tyle. Co do zachowaniem tożsamości narodowej jestem jak najbardziej za. Jeśli sami będziemy się szanować to i inni też. Zresztą Polacy w swej historii mogli liczyć w zasadzie tylko na siebie a krzywdy doznane od innych narodów słowiańskich należą niestety do tych najboleśniejszych.

Lissa
Gość
Lissa

Panie Witku dobrze wiemy komu zależy na zniszczeniu więzi między słowianami i dlaczego tak im na tym zależy!

gość
Gość
gość

Przecież to jawna mowa rasistowska i mowa nienawiści.Ludzie co wy wypisujecie!

Lissa
Gość
Lissa

Mowa nienawiści to jest na Polaków!

Lissa
Gość
Lissa

Pokonać Usrael= nie brać udziału w wojnie z Iranem. By Polscy żołnierze nie gineli za interesy obcych którzy tylko na nas plują. To znaczy pokonać wrogów! Ilu polskich żołnierzy zginelo na wojnie z Afganistanem! A co Afgańczycy nam zrobili? Polacy zgineli za jankesow, którzy nawet bie chca zniesc wizy bo „Polska jeszcze nie spełnia wymogow”!

Witek
Gość
Witek

Tu się zgadzam. W wojnie z Irakiem nie mamy żadnego interesu ani gospodarczego ani politycznego.

gość
Gość
gość

Takimi wpisami może zainteresować się prokurator. Właśnie za takie sformułowania i rasistowski język odpowiada przed prokuratorem Piotr R. ,który zorganizował demonstrację w Oświęcimiu w ubiegłym miesiącu. Zastanówcie się.

gość
Gość
gość

Poseł Nowoczesnej Adam Szłapka poinformował w poniedziałek na konferencji prasowej w Sejmie o złożeniu zawiadomienia „o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Piotra Rybaka i grupę około 50 uczestników zgromadzania, polegającego na nawoływaniu do nienawiści na tle narodowościowym oraz na publicznym znieważaniu grupy ludności ze względu na jej przynależność narodową”. „Podczas zgromadzenia, które odbyło się w Oświęcimiu, pod bramą byłego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz, w 74. rocznicę jego wyzwolenia, Piotr Rybak z grupą ok. 50 tzw. ‚narodowców’ zorganizowali pikietę, podczas której uczestnicy skandowali antysemickie i antyukraińskie hasła. Według doniesień prasowych były to m.in. ‚Czas walczyć z żydostwem i uwolnić od niego Polskę’,… Czytaj więcej »

gość
Gość
gość

„Piotr R. usłyszał zarzut nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym podczas manifestacji w rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz. Grozi mu do dwóch lat więzienia.”

aska
Gość
aska

Do goscia to nie gazeta zeby uwazac co wpisac

gość
Gość
gość

Bardzo się mylisz.Nie ma znaczenia czy gazeta czy forum.

gość
Gość
gość

Do aska i Lissy: Art. 256 § 1. Kto publicznie propaguje (…) nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1. „W praktyce można więc zostać ukaranym i za ogólnikowo, ale jednak zdefiniowaną mowę nienawiści, i za zwykłe, nie do końca zdefiniowane hejterstwo, takie jak wulgarny komentarz pod czyimś adresem.Jeśli więc… Czytaj więcej »

gość
Gość
gość

Do admina: Takimi wpisami (Lissa) może zainteresować się prokurator. Właśnie za takie sformułowania i rasistowski język odpowiada przed prokuratorem Piotr R. ,który zorganizował demonstrację w Oświęcimiu w ubiegłym miesiącu. Zastanówcie się.

Lissa
Gość
Lissa

Dobrze, przepraszam.

gość
Gość
gość

Przepraszam nie wystarczy trzeba je usunąć.

aska
Gość
aska

OSOBO GOSC jestes zaloscia

aska
Gość
aska

Lissa nieprzepraszaj tylko uwazaj co tu piszesz ,a przestrogi czy grozby to czeste zjawisko na tej stronie

gość
Gość
gość

I wyzwiska wobec innych.Nie jest się anonimowym w Internecie – pamiętajcie o tym.

Lissa
Gość
Lissa

Ja nie mam nienawiści ale nie chcę żeby Polacy już na wojnach lub gdziekolwiek ginęli albo niewinni ludzie na świecie! Tak świat nie może wyglądać! Ale niech się dzieje wola Boga.

Proszę o usunięcie wszystkich moich wpisów.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ