Marta: Świadectwo

Szczęść Boże !

Chcę podziękować Matce Bożej za otrzymaną łaskę. Modliłam się w intencji mojej córki , która od gimnazjum była związana uczuciowo ze złym chłopakiem .Był on nawet nazywany przez kolegów nie po imieniu tylko ”SATAN”

Na początku nie zdawałam sobie z tego sprawy ale z upływem czasu zorientowałam się jaki zły wpływ ma on na moja córkę. Przestała chodzić do kościoła , stała się złośliwa , nerwowa , nieprzystępna i agresywna. Kiedy wyjeżdżaliśmy z mężem na wakacje ona zapraszając do domu znajomych zdejmowała ze ścian i chowała święte obrazy , a my po powrocie zastanawialiśmy się komu one przeszkadzały. Kiedyś zamawiała w prezencie dla chłopaka bluzę i jakieś drobiazgi .Jak zajrzałam do przesyłki zobaczyłam ,że są tam satanistyczne wzory i obrazki. Wtedy próbowaliśmy z mężem rozmawiać z córką , zmusiliśmy ją do odesłania tej bluzy , ale do niej nie docierało , że to jest wielkie zagrożenie , a nie zabawa , tak jak jej się wydawało.

W końcu , kiedy była już na 1 roku studiów zorientowałam się , że współżyje z nim i stosuje antykoncepcję hormonalną. Rozmowa na ten temat skończyła się z jej strony złością , powiedziała ,że jest dorosła i to jej decyzja jak żyje , bo kocha tego chłopaka.

Wtedy załamana , nie wiedząc jak ją ratować podjęłam się odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Powoli córka zaczęła analizować zachowanie i charakter tego chłopaka , przejrzała na oczy i po kilku miesiącach przepychanek od niego odeszła.

Teraz jest zupełnie inną osobą , miłą , czułą spokojną , a ostatnio znalazła sobie duszpasterstwo akademickie , gdzie chodzi na Mszę św. i spotkania.

Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej z Pompejów moje dziecko zostało uratowane od zguby.

Dziękuję Ci Mateńko z całego serca.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ