Jacek: Zdrowie i macierzyństwo synowej

Szczęść Boże ! Rok temu dzieliłem się radością o łasce szczęliwej operacji , którą przechodziła synowa. Dziś chcę podzielić się radością iż Matka Boża wysłuchał naszych modlitw i synowa powiła APOLONIĘ!
Wielka łaska i radość. Choć zawsze możńa powiedzieć ,że może byłoby i tak bez modlitwy. Jednak przygoda z różańcem i wiele innych łask za pośrednictwem tej modlitwy utwierdzają w wierze. Bóg zapłać za piękną stronę ROSEMARIA i wszytkie informacje. Bóg zapłać wszystkim , którzy także modlili się w moich intencjach.

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
LissaPaulkrystynaMaria IIMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
gosc
Gość
gosc

A innego normalnego imienia temu dziecku dac nie mozna bylo? Bo tak nazywa sie stacja kolejowa w stolicy Portugali….

krystyna
Gość
krystyna

Przeciez Tobie nie musi sie podobac to imie,,, Jest sw Apolonia, sprawdz sobie,,, Ladne imie.

gosc
Gość
gosc

Nie jest to kwestia czy mi sie podoba czy nie, a kwestia jest, ze w jezyku polskim niektòre imiona dziwnie brzmia, najslynniejsza Apolonia byla Apolonia Chalupiec a i tak szybko zmienila imie i nazwisko na Pola Negri. Teraz w Polsce Alany , Patryki inne, u nas alan to niestety rasa psa.

Paul
Gość
Paul

Gościu, nazwa tej stacji w Lizbonie pochodzi właśnie od Św. Apolonii, której relikwie są czczone w Portugalii, podajże w Porto o ile dobrze pamiętam. Św. Apolonia to zacna i starożytna Święta patronka m.in. dentystów .

Maria
Gość
Maria

Apolonia . Pola smile
Dziadkowie nie mają wpływu na wybór imienia dla swoich wnuków.
Pola smile Ładnie brzmi.

Maria II
Gość
Maria II

Gratuluję Wnusi, życzę Jej radosnego i szczęśliwego dzieciństwa.
O gustach się nie dyskutuje, widać Rodzicom takie imię się podobało, a może ma imię na pamiątkę św.Apolonii , dziewicy, męczennicy.Pozdr.M

krystyna
Gość
krystyna

Panie Jacku! Zycze wielu dzieciom takich dziadkow jak pan,,, Dla pana i wnuczki duzo zdrowia i radosci oraz Blogoslawienstwa Bozego na kazdy dzien,,, Szczesc Boze.

Lissa
Gość
Lissa

Dziwne kobiety w Polsce muszą przechodzić operację, mają trudności z zajściem w ciążę, urodzić jedno dziecko przy czym w ciągu 10-12 lat kobiety muzułmańskie rodzą bez problemu od 5 do nawet 8 (a czasami! więcej) dzieci!