Irena: Zdrowie wnuczki po szczepieniu

Byłam przerażona kiedy po szczepionce przeciwko różyczce odrze i …….. moja wnuczka przestała mówić ,często patrzyła w jeden punkt, obserwowała cienie , zachowywała się inaczej …Byłam przerażona. Koleżanka katechetka powiedziała mi o nowennie pompejańskiej. Modliłam się bardzo gorliwie. Nie było to dla mnie żadnym ciężarem, wręcz radością. W tym czasie zdarzały się małe „cuda”, rzeczy które wcześniej były niemożliwe nagle stały się realne…dużo bym mogła o tym pisać. Dzisiaj widzę że moja wnuczka rozwija się dobrze, jest mądra wszystko wie co do niej się mówi. W tym miesiącu kończy dwa latka. Ja dalej modlę się tą nowenną, oczywiście w innych intencjach Matka Boska jest cudowna ,wiele razy już mnie wspomagała, kiedy byłam małym dzieckiem ukazała mi się z Panem Jezusem na rekach siedząca na drzewie a dookoła była jasność ( to było o zmierzchu gdy mając 6 lat wracałam z bratem od cioci) pamiętam to do dzisiaj. To drzewo brzoza zawsze była jaśniejsza niż inne obok….

NABOŻEŃSTWO

Nie ma bowiem takiej sprawy, której Maryja

nie może rozwiązać!

NA CD!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
AgatAleksandraMonikmenaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kinga
Gość
Kinga

To rodzice maja nauczkę na całe życie żeby dziecka już więcej nie szczepić. Sama pani widzi powikłanie poszczepienne… następnym razem modlitwa już może nie pomoc.

Maria
Gość
Maria

A czy wyobrażasz sobie aby dziecka nie szczepić? Rodzice takich dzieci są prześladowani dosłownie przez służbę zdrowia. Coraz więcej tych powikłań po szczepieniach. Ostatnio już do prokuratury zgłoszono, że mimo sygnałów o poważnych powikłaniach po szczepionce p.pneumokokom, nie została wycofana. Żaden kraj nie ma tyle co my. 18 miesięczne dziecko ma za sobą 28 szczepień. Można to sprawdzić w kalendarzu szczepień w Internecie.
Zysk ponad wszystko, ponad zdrowie dzieci.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

U mnie syn -w wieku dwóch lat po szczepionce też przestał mówić i nastąpił zwrot .Ma lekki autyzm.U nas w rodzinie nigdy nie było żadnych tego typu przypadków.Czyli genetycznie nie jesteśmy obciążeni.Nie rozumiem jak można ludzi w ten sposób oszukiwać i jeszcze bronić kłamstwa.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Chciałabym jeszcze wyjaśnić, że w wieku dwóch lat mówił tata,mama i nazywał po swojemu jakieś czynności,np.wyjście na spacer to było -da da itp.A zanik nastąpił po szczepionce.

Agat
Gość
Agat

Rodzice! Uważajcie na szczepionki, jeśli zależy wam na zdrowiu dziecka. Mój mały sąsiad po szczepionce stał się dzieckiem autystycznym. I już nic nie da się zrobić.
Tak, lekarze wiedzą o NOP-ach. Podobnie Sanepid. W szczepionkach wciąż jest thiomersal i skwalen, które działają porażająco na organizm dziecka. PORAżAJąCO !

mena
Gość
mena

Smutne to ,ale prawdziwe, że lekarze zaprzeczają temu co rodzice mówią i z czym się muszą zmagać sami po szczepieniach i wszystkich traktują tak jakby sobie to rodzice te problemy powymyślali.

Maria
Gość
Maria

Droga meno,
lekarze doskonale wiedzą, ale panuje zmowa milczenia czy wręcz zaprzeczania. Mojej znajomej lekarz powiedział, że to NOP, ale gdy poprosiła aby to napisał, odmówił.

Monik
Gość
Monik

Maria: Ty jesteś taka mądra osoba proszę doradz mi
Czemu facet zapytał się mnie czy o nim myslalam ? Ja odpowidzialam słucham ?A on się uśmiechnął.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ