Anna: córka cierpiała na liczne nawroty depresji

Pragnę podziękować Matce Bozej uproszone za pomocą Nowenny Pompejanskiej zdrowie dla mojej córki. Miala ona bardzo duze problemy natury psychologicznej, nie wierzyla w siebie, cierpiala na liczne nawroty depresji, nie znajdywala radosci zycia. Kiedy zaczęłam odmawiac w jej intencji Nowennę Pompejanską, wydawało sie, że stan się jeszcze pogarsza. Nie ustawalam jednak w modlitwie i dokonczylam Nowennę. Od tego czasu nie zauważam u córki niepokojących objawów, radzi sobie dobrze, ma mnóstwo pomysłów. Jestem bardzo wdzięczna Matce Bozej za to, ze wyblagala u swojego Syna tę łaskę. Ta modlitwa ma niesamowitą moc, polecam ja wszystkim w sytuacjach, które wydają się bez wyjścia. Niegodna czcicielka.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Maria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Brakuje słów na taki komentarz. To jest nie na miejscu.

Maria
Gość
Maria

Komentarz został usunięty i dobrze.

Maria
Gość
Maria

Anno, bardzo się cieszę, że córka jest zdrowa. Chwała Panu i Matce Najświętszej za otrzymaną laske zdrowia. Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję za świadectwo.