Agnieszka: Pomoc w najcięższym momencie

Widzę jak bardzo pomagają mi świadectwa innych osób, dlatego zdecydowałam się opisać pomoc jakiej doświadczyła bardzo bliska mi osoba. W intencji tej osoby zaczęłam odnawiać nowennę, gdy zdałam sobie sprawę, że jeśli czegoś nie zrobię to może być tragedia. Nie chcę opisywać dokładnie o co chodziło. Powiem tylko,
że osoba ta była poddana mobbingowi w pracy a nie mając najmniejszych szans na inną trwała w tej chorej sytuacji doprowadzając siebie i wszystkich dookoła do stanu totalnej beznadziei. W pewnym momencie przestałam pytać o pracę bo nie chciałam słyszeć odpowiedzi. A wręcz zaczęłam unikać tej osoby, aby nie wiedzieć jej smutnej twarzy. Dodam tylko, że ta osoba zawsze była pełną energii, radosną i wesołą. Nadszedł ostatni dzień nowenny i……nie uwierzycie….sama nie mogłam uwierzyć w to co usłyszałam. Przez to moje unikanie tematu, nikt mnie nie poinformował o zmianach które się wydarzyły w ostatnim tygodniu. W sąsiednim dziale w firmie „poleciały głowy” za mobbing i blady strach padł na wydział w którym pracowała ta osoba. Wszystko się diametralnie zmieniło. Od tamtej pory minęło przeszło rok a temat pracy jeśli się pojawia to w zabawnych historyjkach. Nigdy więcej nie widziałam tego dobijająco-dołującego spojrzenia gdy porusza się temat pracy. Może ktoś powie słabe albo temat nie ciekawy. Dla mnie to była bardzo ważna sprawa, myślę że bez nowenny ….. wolę nie myśleć.
To nie był zbieg okoliczności jestem tego pewna. Dziękuję Matko!!!!!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

52
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
48 Wątki z odpowiedziami
13 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
13 Autorzy
gośćElizatez AniamariaKatarzyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mena
Gość
mena

Wszystko co dzieje się w życiu człoeieka jest ważne zwłaszcza ,jak ktoś cierpi.

Pięknie to co zrobiłaś. Niech Bóg Ci to stokrotnie wynagrodzi.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

MOBBING TO BARDZO POWAŻNA SPRAWA JA GO DOŚWIADCZYŁAM ZE-STRONY KOLEŻANKI KTÓRĄ DŁUGO ZNAŁAM I Z NIĄ PRACOWAŁAM. NKOGO NIE INTERESOWAŁO CO SIĘ DZIEJE W NASZYM POKOJU A ONA UŻYWAŁA SWOICH TECHNIK MANIPULACYJNYCH A DO WSZYSTKICH WOKOŁO PIĘKNIE SIĘ UŚMIECHAŁA. NIESTETY DZIĘKI NIEJ POZNAŁAM ZNACZENIE SŁOWA MOBBING. NA MYŚL O TYM CO ROBIŁA DO DZISIAJ CHCE MI SIE RYCZEĆ NIE PŁAKAĆ TYLKO RYCZEĆ KROKODYLIMI ŁZAMI. JA WCZEŚNIEJ BYŁAM DLA NIEJ ŻYCZLWA.., POKAZYWAŁAM PRACĘ, BRAŁAM DUŻO RZECZY NA SIEBIE, STARAŁAM SIĘ ROBIĆ WIELE ŻEBY NAM SIĘ POPRAWNIE PRACOWAŁO. A TU CO JA ROBIE WSZYSTKO ŹLE WSZĘDZIE POTRAFIŁA ZASIAĆ ZIARNO ZŁA, ZANEGOWAĆ, ZARZUCIĆ… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Na twoim miejscu szukałabym innej pracy.

Lissa
Gość
Lissa

Super! W takim razie nie ma na co czekać tylko też odmówić nowenne za Polaków i Polki niesłusznie skazanych na kary pozbawienia wolności ( nawet dożywotniego) zagranicą. A dostały takie kary tylko dlatego, że są Polakami i takich trzeba bardziej ukarać. Siedzą tam niewinnie osadzeni. Niech Bóg im pomoże powrócić do kraju.

t.t
Gość
t.t

Sama bierz sie do roboty i odmawiaj a nie pod niemalże kazdym swiadectwem namawiasz kogoś by odmawial ta czy inna intencje. Kazdy odmawia taka intencje jaka mu dyktuje sumienie/dusza, kazdy sam decyduje slucha natchnien od Boga w temacie intencji. Jesli czujesz przynaglenie by modlic sie w tej konkretnej intencji to nie czekaj

Gość
Gość
Gość

t.t dokładnie! Użytkownik Lissa to ostatnimi czasy w komentarzach objawia się jak jakiś troll internetowy…Nie da się już tych komentarzy czytać. Zamiast odnieść się do świadectwa w jakiś sposób, albo odpowiedzieć komuś na komentarz, to w każdej wypowiedzi Lissy w kółko to samo. Skoro Lisso, tak to przeżywasz i mówisz wciąż o potędze ojczyzny, to proszę odmawiać własne modlitwy w tej intencji, a nie narzucać innym o co mają się modlić. Takimi komentarzami nic nie wskórasz i zniechęcasz.

Lissa
Gość
Lissa

Potrzeba więcej rodaków do modlitwy za Polskę zamieszkiwaną przez ok. 40 mln obywateli. Sama mogę nic nie wskórać skoro jestem sama w tym.
Wasze komentarze świadczą, że jesteście antypolskie albo siedzicie zagranicą na zmywaku i socjalu.

Gość
Gość
Gość

Skoro „potrafisz” ocenić kogoś na podstawie 1 komentarza to ja równie mogę o tobie napisać, że pewnie jesteś smutną starszą babą, bez nikogo w swoim życiu, nie mającą nic do roboty, wiec zaśmiecasz fora takimi komentarzami. Takie odnoszę wrażenie po twoich komentarzach;) powodzenia w doprowadzeniu ojczyzny do „potęgi”!

Lissa
Gość
Lissa

Przecież Ty gościu napisal -es/as o mnie ze pewnie nie mam co robic ze swoim zyciem. Odpisalam Tobie to samo na Twoj temat a Ty płacz ha ha
Tak Cie boli Polska? Ze moze byc potega? Tylko nie zdziw sie pewnego dnia, zycie jest bardzo przewrotne.
Uwielbiam te opisy mojej osoby „stara baba”, ” nie ma nikogo w życiu” 🙂

Gość
Gość
Gość

Po pierwsze, nie wiem, gdzie się doczytałaś w moim pierwszym komentarzu, że nie masz co robić ze swoim życiem. Nie ma tam takiego zdania. Więc czytanie ze zrozumieniem się kłania. I nie wiem kto tu płacze, wysnuwasz naprawdę ośmieszające siebie wnioski, bo póki co, to Ty pierwsza oceniłaś nasze osoby, że jesteśmy „antypolskie albo siedzimy na zmywaku”, po zaledwie jednym komentarzu. Po drugie, proszę powiedz w jaki sposób modlitwa pomoże stać się Polsce potęgą?:) Najedziemy na swoich sąsiadów i poszerzymy granice? Wypowiemy wojnę i wyjdziemy z niej zwycięsko?:) do stania się potęgą i mocarstwem potrzeba czegoś więcej. Polska nie ma… Czytaj więcej »

gość....
Gość
gość....

Popieram Gościa powyżej. Komentarze nawołujące do wskrzeszenia potęgi Polski nie maja nic wspólnego z patriotyzmem. Jakaś idea fix ogarnęła Lissę i zamęcza wszystkich swoimi komentarzami,nie zawsze logicznymi…..

gość
Gość
gość

Popieram Gościa powyżej. Komentarze nawołujące do wskrzeszenia potęgi Polski nie maja nic wspólnego z patriotyzmem. Jakaś idea fixogarnęła Lissę i zamęcza wszystkich swoimi komentarzami,nie zawsze logicznymi….

Lissa
Gość
Lissa

Gosciu napisales/as o tym na mnie pierwsza ale pod innym swiadectwem! Nie pod tym. Z taka kobieta na zdjeciu!

Gość
Gość
Gość

Proszę pamiętać, że wiele osób na tej stronie posługuje się nickiem „Gość”, dlatego nie można insynuować, że pisze to wciąż ta sama osoba. Dyskusja toczy się tutaj, a nie pod innym świadectwem. Poza tym oceniła Pani dwie osoby, w tym użytkownika podpisującego się nickiem „t.t”.

Lissa
Gość
Lissa

Jaka jest pewnosc ze pod Lissa ktos sie nie podszywa?

.......
Gość
.......

No chyba,że Nieznajoma,ale to już wszyscy odkryli.

gość
Gość
gość

No chyba,że Nieznajoma,ale to już wszyscy odkryli.

Witek
Gość
Witek

Hmmm…dwa identyczne komentarze pod dwoma różnymi nickami. Ciekawe!

........
Gość
........

Nic w tym dziwnego – to ciągle ja – gość.

Lissa
Gość
Lissa

Ha ha ha podoba mi się! Może być! Śmiesznie tu jest! No ale taka jest też Wielka Polska- poważna a zarazem jest tu zabawnie wśród swoich!

gość
Gość
gość

No chyba,że Nieznajoma, ale to już wszyscy odkryli Lissa…

Witek
Gość
Witek

Przepraszam, ale nie podoba mi się, że tutaj na katolickim forum za najgorszą obelgą jaką można obrzucić kobietę to ta, że jest „smutną starszą babą, bez nikogo w swoim życiu” jakby bycie młodą i otoczoną wianuszkiem adoratorów było największym życiowym sukcesem. Nie znam pani Lissy. Jedne jej komentarze mi się podobają inne nie ale chociażby była ” „smutną starszą babą, bez nikogo w swoim życiu” to jednak jest ukochanym dzieckiem Boga jak każdy inny „gość” i o tym pamiętajmy. W zachęcie modlitwy w innych intencjach niż własne nie ma nic złego i wiele osób pisało tutaj w świadectwach lub komentarzach,… Czytaj więcej »

Lissa
Gość
Lissa

Panie Witku jakże to byłoby uwłaczające i przaśne dla kobiet i dla mnie gdybym w realnym życiu szczyciła się swoim wyglądem, powodzeniem wśród mężczyzn. Są ważniejsze sprawy- Polska.
Oboje wiemy, że takie opinie o mnie pojawiają się tylko dlatego, że proszę o modlitwę aby Polska stała się potęgą światową. Bóg jeśli będzie chciał to sprawi, że Polska nawet USA, Chiny i Rosję przewyższy. Akurat dla Niego to jest pryszcz. Bóg jak będzie chciał to powoła do istnienia złoża różnyvh bogactw naturalnych w Polsce.

Adi
Gość
Adi

A może intencja za Polaków, za to by naszym krajem zaczęli rządzić mądrzy i dobrzy ludzie? By społeczeństwu żyło się lepiej i godniej. Nie musimy być żadną potęgą na świecie żeby móc to osiągnąć. Taka intencja trochę zalatuje pychą i nie wiem czy Bogu się to podoba. W komentarzach Lissy wybrzmiewa ton jakby chciała żeby Polska rządziła światem. Dla mnie jedyną potęgą jest Pan Bóg.

Lissa
Gość
Lissa

Adi dlaczego światem ma rządzić inny kraj który jest bez Boga. Polska z Bogiem potęgą świata! Co to znaczy ta potęga a no to: – polscy żołnierze nie walczą w interesach innych, tylko w interesach Polski, – Polacy nie są wykorzystywani przez zagraniczne firmy na polskiej słowiańskiej świętej ziemi, – prawo jest przestrzegane i nie zapomina o nikim na naszej ziemi, – rządzący to pewni siebie, mądrzy, dbający przede wszystkim o nasze interesy, wielcy przywódcy przy których inni z innych krajów wstydzą się ( a choćby tego że w ich kraju własnie zalegalizowano zoofilię), – najlepsza sluzba zdrowia, edukacja, szanse… Czytaj więcej »

Anon
Gość
Anon

Panie Witku, użytkownik Lissa sama jako pierwsza oceniła osoby wypowiadające się wcześniej:) więc kolejny komenatrz miał tylko uświadomić Lissie, jak sama pierwsza brzydko postępuje wypisując takie nieprzyjemne insynuacje dotyczące czyjegoś życia.

gość
Gość
gość

Popieram Gościa powyżej. Komentarze nawołujące do wskrzeszenia potęgi Polski nie maja nic wspólnego z patriotyzmem.jakaś idea fix ogarnęła Lissę i zamęcza ona swoimi komentarzami nie zawsze logicznymi….

Lissa
Gość
Lissa

gosciu przecież niedawno naskoczyles/as na kobiete ktora nadala swojemu dziecku imie Apolonia. Imie polskie! A Ty ze brzydkie itp. Co tu robisz na tej stronie? Ja zameczam? A Ty innych nie obrażajac nawet rodzicow jakie imie nadali wymodlonemu dziecku! Tfu na ciebie

gość
Gość
gość

Jest tu parę użytkowników o nicku gość. komentarze o imieniu nie należą do mnie.

Gość
Gość
Gość

Proszę Pani, proszę wziąć wdech i wydech i zacząć bardziej racjonalnie myśleć, bo zaczyna Pani rzucać oskarżeniami, które nie dotyczą nawet osób, które się tutaj pod tym świadectwem wypowiadają. Wiele osób posługuje się podpisem „Gość”, proszę to zrozumieć, więc piszą to różne osoby. Tak samo jak ktoś posługuje się swoim imieniem, więc nie można sugerować, że jest przykładowo tylko jedna Kasia, czy Maria na całym forum i wszystkie komentarze są spod jednej ręki. Przecież to jest logiczne:) Wiec posługiwanie się takimi oskarżeniami jest co najmniej nie na miejscu z Pani strony.

gość
Gość
gość

A z drugiej strony to zadziwiające Lisso. Z Bogiem na ustach plujesz na innych. Zaiste – niezwykłą Polką jesteś.

Lissa
Gość
Lissa

Powiedz to ojcu dziecka, którego imię wyszydziłaś a teraz piszesz, że nie jestes tym „gosciem”.

gość
Gość
gość

Faktycznie ludzie mają rację,żeby nie wchodzić z Tobą w żadne dyskusje. a co do imienia dziecka każde jest ładne,to wybór rodziny. Ale Tobie tłumaczyć,że białe jest białe to Ty skwitujesz,że czarne.Szkoda czasu na jakieś nierozgarnięte dysputy.

Lissa
Gość
Lissa

gościu z Tobą też. Łatwo jest sobie nadać neutralny nick żeby pisać później „to nie ja”. A ja może nie jestem Lissą która pisała jako Lissa wczoraj. Fajnie co. Z takimi tchórzami jak ty nie ma o czym dyskutować.

Gość
Gość
Gość

Jeszcze takie dopiski „tfu na Ciebie” jest bardzo nie na miejscu na katolickim forum. Proszę się zastanowić, czy obrażenie w ten sposób innych obcych osób na tym forum podoba się Bogu. PS. Mnie akurat imię Apolonia się podoba;) Pozdrawiam.

Lissa
Gość
Lissa

To bylo do goscia z malej litery.

Tfu jest zawsze na tych ktorzy wysmiewaja polskie imiona nadawane polskim wymodlonym dzieciom!

Gość
Gość
Gość

Lisso…”Kończ waść, wstydu oszczędź”;)
Tak jak wcześniej ktoś wspomniał…Pani podejście nie ma już nic wspólnego z patriotyzmem. Nie posługuje się Pani żadnymi argumentami w tej dyskuji, jedynie rzuca jakimiś oskarżeniami, które nie mają nic wspólnego z tematem ani z osobami, które pod tym świadectwem się wypowiadają. Obraża Pani innych i nic nie wnosi do tej wymiany zdań. To wiele świadczy o Pani, niestety nic dobrego. Z Bogiem:)

Lissa
Gość
Lissa

wpis usunięty. Admin Aga

...........
Gość
...........

Przyganiał kocioł garnkowi,a sam smoli.”Niosą suknię….” jeżeli już cytujesz ekspercie od literatury.

Lissa
Gość
Lissa

Nie zauwazasz że to jest komizm sytuacyjny stad „juz mi nioso….” rozumiesz????

........
Gość
........

Przyganiał kocioł garnkowi,a sam smoli. „Niosą suknię” jeżeli już cytujesz ekspercie od literatury.

maria
Gość
maria

Ja bardzo ciesze sie, ze pani Lissa tu jest I pomodle sie dzisiaj o Polske:) Nie pamietam dobrze polskiego ale doceniam estetyke wypowiedzi pani Lissy, mam takie podejrzenie, ze zawodowo uczy pani tego jezyka….mnie na pewno

maria
Gość
maria

…mamma mia jacy Wy nadpobudliwi…

tez Ania
Gość
tez Ania

Mario, pomodlić się oczywiście można. Polska nie musi być wielka, niech będzie normalna, po prostu normalna – z godziwymi pensjami i z szacunkiem dla KAZDEGO człowieka. Tylko tyle i aż tyle. Pozdrawiam

maria
Gość
maria

Nie sadze, ze nasze przekomarzanie sie tu bedzie decydujace, czy ta Polska bedzie wielka czy normalna, wiec ja sie po prostu pomodle…pozdrawiam rowniez Aniu

tez Ania
Gość
tez Ania

Mario, mieszkasz we Włoszech więc z pewnymi sprawami po prostu nie masz styczności. W Polsce w tej chwili niestety bardzo mocno nasiliły się nastroje nacjonalistyczne i to jest bardzo złe, bo pochodzenie o niczym nie świadczy. Narodowość nie czyni nikogo kimś lepszym od osoby innej narodowości. Co istotne, mnóstwo osób nie ma żadnej wiedzy historycznej, a co niektórzy ”wiedzę” historyczną czerpią wyłącznie z kibolskich koszulek.

Eliza
Gość
Eliza

Nie zauważyłam, aby w Polsce miało miejsce takie zjawisko o jakim piszesz. A Ty Aniu skąd czerpiesz swoją wiedzę?

Eliza
Gość
Eliza

Może kiedyś się doczekamy normalności, godziwych pensji. Niestety poprzednia władza dbała tylko o własne interesy i teraz ponosimy tego konsekwencje.

tez Ania
Gość
tez Ania

I jeszcze jedno – nie jesteśmy w niczym ani lepsi ani gorsi od kogokolwiek. Narodowość, pochodzenie nie decyduje o wartości człowieka! Ilu z nas ma przodków pochodzących z innych narodów i grup etnicznych – i co z tego tytułu jesteśmy gorsi? Moim przodkowie pochodzą z Ukrainy. I co jestem gorsza? Uważam się za Polkę i nie zamierzam wstydzić się swojego pochodzenia.

gość
Gość
gość

Estetyka wypowiedzi u Lissy ? To jakieś kuriozum.Nikt tak nie sypie tu na forum wulgaryzmami, obraźliwymi określeniami,wyzwiskami jak Lissa. To nazywasz estetyką wypowiedzi ? Gratuluję wrażliwości na piękno i poziom języka.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Już tu mieliśmy xyz, nieznajomą, ja maje, więc teraz może być Lissa.przeżyjemy 🙂 są ludzie, którzy mają potrzebę wypisania się, bo wygadać nie mogą. Damy radę:)

też Ania
Gość
też Ania

A może to jedna i ta sama osoba, która świetnie się bawi torpedujac bardzo skutecznie większość rozmów na forum. Zobaczcie, nie komentujemy świadectw, tylko wpisy Lissy, dodajmy wpisy kompletnie nie na temat związany ze swiadectwami.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -