Nie ma takiej sprawy, której Maryja nie może rozwiązać!

„W nocy odwiedziła mnie Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus na ręku. Radość napełniła duszę moją i rzekłam: Maryjo, Matko moja, czy Ty wiesz, jak strasznie cierpię? – I odpowiedziała mi Matka Boża: Wiem, ile cierpisz, ale nie lękaj się, ja współczuję z tobą i zawsze współczuć będę. Uśmiechnęła się serdecznie i znikła.”

„Od samego rana czułam bliskość Matki Najświętszej. Wczasie mszy św. ujrzałam Ją tak śliczną i piękną, że nie mam słów, abym mogła choć cząstkę tej piękności wypowiedzieć. Cała była biała, przepasana szarfą niebieską, płaszcz też niebieski, korona na gło­wie, z całej postaci bił blask niepojęty. — Jestem Królową nieba i ziemi, ale szczególnie Matką waszą. — Przytuliła mnie do serca swego i rzekła: Ja zawsze współczuję z tobą. — Odczułam moc nieskalanego Jej Serca, która się udzieliła duszy mojej. Teraz rozumiem, dlaczego od dwóch miesięcy przygotowywałam się do tego święta i z takim utęsknieniem go wyglądałam.”

Tak pięknie pisała św. Faustyna o Maryi. A św. Alfons Liguori, który także miał objawienia Matki Najświętszej pisał:

Maryja jest naszą nadzieją i wspomożycielką nieszczęśliwych„. Nie ma bowiem takiej sprawy, której Maryja nie może rozwiązać.

Zaufaj Jej w tym wyjątkowym nabożeństwie napisanym św. Alfonsa Liguori. Kliknij 

https://rosemaria.pl/miesiac-z-maryja-oprawa-miekka

Z Maryją nie zginiesz!

Miesiąc z Maryją. Nabożeństwo o wyproszenie łask (opr. miękka)

Cena promocyjna 19,90 zł Cena 25,00 zł

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
9 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
...Hankatez AniaAra Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ara
Gość
Ara

Jest. Bardzo słabo sobie nie radzi z modlitwą w intencji dobrego męża. Wiele tutaj niewysluchanych osób, które od lat modlą się w tej intencji.

tez Ania
Gość
tez Ania

Aro, ja także modlę się o dobrego męża. Do tej intencji dołączam też taką – jeżeli jest coś, co ja mogę zrobić by poznać tego człowieka, tzn. gdzieś wyjść, być, podjąć jakąś aktywność to mi to pokaż. Pokaż mi co mogę zrobić, by poznać przyszłego męża. W modlitwie pamiętam też o singielkach z forum pompejanki. Pozdrawiam w niedoli niewybranej samotności.

Ara
Gość
Ara

Tylko , że czasami po ludzku już niewiele można zrobić.

tez Ania
Gość
tez Ania

Myślę, że w jakiś sposób Cię zrozumiem. Mnie też nie jest łatwo – wiem, ile mam lat. Żadna z nas nie wie czy będzie mężatką, ale też i żadna z nas nie może tego wykluczyć na 100%. Dlatego ja będę prosiła o otwartość, a jak będzie… zobaczymy. Mnie bardzo pomagają mądre, stonowane komentarze Hanki. Dużo dobra Aro.

Ara
Gość
Ara

Dziękuję: )

...
Gość
...

Może warto też modlić się o dojrzałość tego przyszłego męża i żebyście się zauważyli.

Hanka
Gość
Hanka

Aro, Agnieszko C. i Aniu od jutra nasza grupa modlitwy wstawienniczej będzie się przez tydzień za Was modlić. Intencję sformułowałam następująco: ” O dobrych mężów dla…oraz o przemianę życia na lepsze” Jeśli możecie to dobrze byłoby w ciągu następnych 7 dni wykonać jedną ( albo i więcej ) pobożnych praktyk w tej intencji: wziąć udział w Mszy Świętej i przyjąć Komunię Świętą , rozważyć 1 dziesiątkę Różańca, modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego , rozważyć Drogę Krzyżową, podjąć post (od pokarmu, napoju, innej przyjemności) , podjąć pół godziny osobistej modlitwy przed tabernakulum bądź wystawionym Najświętszym Sakramentem , podjąć pół godziny… Czytaj więcej »

tez Ania
Gość
tez Ania

Dziękuję Haniu, ja będę pamiętała o Tobie i Waszej grupie modlitwy wstawienniczej.

Hanka
Gość
Hanka

Bóg zapłać Aniu 🙂

Ara
Gość
Ara

Ja również 🙂

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną