Klaudia: Wyproszone Maleństwo

Chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem na działanie Matki Bożej w moim życiu. Z mężem staraliśmy się o dziecko przez około półtora roku. Od razu, kiedy zauważyliśmy problem z poczęciem, skorzystaliśmy z metod naprotechnologii. Jednocześnie rozpoczęłam nowennę pompejańską w tej intencji. Po paru miesiącach od jej zakończenia i po dokładnej diagnozie i wdrożonym leczeniu okazało się, że jestem w ciąży. Teraz oczekujemy na narodzenie córeczki. Głęboko wierzę, że Matka Boża nam pomogła i wyprosiła u Boga tę wielką łaskę. Wiem, że w porównaniu do niektórych par, nasze starania nie były długie. Był to dla nas jednak czas, w którym uczyliśmy się cierpliwości i pokory. Dziękuję Maryi za Jej wstawiennictwo. Nowenna pompejańska nie jest łatwą modlitwą, ale już w czasie jej odmawiania czuć spływające na nas łaski. Z pewnością będę wracać to tej modlitwy w przyszłości, bo intencji jest jeszcze wiele. Oczywiście pamiętam o słowach „Bądź wola Twoja”, i że Bóg wie co dla nas najlepsze, ale wiem także, że prosić trzeba, modlić się trzeba i wierzyć, że pomoc zawsze od Niego nadejdzie.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ