Katarzyna: Wyproszona prośba o studia

Szczęść Boże,
Chciałam się podzielić świadectwem wyproszonej łaski o studia. Nowennę pompejańską odmawiałam w listopadzie w 2015 roku. Modliłam się o to żeby dostać się na studia medyczne, które były moim marzeniem. Od 2010 roku aż 7 razy próbowałam podwyższać wyniki z matury, ale ciągle brakowało mi kilka punktów. Na płatne studia nie mogłam sobie pozwolić. Załamałam się w 2016 roku jak kolejny raz nie udało się dostać mi na studia. Potraktowałam to, że jednak nie jest mi dane studiować kierunek medyczny. Te 7 lat wykorzystałam na pracę i inny kierunek studiów. Obecnie w 2018 roku nie musiałam już podwyższać wyników z matury i podczas rekrutacji coś mnie tknęło żeby jeszcze raz spróbować z tymi wynikami co mam. Tak zrobiłam. Niedawno dowiedziałam się, że dostałam się na moje upragnione studia. Radość moja była przeogromna. Bardzo jestem szczęśliwa, że się udało i wierzę, że to Matka Boska sprawiła, że na te studia udało mi się dostać.

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • Kasiu ,no to spełniło się Twoje marzenie. Życzę Ci powodzenia na tych studiach. Jak widzisz Twoja odmówiona Nowenna została wysłuchana, nawet po kilku latach. U Maryi i Pana Jezusa nie ma nic niemożliwego. Nieraz trzeba poczekać, ale warto się modlić. Dziękuję za świadectwo.

  • Bóg tak zaplanował, że zostanie Lekarzem ,On pisze Scenariusz Nadzego życia, W moim przypadku To beznadziejna praca po 11 h ,za marne ,7 zł,Już z ,8 razy pracę zmieniałem,Ale Jak Się Nie ma matury, studiów W szkole ,mjałem 2,3_4 i 5 Z Wuef ,Religia .To czego mogę oczekiwać 🙁

    • To może spróbuj zdać maturę – są szkoły zaoczne,możesz pracować i uczyć się, wiele osób tak robi.Nie pesymizmem,ale konkretnym działaniem możesz zmienić swoją sytuację.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!