Gosia: Mateńka zawsze przychodzi z pomocą

Pragnę tu złożyć moje kolejne świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Pisałam już jak dzięki wstawiennictwu Maryi mam męża , a teraz jeszcze Mateńka uprosiła dla nas dar potomstwa.
Wyszłam za mąż w wieku 39 lat i zaraz po ślubie zaczęliśmy starania o dziecko. Jednak czas płynął a ciąży nie było . Smutek, łzy, pretensje, że innym tak łatwo dziecko przychodzi a u nas ciągle pustka. Kilka Nowenn odmówionych w tej intencji przez moją mamę i przeze mnie. Z mężem pielgrzymowaliśmy do wielu miejsc prosząc o dziecko (Łagiewniki, Leśniów, Kalwaria Zebrzydowska, Gidle, Święta Anna, Jasna Góra ).
I tak na Boże Narodzenie 2017 roku po dwóch latach starań dowiedzieliśmy się , że pod moim sercem zamieszkało dzieciątko. Wielka radość, ale i obawa czy wszystko będzie dobrze( mój wiek i kilka przewlekłych chorób). Na to najlepszym lekarstwem jest oczywiście Nowenna. Odmawiałam ją całą ciążę o zdrowie dla mnie i dzieciątka, o szczęśliwy poród (moja mama oczywiście też ). Pomimo mojego wieku (42 lata) ciąża przebiegła bezproblemowo, normalnie zajmowałam się domem, ogródkiem, robiłam przetwory. 9 sierpnia urodziła się zdrowa córeczka , po trzech dniach byłyśmy w domu. Mateńka zatroszczyła się o mnie i moje dzieciątko i teraz cały czas wspomaga mnie w moim macierzyństwie. Nasz mały cud Dominika Józefina ma już 5 miesięcy, pięknie się uśmiecha i przynosi radość całej rodzinie.
Nowenna jest ze mną cały czas od ponad 3 lat (miałam tylko małą przerwę zaraz po porodzie ), a w tej , którą teraz odmawiam dziękuję Mateńce za wstawiennicto i ogrom wyproszonych łask.
Mateńka zawsze przychodzi z pomocą czasem trzeba tylko trochę poczekać.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
IwonaMonikaMalenaIzaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Piękne świadectwo. Dziękuję.

Iza
Gość
Iza

Dziękuję za to świadectwo…mam 40 lat…i ciągle czekam…NP już odmówiłam…

Malena
Gość
Malena

Pani swiadectwo daje nadzieje. Chwala Panu!Wszystkiego dobrego dla calej rodziny.

Monika
Gość
Monika

Piękne świadectwo! Daje nadzieję na późne i upragnione macierzyństwo.. Niech Bóg i Przenajświętsza Panienka błogosławi całą rodzinkę!

Iwona
Gość
Iwona

Matka Boża zawsze pomaga u mnie to trwało 10 lat .. lecz odmówiłam pierwsza nowennę i się stało cały czas odmawiałam Nowennę w intencji dziecka urodził się zdrowy dzień zakończenia NP był właśnie na 27 września dokończyłam Nowenne pół śpiąca ale wiedziałam że muszę dokończyc i podziękować .Teraz kończę 4 NP i nic nie jest w stanie mnie zatrzymać .
… Szczęść Boże

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką