Ewa: Na ratunek małżeństwu

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i jego wspaniała matka.
Właśnie skończyłam trzecią nowennę pompejańską. Pierwszą odmówiłam w ciężkim dla mnie momencie, kiedy mąż zostawił mnie dla kochanki. Matka Boża przywróciła go na łono rodziny , o czym pisalam juz tutaj we wrześniu. Dzieki modlitwie na nowo odnalazlam Boga.
Druga nowenna pomogła mi przetrwać czas po powrocie męża. Ból i żal po zdradzie jest ogromny. Dochodzil do tego strach o ponowne zranienie i brak zaufania. Nadal z tymi uczuciami walczę. Ta nowenna w intencji naprawy małżeństwa też została wysłuchana. Wrociła czułość, lepsze zrozumienie siebie.
Trzecią nowennę odmówiłam w intencji nawrócenia męża. Połączyłam ją z nowenną dominikańską i rozwiązująca węzły. Mąz ma problemy z alkoholem i z radzeniem sobie ze stresem. Niestety problemy zapija i nie dociera do niego, że to jest juz uzależnienie. Prosilam o nawrocenie go na dobrą drogę. Do kosciola zaczął chodzic po powrocie do domu ( 3 lata nie chodzil) ale nie regularnie. Marwilam sie tym ze popija i balam się czy czasem mnie znowu nie zdradza. Jesli chodzi o zdradzanie to Bóg dał mi kilka znakow świadczacych o tym ze tego nie robi. Niestety pije nadal.
Tuz przed Bozym Narodzeniem przyznal ze ma problem z alkoholem i ze bedzie z tym walczyl, a po Bozym Narodzeniu wycofal sie z tego stwierdzenia. Odmawiam teraz 4 nowennę za męża i jednoczesnie 5 za kilka par majacych problem z urodzeniem dziecka. Tak czulam że to muszę zrobic zeby odpokutować za pewien grzech. Jedna para po 2 dniach mojej modlitwy otrzymala pozytywny wynik testu ciażowego. Teraz modle sie także żeby dzieciatko sie urodzilo. Warto sie modlic. Bóg zawsze słucha. Tylko ma swoj plan. A my nie zawsze to rozumiemy. Ufajmy Bogu. Ja staram sie ufać i wierzyc ze mąz w koncu zerwie z nałogiem. Tyle łask juz otrzymalam od Boga za wstawiennictwem Maryi i trwam dalej w modlitwie. Czasami idzie mi to ciężko ( odklepuję rózaniec), a czasami w pełnym skupieniu. Czasami brak mi juz nadziei a wtedy Bog zsyla znak, ktory mnie podnosi. I trwam. I mam nadzieję że wytrwam.

Już dostępny!

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
KarolinaElżbietaMałgosia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Małgosia
Gość
Małgosia

Jestem z Tobą!

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Piękne świadectwo. Niech Wam Pan Bóg błogosławi. Dziękuję walczę o swoje małżeństwo juz ponad 3 lata. Niech Bóg będzie uwielbiany i Maryja Matka Chrystusa. Niepokalane Serce Maryi Zwycięży

Karolina
Gość
Karolina

Piękne świadectwo,rozumiem ból i ten trud… Niech Bóg Wam błogosławi, a Matka Boża niech chroni. Ja doswiadczam ogromnej opieki i wielu łask za ten trud.. Choć ciężko,to wiem ze zawsze warto i trzeba ratować małżeństwo.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną