Beata: Walka z nowotworem

Witam odmówiłam już 3 nowenny w intencji zdrowia dla Taty z choroby nowotworowej, z którą walczymy już ponad rok. Bardzo ciężka droga operację, chemioterapia, powikłania, i kolejne przerzuty, kolejne operacje, dużo błędów lekarskich, „sfałszowanych” wyników badan, to właśnie nowenna dala mi siłę by przetrwać ten czas i nie zwariować dosłownie i ten spokój który nas ogarnia, mimo że choroba wciąż postepuje i jest ciężko to zaczynam dostrzegać powoli sens w tym co nas spotkało, nie pisałam świadectw bo cały czas czekałam i czekam na cud, ale może moje odmawianie nowenny nie było idealne, rozkojarzenia pośpiech czy też takie na odklepanie formuły, modlilam się także Św Judy Sw Peregryna Św Rity i Św Ekspedyta,

"Królowa Różańca

Jeszcze taniej!

- juz od 2

.

Świętego"

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
eniaMagdalenaMagdaLukaszMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Nie martw się tym, że twoja modlitwa nie jest idealna. Niczyja nie jest. Moja kochana mama powtarza ” Modlę się jak potrafię. Reszta należy do Boga”. I tego się trzymajmy. Niech Bóg pokieruje chorobą twojego taty wg własnego zamysłu. Mój tata zmarł na raka. Nie znałam wówczas NP, ale modliłyśmy się z mamą jak umiałyśmy. Tata odszedł do Boga w sposób, jaki tylko można sobie wymarzyć: w szpitalu, ale w otoczeniu rodziny, w cichości i spokoju podczas szeptanej przez mamę modlitwy różańcowej 🙂 Nie jest łatwo pogodzić się ze śmiercią taty, ale nie ma wyjścia jeśli Bóg uznał, że to… Czytaj więcej »

Lukasz
Gość
Lukasz

Ksiadz egzorcysta z watykanu gabriel amorth w swojich ksiaszkach opisuje ze wszylkiego rodzaju nowotwory raki powoduje szatan demon sodomi i ze jak sie wyzuci demona sodomi z ciala chorego wszylkiego rodzaju nowotwory raki znikajom po egzorcyzmach

Magdalena
Gość
Magdalena

Wszelkie nowotwory są spowodowane chemią zawartą w jedzeniu, a nie jakimś demonem.

Lukasz
Gość
Lukasz

Demon o imienu sodomi powoduje raki nowotwory ksiadz egzorcysta z watykanu opisuje to w ksiazce I Sam egzorcyzmowal chorych name raki nowotwory I mowi szatan demon o imienu sodomi powoduje raki nowotwory ks Gabriel amorth z watykanu rzymu.

Magda
Gość
Magda

Jak Pani Tata się odżywiał przed postawieniem diagnozy? Jak Pani Tata się odżywia po postawieniu diagnozy? Chyba nic nie odgrywa większej roli w kwestii zdrowia jak to, co wkładamy do swoich ust. Polecam książkę pt. „Dieta Alleluja”. Autor tej książki zachorował na raka i po usłyszanej diagnozie zmienił całkowicie swój sposób odżywiania. Radykalna zmiana nawyków żywieniowych poskutkowała tym, że jego ogromny guz malał z miesiąca na miesiąc aż zniknął całkowicie. Po około roku po raku nie było śladu. Bez żadnej ingerencji chirurgicznej, bez chemioterapii, bez radioterapii. Bez przerzutów, cierpienia, bólu.

enia
Gość
enia

Na yt można odsłuchać ksiazki ks.Amortha, polecam
Lukasz dobrze pisze

Magdalena
Gość
Magdalena

To znaczy, że jak miałam raka, to był we mnie jakiś demon? Staram się być blisko Boga, modlę się codziennie, itd., i skąd u mnie się wziął jakiś demon?