Mądry prezent na Święta! Dla katolika dla Twoich bliskich, dla Ciebie!

Mamy jeszcze trochę czasu na kupno prezentów na Boże Narodzenie. Wybór odpowiedniego prezentu dla osoby religijnej potrafi być problemem. Co podarować komuś, dla którego wiara, miłość do Boga i bliźnich jest w życiu najważniejsza? Co ucieszy prawdziwego katolika, dla którego przeżycia duchowe są ważniejsze niż dobra materialne? Osoby wierzące z pewnością ucieszą się i docenią upominki, które pozwolą im rozwijać swoją duchowość i pielęgnować więź z Bogiem. Co zatem – oprócz modlitwy – podarować katolikowi?

 

Rada podstawowa to: „Nigdy nie dawaj byle jakich, naprędce kupionych prezentów, dawaj prezenty z miłości, bo tylko takie spełnią podstawową swą funkcję – obdarowania radością.” Dobre prezenty to te, które przynosząc radość, rozwijają emocjonalnie, intelektualnie i duchowo. Jeśli chcesz sprawić komuś prawdziwą przyjemność, zależy ci na uszczęśliwieniu bliskiej osoby i podarowaniu jej pamiątki, która będzie jej towarzyszyć przez całe życie – mamy dla ciebie propozycje. 
W naszym sklepie internetowym na stronie:
http://rosemaria.pl
Znajdziesz piękne różańce POMPEJAŃSKIE, także ekskluzywne z kamieni szlachetnych. Zobacz TUTAJ:
http://rosemaria.pl/catalogsearch/result/?q=różaniec     Różańce na rękę, religijne bransoletki i naszyjniki, zobacz TU:http://rosemaria.pl/catalogsearch/result/?q=bransoletka    Obrazy Matki Bożej Pompejańskiej i inne, zobacz TU:http://rosemaria.pl/catalogsearch/result/?q=obraz

książki o tematyce związanej z wiarą, NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ, wieloma nabożeństwami, płyty CD z filmami i muzyką np LUMEN. Zobacz TU:

http://rosemaria.pl/catalogsearch/result/?q=KSIĄŻKA

Katolicki prezent to prezent przybliżający do Boga, pomagający w modlitwie. Dla każdego katolika jakże ważny w codziennym życiu.

Wręczając komuś prezent uszczęśliwiamy, tak naprawdę, dwie osoby. Dzielenie się, obdarowywanie siebie nawzajem to bardzo ważny element życia każdego katolika, dający mnóstwo radości i szczęścia. Jeśli chcesz mieć pewność, że twój prezent będzie naprawdę wyjątkowy – wybierz prezent z przesłaniem religijnym z naszego sklepu w dobrej cenie!

Nowenna pompejańska i różaniec pompejański - różowy

Cena promocyjna 14,00 zł Cena 20,00 zł

Bransoletka - różaniec na rękę (perłowy)

12,50 zł

Różaniec ze szlachetnego ametystu

57,00 zł

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?