Mądry prezent, czyli co dla katolika na Święta?

Mamy jeszcze trochę czasu na kupno prezentów na Boże Narodzenie. Wybór odpowiedniego prezentu dla osoby religijnej potrafi być problemem. Co podarować komuś, dla którego wiara, miłość do Boga i bliźnich jest w życiu najważniejsza? Co ucieszy prawdziwego katolika, dla którego przeżycia duchowe są ważniejsze niż dobra materialne? Osoby wierzące z pewnością ucieszą się i docenią upominki, które pozwolą im rozwijać swoją duchowość i pielęgnować więź z Bogiem. Co zatem  podarować katolikowi na Święta?

Rada podstawowa to: „Nigdy nie dawaj byle jakich, naprędce kupionych prezentów, dawaj prezenty z miłości, bo tylko takie spełnią podstawową swą funkcję – obdarowania radością.” Dobre prezenty to te, które przynosząc radość, rozwijają emocjonalnie, intelektualnie i duchowo. Jeśli chcesz sprawić komuś prawdziwą przyjemność, zależy ci na uszczęśliwieniu bliskiej osoby i podarowaniu jej pamiątki, która będzie jej towarzyszyć przez całe życie – mamy dla ciebie propozycje.
W naszym sklepie internetowym na stronie:
http://rosemaria.pl
Znajdziesz piękne różańce POMPEJAŃSKIE, także ekskluzywne z kamieni szlachetnych. Zobacz TUTAJ:
http://rosemaria.pl/catalogsearch/result/?q=różaniec
Różańce na rękę, religijne bransoletki i naszyjniki, zobacz TU:
http://rosemaria.pl/catalogsearch/result/?q=bransoletka
Obrazy Matki Bożej Pompejańskiej i inne, zobacz TU:
http://rosemaria.pl/catalogsearch/result/?q=obraz
Katolicki prezent to prezent przybliżający do Boga, pomagający w modlitwie. Dla każdego katolika jakże ważny w codziennym życiu.Wręczając komuś prezent uszczęśliwiamy, tak naprawdę, dwie osoby. Dzielenie się, obdarowywanie siebie nawzajem to bardzo ważny element życia każdego katolika, dający mnóstwo radości i szczęścia. Jeśli chcesz mieć pewność, że twój prezent będzie naprawdę wyjątkowy – wybierz prezent z przesłaniem religijnym z naszego sklepu w dobrej cenie!

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

Zapraszamy

na rekolekcje internetowe

ze św. Józefem