Łukasz: Skrócenie wyroku

Mam na imię Łukasz i od dawna przebywam w Zakładzie Karnym. Jestem wierzący lecz się z tym moim wierzeniem nie pokazywałem z przyczyn naturalnych związanym z tym miejscem, lecz nastąpił pewnego dnia przełom w moim życiu.
Zostałem przerzucony z celi wieloosobowej do celi dwuosobowej w związku z podjęciem pracy tu w areszcie i właśnie na tej celi wszystko się zaczęło zmieniać u mnie na lepsze, a to dlatego że był pod tą celą chłopak/mężczyzna, który oprócz pracy był również w tutejszej jednostce sługą Bożym w kościele i dzięki niemu zacząłem otwarcie rozmawiać o Bogu jak i o swoich problemach. Wtedy otrzymałem od niego książeczkę: Różaniec i nowenna pompejańska. Powiedział że gdy poproszę o pomoc Maryję, zawierzę Jej swoje problemy i szczerze poproszę o pomoc, odmawiając nowennę to otrzymam łaskę. Ciężko mi było w to uwierzyć choć wierzę w Boga, Jezusa i Maryję, lecz tylko dlatego iż przez całe życie mnie spotykają tylko nieszczęścia, lecz postanowiłem zawierzyć Matce Boskiej i zacząłem choć z wielkim trudem odmawiać nowennę , prosząc o zmniejszenie znacznie mojej kary, bo miałem 20 lat wyroku i konie kary przypadł na 20.03.2030r. a to dlatego że miałem wiele wyroków osobnych, ale to już nie istotne bo Matka Boska mnie wysłuchała i 24.04.2018 r. po sprawie w sądzie moja kara uległa zmianie i teraz mam 5 lat do końca i to wszystko dzięki nowennie. Teraz zaczynam przygotowania do kolejnej nowenny o odzyskanie córeczki.
Dziękuję, że spotkałem na swojej drodze tego kolegę, lecz myślę że to Bóg tak chciał.

  • Chwała Bogu, Łukasz trzymaj się mocno różańca, to znaczy że trzymasz za rękę Matkę Bożą, teraz już nie zbłądzisz.

 • Łukasz napisz namiary do siebie,prześlij na meila do admin, ja Ci wyślę Koronkę Wyzwolenia, tzn opłacę kilka egz i ksiegarnia Ci wyśle na zakład karny
  Jezus Ci pomoze i szybciej wyjdziesz
  P.Marku prosze przesłać wiadomosć Łukasza na mój meil

  • Czytałem i dla mnie te świadectwa wszystkie sa takie same jak by to pisała jedna osoba

   • Radek bo Twoje modlitwy nie zostały wysłuchane, tak jak byś chciał, ja z Twoich komentarzy troche nie rozumiem czy chciałbyś aby ta żona wróciła, albo że nie chcesz juz jej.
    Odsłuchaj na yt Wielbienie Boga z o.Witko,warto.
    A co do Koronki Wyzwolenia jest to wyjatkowa modlitwa, czasem moze potrzeba wiecej czasu aby wszystko Jezus poukładał, ale warto się modlić tą modlitwą, nie ustawać

    • eniu moglabys podjąć nieustannej modlitwy w mojej intencji bardzo jej potrzebuje .O MOJE UZDROWIENIE kregoslupa ,nog

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!