Lidia: Upragniona ciąża

Odmówiłam kilka Nowenn w swoim życiu, ale ta ostatnia najlepiej została wysłuchana.Modliłam się w intencji łaski macierzyństwa dla mnie, zdrowego przebiegu ciąży, tego żebym dobrze się czuła i mogła normalnie chodzić do pracy. 16 września skończyłam odmawiać, a 22 września zaszłam w wymarzoną ciążę. Nie jestem już najmłodsza-mam 43 lata i jest to moja pierwsza ciąża.

Ale czuję się bardzo dobrze, mam bardzo dobre wyniki, dzieciątko rozwija się także dobrze i normalnie chodzę do pracy. Oby tak dalej.Dziękuję Ci Matko Najukochańsza za wysłuchanie mojej intencji.
Lidia

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
KasiajoannaAndrzejowaBasiaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Dziękuję Ci za to świadectwo 🙂

Basia
Gość
Basia

Błogosławieństwa Bożego Wam życzę, Twoje świadectwo jest dla mnie wielkim pocieszeniem i nadzieja, że i dla mnie Bóg ma przygotowany Dar zdrowego potomstwa, o który nieustannie Go prosze w moich modlitwach nie tylko NP. Błagam Cię Panie Miłosierny Boże ulituj sie nade mna i moim mężem i obdarz nas zdrowymi synkami bliźniakami. Jezu zawierzamy sie Tobie Ty sie tym zajmij. Obfitości łask Bożych życzę i Szczęść Boże.

Andrzejowa
Gość
Andrzejowa

A pojedyncze dzieciątko płci żeńskiej byłoby równie chciane??

joanna
Gość
joanna

Dzien dobry
Dziekuje ci bardzo za to swiadecwo. Ciesze sie dla twojej rodziny i nan nadzieje, ze ciaza sie pomyslnie zakonczy
i boze blogoslawienstwo nigdy nie opusci twojej rodziny. Ja mam 40 lat i tez staram sie od niedawna o dziecko, nasze pierwsze. Bede odmawiac rowniez nowenne pompejanska w te intencji.
Z Panem Bogiem
asia

Kasia
Gość
Kasia

Dla Boga nie ma nic niemożliwego.
Ja urodziłam zdrowego synka w wieku 45 lat

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną