[wyniki] 12.000 świadectw nowenny pompejańskiej i… KONKURS!

W tych dniach przekroczyliśmy liczbę 12.000 świadectw nowenny pompejańskiej na naszej stronie! To jest coś niezwykle pięknego i budującego. Te świadectwa są na każdy temat! Pierwsze świadectwo przyszło do nas 4 czerwca 2011 roku i wtedy zapadła decyzja, aby wszystkie otrzymane świadectwa ogłaszać dalej!

Dziękujemy Ci, Maryjo, za wszystkie łaski, jakie otrzymaliśmy od Jezusa przez Ciebie!

Dziękujemy też każdemu, kto napisał swoje świadectwo! To jest bardzo ważne, by „wszędzie głosić, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną…”.

Napisz swoje świadectwo nowenny pompejańskiej – tutaj!

Loteria jubileuszowa, z nagrodami!

Przygotowałem loterię z 10 nagrodami, do której Cię zapraszam! Nagrody to dewocjonalia z Sanktuarium w Pompejach, a do tego liczne książki i publikacje pompejańskie.

Jak wziąć udział w losowaniu?

To proste: zostaw komentarz pod tym wpisem oraz (jeśli chcesz) udostępnij ten wpis na Facebooku. Spośród komentujących osób rozlosujemy nagrody.

Loteria odbędzie się 2 stycznia 2019 r. wieczorem po różańcu w Radiu Różaniec, ok. godziny 21!

A oto lista nagród i zwycięzców!

  1. Przewodnik-kompendium „Różaniec i nowenna pompejańska” + płyta mp3 „Różaniec i nowenna pompejańska
  2. Przewodnik-kompendium „Różaniec i nowenna pompejańska” + płyta mp3 „Różaniec i nowenna pompejańska”
  3. Filmy „Tajemnica nowenny pompejańskiej”
  4. Filmy „Tajemnica nowenny pompejańskiej”
  5. Książka „Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach”
  6. Książka „Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach”
  7. Prenumerata „Królowej Różańca Świętego
  8. Biografia „Bartolo Longo. Od kapłana szatana do apostoła różańca” z dedykacją autora 😉
  9. Różaniec z Pompejów + płyta mp3 „Różaniec i nowenna pompejańska”
  10. Różaniec z Pompejów + płyta mp3 „Różaniec i nowenna pompejańska”

Nagrody te trafią w odpowiedniej kolejności do wylosowanych osób, a są to:

 1. Agucha ia*******@poczta.fm
 2. Mateusz sm****6@gmail.com
 3. Magdalena v******oz@op.pl 
 4. Teresa t******61@interia.pl
 5. Brygida b******s@poczta.onet.pl 
 6. Bogumila b*****el@yahoo.it
 7. Monika m******89@wp.pl
 8. Krystyna  kr******3@wp.pl 
 9. Małgorzata g*********16@wp.pl
 10. Iwona iw*****0@vip.onet.pl

Skontaktujemy się z Wami przez e-mail.

Gratulacje!

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego

Królowa Różańca Świętego - numer 36

W magazynie SKU:2084-3097-36
3,99 zł

Nasze intencje modlitewne:

 

231
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
91 Wątki komentarzy
140 Wątki z odpowiedziami
98 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
91 Autorzy
grazynaHankaAnonim...KKK Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Rafał
Gość
Rafał

Maryja pomaga tym, którzy Ją o to proszą.
Maryjo Królowo Polski – módl się za nami!

Bartłomiej
Gość
Bartłomiej

Ja również składałem świadectwo o otrzymanej łasce dzięki nowennie
Pompejańskiej. Trzeba ufać aby otrzymać łąkę.

Aniuta
Gość
Aniuta

A ja odpadam na starcie. Nie mam Facebooka sad

...
Gość
...

Oprócz modlitwy trzeba też działać. O wiele bardziej inspirujące byłoby gdyby osoby komentujące pisały co robią oprócz modlitwy żeby daną łaskę otrzymać. To pobudzałoby do działania inne osoby, i myślę, że wynikło by z tego więcej dobrego.

Iza
Gość
Iza

Nie zgadzam się, oddajemy Bogu nasze sprawy i prosimy o pomoc w momencie, kiedy po ludzku już nie możemy nic zrobić. Dlatego błagamy o cud.

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja zrobiłam już wszystko, żeby znaleźć pracę, a pomimo to nadal jej nie mam, więc zostaje mi tylko czekanie na cud.

Maria
Gość
Maria

Nie wiem, ale wydaje mi się, że modląc się NP i prosząc o konkretne łaski, należy zamieszczać świadectwa o wysłuchaniu tej modlitwy. Przecież mówimy do Maryi „wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczylas itd…”. Uważam, że trzeba czekać cierpliwie na efekty tej modlitwy, nieraz może bardzo długo. Wierzę, że dostrzeżemy pomoc od Maryi, może inną niż ta o, którą zabiegamy, ale Maryja zawsze pomoże jeżeli będzie to dla nas dobre. Należy dalej modlić się i nie zniechęcać „Twoja Wola Panie, nie moja, bo Ty wiesz lepiej „. Może to nieraz bardzo trudne, ale jaki mamy lepszy wybór? Myślę, że… Czytaj więcej »

Ewelina
Gość
Ewelina

Pani Mario, napisała Pani mądry komentarz. Zgadzam się całkowicie z jego treścią. Co do samej modlitwy Nowenną trzeba wytrwale i z wiarą się modlić, a jeśli wola Pana Boga jest inna, niż to, o co prosimy, to musimy się z tym pogodzić, chociaż nie raz bywa ciężko. Trzeba mieć świadomość tego, że to Pan Bóg wie, co będzie dla nas najlepsze, bo ON zna przyszłość.

Gabriela
Gość
Gabriela

Słusznie Mario napisałaś. Ja zostałam wysłuchana na dobre po nowennie odprawionej na klęcząco, a cenne owoce (łaski) zebrałam dopiero po 7 latach. Bóg wybrał inną drogę, niż tę którą sobie chciałam przejść tzn. na skróty – droga na skróty często wiedzie do nikąd!

Iza
Gość
Iza

Chyba nie ma znaczenia, czy modlisz się leżąc krzyżem, czy na przykład na spacerze w lesie. Ważne jest skupienie, rozważanie i przeżywanie tego a nie klepanie na klęcząco a myślenie tylko o tym, jak mnie bolą kolana i ile to jeszcze zdrowasiek do końca.

ela
Gość
ela

Jak ktoś modli się na leżąco , Pan Bóg go słucha na śpiąco.

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja się modlą na leżąco i Pan Bóg wysłuchał niektórych moich Nowenn Pompejańskich, więc to nie jest reguła.

Iza
Gość
Iza

Nieprawda. Była już o tym mowa wielokrotnie. Zresztą, kto z nas zna Boga? Nikt. Uważam, że nie forma ale treść jest najważniejsza. Jeśli nawet rozmawiam z Bogiem na leżąco ale czuję z Nim relację bliską to jest to bardziej wartościowe niż klęczenie i myślenie tylko o tym, jak mnie boli kręgosłup albo kolana i ile jeszcze mi zostało do odmówienia.

enia
Gość
enia

Poczytajcie jest Modlitwa Uniżenia

Gabriela
Gość
Gabriela

Po części to racja, lecz w moim przypadku – Bóg tego chciał, abym w taki a nie inny sposób odprawiła to nabożeństwo. Właśnie modlitwa w tej pozycji nauczyła mnie wytrwałości, a tym samym zdałam sobie sprawę, że staję się coraz silniejsza, pomimo że z początku bolały nieco kolana. Po nowennie potrafiłam klęczeć np. w kościele na czuwaniach nawet do 3 godzin, co wcześniej było niewyobrażalne. Dzięki tak odprawionej nowennie nie potrafiłam się oprzeć różnym dziełom modlitewnym np. apostolatom „Margaretka”, Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, APDC i ADŚ… . Być może Pan Bóg wysłucha także modlitwy odprawionej na leżąco w łóżku, ale… Czytaj więcej »

...
Gość
...

Na pewno ma Pani swoje racje ale lepiej żeby już ktoś mówił na siedząco, czy w autobusie niż wcale. Ale rzeczywiście jak ktoś dłużej odmawia Różaniec to chce coraz większą oddawać Maryi cześć. Jednak jak ktoś nie ma takiej możliwości to ważne żeby się po prostu modlił.

Gabriela
Gość
Gabriela

Oczywiście, że tak można. Osobiście nigdy nie marnuję żadnego czasu i także często modlę się w podróży czy na spacerze. Jeśli jednak chodzi o nowennę – dwukrotnie odmówiłam ją właśnie w taki sposób i mój stan oraz okoliczności nie sugerowały, że została wysłuchana. „Małe cuda” zaczęły się dziać dopiero, gdy modliłam się na klęcząco. „Małe cuda” dawały wiele radości i nadziei oraz pomnażały wiarę, że niemożliwe bywa możliwe. Jednak na łaskę, o którą się modliłam musiałam czekać prawie 7 lat. Absolutnie się tym nie zamartwiałam, ponieważ czułam bliskość Maryi i ufałam Bożej Opatrzności. To przecież nie jest czarodziejska różdżka. Zresztą… Czytaj więcej »

grazyna
Gość
grazyna

Witam serdecznie. Uważam że modlitwa powinna być odprawiana na klęcząco , chociaż różnie mi to się zdarza , ja odmawiam czasami, chociaż rzadko na siedząco lub leżąco ponieważ , zaraz mi staje przed oczyma obraz stajenki Betlejemskiej w której były krowy ,owieczki a te zwierzątka jak się kładą spać to w pierwszym rzędzie klękają na pierwsze dwa kolana aby oddać pokłon Panu Jezusowi i dopiero potem siadają i się kładą. Natomiast my ludzie , którzy mamy rozum tym bardziej powinniśmy przed snem i do modlitwy klękać na kolana. Pozdrawiam.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Nowenna Pompejanska to Cuda w Życiu na Ziemi To nasza Matka przez jej serce Nieśmiało prosimy Jezusa By jeśli jest taka Wola Boga otrzymać potrzebną Naszym Zdaniem Łaskie
Ja wołam w aktach strzelistych za Michałem Archaniołem KTÓRZ JAK BÓG……

Andrzej
Gość
Andrzej

Jeżeli ufa się Maryi to życie jest piękne i chce się żyć a jeśli do tego jeszcze dochodzą cuda małe czy duże , to jest to coś najpiękniejszego. Też tu opisałem swoje pierwsze świadectwo .

Maria
Gość
Maria

Panie Marku, gdzie można się dowiedzieć kto wygrał nagrody w konkursie?

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Moje świadectwo niebawem będzie wysłane. Jestem przekonana, że dzieją się cuda doświadczenia zeszłego roku bardzo mnie w tym utwierdziły.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Ja od jutra zaczynam Nowenne. To będzie już mój drugi raz jak odmawiam.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Modlitwa ma moc, czuję opiekę Matki Bożej nad moją rodziną dzięki Ci o Pani nasza

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Ja jutro drugi raz zaczynam odmawiać nowenne.

Marzena
Gość
Marzena

To prawda Maryja nigdy nie zostawi czlowieka samego nawet jesli nie myslimy o Niej ONA jest z nami

ANETA
Gość
ANETA

Matka Boża zawsze pomaga. Nowenna Pompejańska jest NIE DO ODPARCIA!

Krystyna
Gość
Krystyna

Szczęść Boże Panie Marku.Odmawialam nowenne nie raz nie otrzymałam tego o co się modliłam ale wierze że kiedyś kiedy to będzie dla mojej mateńki najlepszy czas da mi to o co tak bardzo gorąco się modliłam. Chwała Panu .

Krystyna
Gość
Krystyna

Szczęść Boże Panie Marku.Odmawiałam nowenne kilka razy nie otrzymałam tego o co tak bardzo się modliłam najwyraźniej Mateńka miała dla mnie inny plan.Chwała Panu.

Grażka
Gość
Grażka

Piękna modlitwa , która uprasza łaski

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestniczących w tym wspaniałym dziele. Maryi niech będą dzięki za wszelkie łaski i pośrednictwo.

Ona
Gość
Ona

Dziękuję Maryjo za Twoją opiekę i wstawiennictwo, szczególnie dziękuję za opiekę i pomoc w sprawie Mikołaja.

Marzena
Gość
Marzena

Maryja jest dla mnie moja opiekunka i moja ostoja

Marzena
Gość
Marzena

Maryja jest moją opiekunką i ostoją

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Polecam każdemu w każdej sprawie smile

Anna Frąckiewicz
Użytkownik
Anna Frąckiewicz

Gratuluję, 12 000 robi wrażenie. W 2019 życzę wam dalszych sukcesów. smile

Jolanta
Gość
Jolanta

Maryja matka.Boga oraz moja matka.Zwracam.sie do niej w trudnych sytuacjach rozmawiam z nią jest dla mnie matką której nie mialam nie.mialam, matka która pomaga mi przeżyć każdy kolejny dzień daje siłę spokój i wiarę ,że każdy kolejny dzień będzie lepszy od.minionego

Krystyna
Gość
Krystyna

Witam.Kilkakrotnie odmawiałam nowenne nie otrzymałam tego o co sie modliłam ale moźe to nie był ten czas albo nie ten dar który Mateńka dla mnie przygoyowała.Trzeba się modlić i trwać w wierze.Na chwałe Pana.

Jolanta
Gość
Jolanta

Maryja MatkaBoga i ludzi.Moja matka.daje mi siłę i.nadzieje że każdy kolejny dzień będzie lepszy od poprzedniego daje mi wiarę że warto ufać wierzyć mimo wszystko.Dziekuje Maryjo za opiekę nad moją rodziną

Kamil
Gość
Kamil

Trzeba wierzyć być cierpliwym Jezus i Maryja pomagaja zawsze są z nami.

Maryjo matko Boża módl się za nami.

Aurelia
Gość
Aurelia

Dzięki modlitwie nowenny pompejskiej dziś mam zdrowe dzieci

Aurelia
Gość
Aurelia

Wyprosilam wiele.łask dla dzieci i pełną rodzinę

Danuta
Gość
Danuta

Nowenna Pompejańska jest nie do odparcia – czyni cuda – mocno wierzę i czekam na taki cud

Celina
Gość
Celina

MATEŃKO POMPEJAŃSKA SŁYNĄCA CUDAMI . DO CIEBIE SIĘ UCIEKAMY ŚWIĘTA BOŻA RODZICIELKO .

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Także uważam że jeśli prosimy Mateczkę,czy jej Syna zawsze jesteśmy wysłuchani,ale te prośby muszą być od serca ,a nie tylko prosze i mi sie należy bo ja tak chcę.Ilekroć potrzebowałam pomocy zawsze ją otrzymałam i za to dziękuję całym sercem Jezusowi za uratowane życie,a Mateczce za wszystkie łaski od Niej otrzymane.

Celina
Gość
Celina

Warto modlić się i prosić Matkę Bożą Pompejańską ,a Ona zsyła nam wszelkie Łaski …

Katarzyna Oberda
Użytkownik
Katarzyna Oberda

Uważam, że Nowenna Pompejańska, jest jedną z najpiękniejszych modlitw, jaką można zanosić do Maryi. Dzięki odmawianiu Nowenny, obecnie już drugiej( dzisiaj mija 4 jej dzień od kiedy po raz drugi zaczęłam) pomimo bycia psychologiem z wykształcenia( co akurat ma najmniejsze znaczenie), odzyskałam upragnioną od dłuższego czasu równowagę psychiczną. Pokochałam siebie, stałam się mniej złośliwa dla otoczenia i nie reaguję na wszelkie przejawy złośliwości względem swojej osoby i ludzkiej głupoty. Modlitwa, wedle myśli i nauczania św. Matki Teresy z Kalkuty nauczyła mnie, ”żeby kochać ludzi, mimo wszystko”. I chociaż często upadam, bo jestem jedynie słabym człowiekiem, proszę Najświętszą Mateczkę o to… Czytaj więcej »

Małgorzata
Gość
Małgorzata

W różańcu jest moc, przekonałam się o tym. Moje świadectwo jest wśród tych 12000. Dziękuję.

Danuta
Gość
Danuta

Nowenna Pompejańska jest nie do odparcia – czyni cuda – mocno wierzę i czekam na taki cud

Urszula
Gość
Urszula

Dziekuje za modlitwe pompejanska .Szczesc Boze

Urszula
Gość
Urszula

Dziekuje Maryjo ze czuwasz nad calym swiatem.Bog zaplac

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Gratulacje dla wszystkich Zwycięzców! Niech Wasze nagrody przyniosą same dobro Wam, Waszym rodzinom i każdemu komu się da wink

KKK
Gość
KKK

Ja modlę się 6 raz w tej samej intencji. Nie została ona jeszcze wysłuchana, ale też nie było okazji do sprawdzenia czy ona coś dała. Będę się modlić do skutku, nawet 100 razy. A jeśli będzie trzeba to i do końca życia. Wierzę, że Bóg zobaczy jak bardzo mi zależy i w końcu mnie wysłucha smile

...
Gość
...

Może warto choć raz zmówić NP o odkrycie woli Bożej w sprawie, w której się modlisz i o pokój w sercu i szczęście i odwagę do wypełnienia woli Boga.

Anonim
Gość
Anonim

Ale skoro ten ktos pisal ze nie zostalo jeszcze wyjasnione i prosba jest w trakcie realizacji nie mozna stwierdzic, ze akurat nie jest taka wola Boza. Takze KKK powinna sie dalej modlic i wierzyc skoro nie zostalo wyjasnione i zakonczone to o co ona prosi. Tym bardziej, ze nie znamy tej sytuacji i nie wiemy czego to moze dotyczyc, bo byc moze wymaga to dluzszej chwili.

...
Gość
...

Przecież modlitwa o wolę Bożą z niczym nie koliduje. Jeżeli Jego wola jest taka jak intencja KKK to nie wiedząc o tym nadal będzie się modlić w swojej intencji. A da sobie i Bogu przez to wolność. Jest napisane, że nie każdy wejdzie do nieba kto woła Panie, Panie, lecz ten kto wypełnia wolę Ojca, który jest w niebie.

Anonim
Gość
Anonim

Niby tak, ale jeśli wola Boża jest inna to zawsze można prosić o to, żeby jednak tą wolę zmienił. Bóg nie jest wrogiem i widzi, że komuś zależy i zawsze może zmienić zdanie.
Raz gdzieś czytałam, że gdyby każdy wiedział, że taka jest jego wola to by się nikt nie modlił, bo z góry byłoby założone, że co ma być to będzie i modlitwa i tak nic nie da.
Takie jest moje zdanie.

...
Gość
...

Widzę, że bardzo się boisz, więc zostań przy swojej intencji. Modlitwa o wolę Bożą zabiera powoli strach, i daje wolność.

Hanka
Gość
Hanka

Pan Bóg jest niezmienny „u którego nie ma przemiany ani cienia zmienności” (Jk 1, 17). Przecież modlimy się mówiąc o Trójcy Świętej „Jaka była na początku, teraz i zawsze i na wieki, wieków. Amen” . Jeśli Bóg zmieniłby zdanie to znaczy, że się pomylił a przecież Bóg, który jest miłością chce naszego zbawienia i w tym jest niezmienny. Modlitwą nie zmieniamy woli Pana Boga, tylko raczej otwieramy się na przyjęcie tego co dla nas jest najlepsze i zaplanowane przez Pana Boga. To ciężkie zagadnienia filozoficzne ale warto coś na ten temat posłuchać lub poczytać. To co napisał Anonim nie jest… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Kiedy można się spodziewać e-maila w sprawie wygranej w konkursie?