[wyniki] 12.000 świadectw nowenny pompejańskiej i… KONKURS!

W tych dniach przekroczyliśmy liczbę 12.000 świadectw nowenny pompejańskiej na naszej stronie! To jest coś niezwykle pięknego i budującego. Te świadectwa są na każdy temat! Pierwsze świadectwo przyszło do nas 4 czerwca 2011 roku i wtedy zapadła decyzja, aby wszystkie otrzymane świadectwa ogłaszać dalej!

Dziękujemy Ci, Maryjo, za wszystkie łaski, jakie otrzymaliśmy od Jezusa przez Ciebie!

Dziękujemy też każdemu, kto napisał swoje świadectwo! To jest bardzo ważne, by „wszędzie głosić, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną…”.

Napisz swoje świadectwo nowenny pompejańskiej – tutaj!

Loteria jubileuszowa, z nagrodami!

Przygotowałem loterię z 10 nagrodami, do której Cię zapraszam! Nagrody to dewocjonalia z Sanktuarium w Pompejach, a do tego liczne książki i publikacje pompejańskie.

Jak wziąć udział w losowaniu?

To proste: zostaw komentarz pod tym wpisem oraz (jeśli chcesz) udostępnij ten wpis na Facebooku. Spośród komentujących osób rozlosujemy nagrody.

Loteria odbędzie się 2 stycznia 2019 r. wieczorem po różańcu w Radiu Różaniec, ok. godziny 21!

A oto lista nagród i zwycięzców!

  1. Przewodnik-kompendium „Różaniec i nowenna pompejańska” + płyta mp3 „Różaniec i nowenna pompejańska
  2. Przewodnik-kompendium „Różaniec i nowenna pompejańska” + płyta mp3 „Różaniec i nowenna pompejańska”
  3. Filmy „Tajemnica nowenny pompejańskiej”
  4. Filmy „Tajemnica nowenny pompejańskiej”
  5. Książka „Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach”
  6. Książka „Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach”
  7. Prenumerata „Królowej Różańca Świętego
  8. Biografia „Bartolo Longo. Od kapłana szatana do apostoła różańca” z dedykacją autora 😉
  9. Różaniec z Pompejów + płyta mp3 „Różaniec i nowenna pompejańska”
  10. Różaniec z Pompejów + płyta mp3 „Różaniec i nowenna pompejańska”

Nagrody te trafią w odpowiedniej kolejności do wylosowanych osób, a są to:

 1. Agucha ia*******@poczta.fm
 2. Mateusz sm****6@gmail.com
 3. Magdalena v******oz@op.pl 
 4. Teresa t******61@interia.pl
 5. Brygida b******s@poczta.onet.pl 
 6. Bogumila b*****el@yahoo.it
 7. Monika m******89@wp.pl
 8. Krystyna  kr******3@wp.pl 
 9. Małgorzata g*********16@wp.pl
 10. Iwona iw*****0@vip.onet.pl

Skontaktujemy się z Wami przez e-mail.

Gratulacje!

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego

Królowa Różańca Świętego nr 36Zamów to wydanie "Królowej Różańca Świętego"!

…i wspieraj katolickie czasopisma!

Co w środku? Zamów PDF
 • Ave Maria! Jeszcze raz dziękuję Maryi za cuda zdziałane dzięki nowennie pompejańskiej. Wspaniałe, że jest taka fundacja i za jej pośrednictwem możemy dziękować Maryi

 • Otrzymałam wiele łask przez wstawiennictwo Maryi . Polecam tę modlitwę każdemu i zachęcam do jej odmawiania , gdyż naprawdę jest skuteczna w każdej potrzebie. Mnie jak dotąd Matka Przenajswietsza nie zawiodla. Amen

 • Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski w minionym roku. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

 • Witam serdecznie, zachęcam Wszystkich do odmawiania tej pięknej Nowenny. Ja odmawiam już poraz trzeci i bardzo bym chciała aby została wysłuchana. MATKO WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH…

 • Maryjo modl sie za nami. Jestes MOJA Mamusia kochana , na ktora zawsze moge liczyć i wiem ze nie zawiedziesz mnie

 • Jeżeli ufa się Maryi to życie jest piękne i chce się żyć a jeśli do tego jeszcze dochodzą cuda małe czy duże , to jest to coś najpiękniejszego. Też tu opisałem swoje pierwsze świadectwo .

 • Moje świadectwo niebawem będzie wysłane. Jestem przekonana, że dzieją się cuda doświadczenia zeszłego roku bardzo mnie w tym utwierdziły.

 • Modlitwa ma moc, czuję opiekę Matki Bożej nad moją rodziną dzięki Ci o Pani nasza

 • To prawda Maryja nigdy nie zostawi czlowieka samego nawet jesli nie myslimy o Niej ONA jest z nami

 • Szczęść Boże Panie Marku.Odmawialam nowenne nie raz nie otrzymałam tego o co się modliłam ale wierze że kiedyś kiedy to będzie dla mojej mateńki najlepszy czas da mi to o co tak bardzo gorąco się modliłam. Chwała Panu .

 • Szczęść Boże Panie Marku.Odmawiałam nowenne kilka razy nie otrzymałam tego o co tak bardzo się modliłam najwyraźniej Mateńka miała dla mnie inny plan.Chwała Panu.

 • Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestniczących w tym wspaniałym dziele. Maryi niech będą dzięki za wszelkie łaski i pośrednictwo.

 • Dziękuję Maryjo za Twoją opiekę i wstawiennictwo, szczególnie dziękuję za opiekę i pomoc w sprawie Mikołaja.

 • Gratuluję, 12 000 robi wrażenie. W 2019 życzę wam dalszych sukcesów. 🙂

 • Maryja matka.Boga oraz moja matka.Zwracam.sie do niej w trudnych sytuacjach rozmawiam z nią jest dla mnie matką której nie mialam nie.mialam, matka która pomaga mi przeżyć każdy kolejny dzień daje siłę spokój i wiarę ,że każdy kolejny dzień będzie lepszy od.minionego

 • Witam.Kilkakrotnie odmawiałam nowenne nie otrzymałam tego o co sie modliłam ale moźe to nie był ten czas albo nie ten dar który Mateńka dla mnie przygoyowała.Trzeba się modlić i trwać w wierze.Na chwałe Pana.

 • Maryja MatkaBoga i ludzi.Moja matka.daje mi siłę i.nadzieje że każdy kolejny dzień będzie lepszy od poprzedniego daje mi wiarę że warto ufać wierzyć mimo wszystko.Dziekuje Maryjo za opiekę nad moją rodziną

 • Trzeba wierzyć być cierpliwym Jezus i Maryja pomagaja zawsze są z nami.

  Maryjo matko Boża módl się za nami.

 • Nowenna Pompejańska jest nie do odparcia – czyni cuda – mocno wierzę i czekam na taki cud

 • MATEŃKO POMPEJAŃSKA SŁYNĄCA CUDAMI . DO CIEBIE SIĘ UCIEKAMY ŚWIĘTA BOŻA RODZICIELKO .

 • Także uważam że jeśli prosimy Mateczkę,czy jej Syna zawsze jesteśmy wysłuchani,ale te prośby muszą być od serca ,a nie tylko prosze i mi sie należy bo ja tak chcę.Ilekroć potrzebowałam pomocy zawsze ją otrzymałam i za to dziękuję całym sercem Jezusowi za uratowane życie,a Mateczce za wszystkie łaski od Niej otrzymane.

 • Warto modlić się i prosić Matkę Bożą Pompejańską ,a Ona zsyła nam wszelkie Łaski …

 • Uważam, że Nowenna Pompejańska, jest jedną z najpiękniejszych modlitw, jaką można zanosić do Maryi. Dzięki odmawianiu Nowenny, obecnie już drugiej( dzisiaj mija 4 jej dzień od kiedy po raz drugi zaczęłam) pomimo bycia psychologiem z wykształcenia( co akurat ma najmniejsze znaczenie), odzyskałam upragnioną od dłuższego czasu równowagę psychiczną. Pokochałam siebie, stałam się mniej złośliwa dla otoczenia i nie reaguję na wszelkie przejawy złośliwości względem swojej osoby i ludzkiej głupoty. Modlitwa, wedle myśli i nauczania św. Matki Teresy z Kalkuty nauczyła mnie, ”żeby kochać ludzi, mimo wszystko”. I chociaż często upadam, bo jestem jedynie słabym człowiekiem, proszę Najświętszą Mateczkę o to abym umiała powstawać silniejsza. Wiem, że Różaniec jest tak silną modlitwą, że Szatan będzie mieszał. Jednakże wiem także, że to od człowieka zależy, czy chce zbratać się z dobrem czy służyć złu i mieć ze złem do czynienia. Warto dążyć każdego dnia do Świętości. Do Nowenny miałam kilka podejść, raz nawet dostałam ją jako pokutę. Nie wychodziło. Mama, babcia mnie przekonywały, bo kiedy 4 lata temu byłam ciężko chora, Bóg dzięki ich modlitwie mnie ocalił. Dzięki Maryi i modlitwie żyję. Nie chciałam się jakoś przekonać, aż do momentu kiedy Bóg postawił na mojej drodze chłopaka, który powiedział mi że ta modlitwa mi bardzo pomoże. Bóg często posługuje się ludźmi. Jestem wdzięczna Maryi za to wszystko co dzieje się w moim życiu i każdego dnia proszę ją o prowadzenie mnie i to aby miała mnie w opiece. Kiedy ludzie zawodzą, Bóg przytula do serca. Każdego dnia to czuję i wiem,że nigdy nie byłam i nie jestem sama( pomimo wielu różnych okoliczności życiowych). Wiem także, że jestem szczególnie chroniona przez Matkę Bożą, którą ukochał Św. Papież, Jan Paweł II. Ponieważ nie miała Ojca, to właśnie jego wybrałam sobie za Ojca duchowego. Wiem, że jedynie modlitwą i pracą mogę do czegoś w życiu dojść. We łzach i pocie czoła, ale z Bogiem!

 • W różańcu jest moc, przekonałam się o tym. Moje świadectwo jest wśród tych 12000. Dziękuję.

 • Nowenna Pompejańska jest nie do odparcia – czyni cuda – mocno wierzę i czekam na taki cud

 • Gratulacje dla wszystkich Zwycięzców! Niech Wasze nagrody przyniosą same dobro Wam, Waszym rodzinom i każdemu komu się da 😉

 • Ja modlę się 6 raz w tej samej intencji. Nie została ona jeszcze wysłuchana, ale też nie było okazji do sprawdzenia czy ona coś dała. Będę się modlić do skutku, nawet 100 razy. A jeśli będzie trzeba to i do końca życia. Wierzę, że Bóg zobaczy jak bardzo mi zależy i w końcu mnie wysłucha 🙂

  • Może warto choć raz zmówić NP o odkrycie woli Bożej w sprawie, w której się modlisz i o pokój w sercu i szczęście i odwagę do wypełnienia woli Boga.

   • Ale skoro ten ktos pisal ze nie zostalo jeszcze wyjasnione i prosba jest w trakcie realizacji nie mozna stwierdzic, ze akurat nie jest taka wola Boza. Takze KKK powinna sie dalej modlic i wierzyc skoro nie zostalo wyjasnione i zakonczone to o co ona prosi. Tym bardziej, ze nie znamy tej sytuacji i nie wiemy czego to moze dotyczyc, bo byc moze wymaga to dluzszej chwili.

    • Przecież modlitwa o wolę Bożą z niczym nie koliduje. Jeżeli Jego wola jest taka jak intencja KKK to nie wiedząc o tym nadal będzie się modlić w swojej intencji. A da sobie i Bogu przez to wolność. Jest napisane, że nie każdy wejdzie do nieba kto woła Panie, Panie, lecz ten kto wypełnia wolę Ojca, który jest w niebie.

     • Niby tak, ale jeśli wola Boża jest inna to zawsze można prosić o to, żeby jednak tą wolę zmienił. Bóg nie jest wrogiem i widzi, że komuś zależy i zawsze może zmienić zdanie.
      Raz gdzieś czytałam, że gdyby każdy wiedział, że taka jest jego wola to by się nikt nie modlił, bo z góry byłoby założone, że co ma być to będzie i modlitwa i tak nic nie da.
      Takie jest moje zdanie.

      • Widzę, że bardzo się boisz, więc zostań przy swojej intencji. Modlitwa o wolę Bożą zabiera powoli strach, i daje wolność.

      • Pan Bóg jest niezmienny „u którego nie ma przemiany ani cienia zmienności” (Jk 1, 17). Przecież modlimy się mówiąc o Trójcy Świętej „Jaka była na początku, teraz i zawsze i na wieki, wieków. Amen” . Jeśli Bóg zmieniłby zdanie to znaczy, że się pomylił a przecież Bóg, który jest miłością chce naszego zbawienia i w tym jest niezmienny. Modlitwą nie zmieniamy woli Pana Boga, tylko raczej otwieramy się na przyjęcie tego co dla nas jest najlepsze i zaplanowane przez Pana Boga. To ciężkie zagadnienia filozoficzne ale warto coś na ten temat posłuchać lub poczytać. To co napisał Anonim nie jest niestety zgodne z wiarą katolicką.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!