Iwona: Zdrowie dla dziecka przyjaciółki

To moje drugie świadectwo. W sierpniu pisałam o łaskach, które otrzymałam, modląc się nowenną o poczęcie dziecka (choć nadal czekamy na ten dar) oraz że zaczęłam kolejną w intencji przyjaciółki, która jest w ciąży i zdrowie maleństwa jest zagrożone. Badania wskazywały na duże ryzyko choroby genetycznej. Kiedy się o tym dowiedziałam, rozpoczęliśmy z mężem szturm do nieba, prosiłam też bliskich o modlitwę w tej intencji. W ostatnim dniu części błagalnej przyjaciółka zadzwoniła do mnie z wiadomością, że otrzymali wyniki bardziej szczegółowych badań i ich córeczka jest zdrowa 🙂 nie wiedziałam czy płakać czy skakać z radości!
 Wiem też, że cała ta sytuacja i fakt, że modlitwa została wysłuchana w ostatnim dniu części błagalnej, sprawiły, że pewne osoby zbliżyły się do Boga. Pomogło mi to jeszcze bardziej zaufać, że w tym, co nas spotyka, Pan Bóg ma dla nas jakiś plan. My dalej czekamy na upragnione dzieciątko. Od czasu tej drugiej nowenny mąż zrobił badania, które wyszły najlepsze do tej pory, mimo że właściwie nie robiliśmy nic, co mogło wpłynąć na te wyniki (jeden parametr, który cały czas – przez kilka lat – był bardzo zły teraz jest w normie). Zrobiliśmy też dodatkowe badania i wiemy, co zrobić, żeby zwiększyć szansę na maluszka. Ufam, że Pan Bóg wysłucha naszych próśb w czasie i w sposob dla nas najlepszy i że kiedyś zrozumiemy sens tego czekania.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
menateż Ania Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mena
Gość
mena

W każdym cierpieniu jest sens ,najważniejsze to ufać Bogu pomimo wszystko. My czekaliśmy 12 lat.Mamy dwójke.Ufaj bardzo. Teraz mamy kolejne cierpienia i kolejną możliwość okazania zaufania Bogu , Bóg nie daje cierpienia bez powodu ,gdyby nam te cierpienie nie było potrzebne Bóg by go nam nie dał. Boże choćbyś mi życie odebrał lub moim najbliższym i tak Ci ufać nie przestane ,bo Ty wiesz co dla nas najlepsze z pokorą poddaję się Twojej Woli tyś Miłością i Miłosierdziem samym jesteś.Choć tego teraz nie pojmuje . Każdy z nas zasługuje na wieczne potępienie lecz Ty pochylasz się i ratujesz nas a… Czytaj więcej »

też Ania
Gość
też Ania

Meno, jak synek i mama?

mena
Gość
mena

z mamą narazie dobrze ,u syna czekamy na wyniki

też Ania
Gość
też Ania

Prosimy w Waszych intencjach dalej. Dużo dobra dla Was.

mena
Gość
mena

Dziękuje

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -