Grzegorz: Tobie, o Niepokalana

Pragnę podzielić się moim świadectwem ze wszystkimi, którzy poprzez nowennę pompejańską szukają ratunku w objęciach Niepokalanej. Chcę przy tym jednocześnie mocno podkreślić, że siła modlitwy różańcowej jest przeogromna, a Najświętsza Maryja Panna interweniuje w naszych intencjach w sposób właściwy dla każdego z nas. W moim przypadku nie było to działanie błyskawiczne. Maryja porządkowała i nadal porządkuje moje życie w sposób tak bardzo subtelny, że niektóre zdarzenia muszę poddać pogłębionej refleksji, aby to wszystko dostrzec. Sięgnąłem po tę modlitwę w sytuacji dla mnie bardzo trudnej, czując na początku jakąś dziwną pustkę i duchowe otępienie. Jednak ten świadomy akt woli z biegiem czasu stopniowo przemieniał się w akt zaufania i miłości. To jest sprzężenie, które chyba towarzyszy wielu osobom odmawiającym nowennę. Niepokalana nie pozostawia nikogo samego sobie z jego problemami. To jest Ikona zbawienia, Która już tu na ziemi pozwoliła mi zakosztować nieba, choć nie byłem i nie jestem tego godzien. Pozdrawiam serdecznie!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
KamilaeniaBasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Dokładnie tak jest – subtelnie, delikatnie, a przytym namacalnie… Nie pytam już dlaczego? poprostu daję się poprowadzić MB bo nikt inny nie zna lepszej drogi!

enia
Gość
enia

Warto przeczytać

Kamila
Gość
Kamila

To prawda, czasem Maryja działa z mocą, którą trudno dostrzec rozumem. Nie musimy wiedzieć i widzieć, po owocach poznajemy jej dary.

Ja także dojrzewałam w tym różańcu do zaufania.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ