Emilia: Pomoc konającym i duszom w czyśćcu cierpiącym

Moje świadectwo będzie dość nietypowe Ja chciałam tylko nadmienić, że modląc się Nowenną Pompejańską (staram się codziennie odmówić wszystkie cztery tajemnice) do drugiej modlitwy po Zdrowaś Maryjo,Święta Maryjo Matko Boża po słowach „…módl się za nami grzesznymi ” dodaję od siebie „…za duszami w czyśćcu cierpiącymi i za konającymi teraz i w godzinie śmierci naszej Amen”

stała czytelniczka waszego pisma „Królowa Różańca Świętego” Emilia

 

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
9 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
DariaeniaAraKaraBasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marja
Gość
Marja

Ja jeżeli nie mogę spać w nocy zaczynam się modlić za dusze które tej nocy umrzeć maja i zasypiam z różańcem w ręku.Doskonały lek na bezsenność.Nie kosztuje a pomaga.

mena
Gość
mena

Piękne…

Basia
Gość
Basia

Również modlę się za Dusze Czyśćcowe ok. dwóch lat tyle ile N.P. To dzięki Nowennie i świadectwom przypomniałam sobie o Nich, a może nawet wogóle głębiej o Nich pomyślałam… Daję Im cały październik modlitwy pełnym różańcem oraz 100 wiecznych odpoczynków każdego dnia. Nie wybieram nikogo z rodziny i znajomych tylko Dusze, które najbardziej potrzebują pomocy. Proszę Je również o wstawiennictwo w moich trudnych sprawach. Jako niedowiarek kiedyś powiedziałam do męża i córki, że idę modlić się w samotności za Dusze ale nie wiem czy to coś naprawdę im pomaga…? Modląc się w ciemnym pokoju nagle zapaliło się światło i pomrugało… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Basia napisz jeszcze raz,ja nie czytałam a chętnie przeczytam

Basia
Gość
Basia

Do Enii. W ostatni dzień NP za Dusze miałam sen z Teściową w roli głównej. Dowiedziałam się, że nie byłam chcianą synową – bo rozdzieliłam Ją z synem na 500 km, bo córka zaprzyjaźnionej sąsiadki miała nią być… Teściowa była osobą Bogobojną, pozytywną ogólnie i darzyłyśmy się wzajemnym szacunkiem. Nigdy nie miałyśmy konfliktu. Nigdy mi tego nie powiedziała ale przeżywała do końca tą rozłąke. Żyła tylko dla dzieci i męża. Sama była tym zniewolona i nie dała za życia wolności synowi… Widać potrzebowała Ona tej modlitwy najbardziej. Czasami sobie tak myślę, że może ” modliła” się o rozpad naszego narzeczeństwa… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Też myslę ze potrzebowała tej modlitwy. Warto odsłuchac Marie Simme na yt

Daria
Editor
Zaangażowany
Daria

Basiu Twoje świadectwo ukazało się dziś na stronie głównej. Pozdrawiamy!

Kara
Gość
Kara

Czy wyslalyscie kiedys emaila do s kamedulek czy to prawda ze Bog ich wysluchuje czyni cuda

Ara
Gość
Ara

Wysłałam e-maile do różnych zakonów kontemplacyjnych z prośbą o modlitwę w intencji dobrego męża dla mnie i łaskę macierzyństwa . Siostry odpowiadały, zapewniały o modlitwie. Ich prośby, podobnie jak moje pozostały bezskuteczne.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną