Beata: Zostaniemy dziadkami dzięki nowennie

Chciałabym złożyć świadectwo skuteczności nowenny pompejańskiej i nowenny do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

W grudniu 2016 roku dowiedzieliśmy się z mężem, że zostaniemy dziadkami. Radość była ogromna ponieważ córka miała problemy z zajściem w ciążę jednak radość ta nie trwała długo bo na początku 2017 roku w styczniu okazała się, że ciąża obumarła i trzeba wykonać zabieg, ogromna rozpacz ze strony rodziców ale i naszej. Wiele pytań bez odpowiedzi oraz pretensji. Córka pojęła leczenie w czasie którego były na przemian dni płaczu i radości z powodu złych lub dobrych wyników, została również pojęta próba inseminacji która się nie powiodła.

Wiedziałam, że pociechy mogę szukać tylko w modlitwie i tak w internecie natrafiłam na nowennę pompejańską. W intencji o zdrowe potomstwo dla mojej córki i zięcia odmówiłam trzy nowenny pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać już w styczniu 2017 roku w między czasie odmawiałam również nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły. 6 października 2018 roku dzieci nasze przekazały nam cudowną wiadomość, że zostaną rodzicami a my dziadkami, chociaż sami nie wiedzą kiedy to się stało. To dzieciątko pojawiło się niespodziewanie bo wyniki nie były na tyle dobre aby można było myśleć o zajściu w ciążę.
Dzięki wstawiennictwu do Matki Bożej przez modlitwę nowenny pompejańskiej i nowenny do Matki Bożej rozwiązującej węzły wszystko jest możliwe tylko trzeba wierzyć chociaż przychodzą chwile zwątpienia, które też miałam to nie należy tracić wiary.

Te nowenny rozpoczęły również proces odmiany mnie i mojego życia. Dzięki wstawiennictwu do Matki Bożej moja młodsza córka zdała maturę i podjęła naukę na studiach, chociaż w maturalnej klasie nie chciała się uczyć i nie chciała przystąpić do egzaminu maturalnego, a o studiach nawet nie chciała słyszeć. Dzięki tym nowenną poprawiły się relacje między mną i mężem, u którego był duży problem alkoholowy. Jeszcze nie do końca wszystko jest między nami dobrze ale wiem, że różaniec święty czyni cuda ogromne cuda.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
OpisghhhMariuszKrysia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Piękne świadectwo! Chwała Panu.

Mariusz
Gość
Mariusz

Chwała Bogu, niech Pan Bóg błogosławi rodzinie i Najswietsza Panienka ma was w swojej opiece. Piękne świadectwo Bóg zapłać.

Opisghhh
Gość
Opisghhh

Jasne